Ulice

24.10.2016 08:27 seat zderzył się z "15"

"Wymusiła pierwszeństwo przed tramwajem". Kolizja na Mickiewicza

SERWISY:

Tramwaj zderzył się z seatem na Żoliborzu - poinformował reporter tvnwarszawa.pl. Nikt nie został ranny, ale kolizja spowodowała utrudnienia.

Do kolizji doszło w poniedziałek rano na ulicy Mickiewicza, na wysokości ulicy Kątowej.

- Według relacji świadków, kobieta kierująca seatem zawracała na skrzyżowaniu i wymusiła pierwszeństwo przed tramwajem. W miejscu gdzie można zawracać trzeba przeciąć torowisko, dlatego doszło do zderzenia - relacjonował Lech Marcinczak, reporter tvnwarszawa.pl

Na miejscu pojawił się Nadzór Ruchu ZTM. Przez chwilę nie kursowały tramwaje w obu kierunkach. Kiedy seat zjechał z torowiska, ruch wznowiono. W zderzeniu nikt nie został poszkodowany.

md/mś

Podziel się:

Bądź na bieżąco:
 • TWARDY

  zgłoś naruszenie odpowiedz 26.10.2016 18:03 ~TWARDY

  Ty KAWA nie pleć bzdur. ZTM upchnął na ulicach tyle tramwajów , że aż trzeszczy , a chciałbyś je wyhamować do 5 km na godzinę ? Idź do nich z tym pomysłem , to powiedzą , że takiego wesołego petenta jeszcze u nich nie było. Wyśmialiśmy go wszyscy.

 • qweta

  zgłoś naruszenie odpowiedz 24.10.2016 20:24 ~qweta

  I znów tramwaje nawaliły.
  Wkrótce szynowe przekleństwo dotknie Gocław, ale to nie na wniosek mieszkańców, tylko radnych otumanionych przez tramwajowe lobby.

  Tylko metro i autobusy elektryczne na bus-pasach są w stanie szybko, ekologicznie i niezawodnie transportować ludzi w nowoczesnym mieście.

 • świadek

  zgłoś naruszenie odpowiedz 24.10.2016 18:19 ~świadek

  Ciężkie życie mają tramwajarze. Znienawidzeni przez własny Zarząd , karani za byle co , których żaden z 13 skorumpowanych Związków Zawodowych nie obroni przed pazernością Kierownictwa. Za najmniejsze przekroczenie prędkości zabierają im całe dwie premie , czyli 1200 zł brutto. A warto pamiętać , że dopuszczalna prędkość na WSZYSTKICH zwrotnicach i krzyżakach to 15 km/h !!! ZTM napchał w miasto tyle tramwajów , że nie mieszczą się na ulicach , a ich Firma za to wszystko że się starają łapie i okrada z pieniędzy. WSTYD Panie Karos !!!

 • TWARDY

  zgłoś naruszenie odpowiedz 24.10.2016 18:01 ~TWARDY

  qweta jeszcze nic nie "wrzucił" ? Pewnie stary mu komputer zabrał , bo same jedynki w szkole...

 • Pan nikt

  zgłoś naruszenie odpowiedz 24.10.2016 17:41 ~Pan nikt

  Współczuć motorniczemu. Ile razy unikają zderzeń z bezmyślnymi kierowcami to tylko oni wiedzą. Ale mimo to zdarzy się taki babol , że nawet najlepiej przewidujący wymięknie. Gdyby chcieli czyścić takich bez obawy o konsekwencje , to miasto stoi. Dzwon poganiałby dzwon. Chwała wam motorowi !!!

 • nie_kod

  zgłoś naruszenie odpowiedz 24.10.2016 16:47 ~nie_kod

  Żoliborzanka~Żoliborzanka

  To był jeden z przykładów. Według oficjalnego raportu rocznego z 2015 roku Komendy Głównej Policji dotyczącego wypadków drogowych wynika że sprawcami wypadków drogowych w 73,7% to mężczyźni, kobiety 21,8% oraz 4,5% b/d. Nie bierzcie wszystkich kobiet jedną miarą, bo nie jedną można znaleźć która prowadzi samochód lepiej jak mężczyzna  tyle, że z tego nic nie wynika. To wygląda tak samo jak napis na makaronie, 2-wu jajeczny, 4-ro jajeczny, nie wiadomo ile jajek na jaką ilość mąki. Kobiet jeździ nadal znacznie mnie mężczyzn. Wiadomo jedno, kobiety non-stop gadają przez telefon za kierownicą, nie widziałem kobiety, który przepuści pieszego na pasach czy inne kierowcę w korku, trzecia rzecz to jazda lewym pasem i nie zwracanie uwagi w lusterka. Standardowe rzeczy to jazda pod prąd, za zakazie - takie rzeczy to standard u kobiet a tego statystyki policyjne nie pokazują

 • Edek

  zgłoś naruszenie odpowiedz 24.10.2016 16:25 ~Edek  Żoliborzanka~Żoliborzanka

  Wiadomo bo jak kraksa to napewno winna kobiety i pewnie na dodatek blondynki co nie? Ale drodzy mężczyźni to głównie z Waszej winy giną ludzie w wypadkach, szczególnie jak wsiadacie do samochodu pod wpływem alkoholu.
  Wujek~Wujek

  No tak kobiety same trzeźwe jeżdżą.

  Żoliborzanka~Żoliborzanka


  To był jeden z przykładów. Według oficjalnego raportu rocznego z 2015 roku Komendy Głównej Policji dotyczącego wypadków drogowych wynika że sprawcami wypadków drogowych w 73,7% to mężczyźni, kobiety 21,8% oraz 4,5% b/d. Nie bierzcie wszystkich kobiet jedną miarą, bo nie jedną można znaleźć która prowadzi samochód lepiej jak mężczyzna  Jaki procent stanowią kobiety w ogólnej liczbie kierowców ? Bo to chyba trzeba też wziąć pod uwagę przy robieniu statystyk, jak już się zabierasz za liczenie, to róbmy to precyzyjnie.

 • Wprost

  zgłoś naruszenie odpowiedz 24.10.2016 15:52 ~Wprost

  Ludzie, przecież to wina motorniczego! Trzeba go ukarać. Kto wie, jak się poszczęści to jeszcze wyjdzie na jaw, że Pani kierująca autem rozmawiała przez głośnomówiący po niemiecku...

 • ubawiony

  zgłoś naruszenie odpowiedz 24.10.2016 13:07 ~ubawiony

  Zaraz wypełznie quewta spod kamienia i zacznie swoje jazdy na tramwaje.

 • Uwaga

  zgłoś naruszenie odpowiedz 24.10.2016 12:38 ~Uwaga
  asd~asd

  Dobrze jej tak teraz BABA nie wsiądzie za kierownicą. Baby na drodze to strach..
  Czarny protest~Czarny protest

  I wy twierdzicie, że w Polsce nie ma pogardy wobec kobiet ? A TO co jest ?
  piękny brzeg~piękny brzeg

  Prawda. Po prostu.
  Kierowca~Kierowca

  Obiektywna prawda. Moi koledzy jeżdżą latami i co najwyżej mają jakiś wypadek raz na 5-10 lat (może zdarzyć się każdemu). A koleżanki co chwila coś, jakiś słupek czy doniczka; przycierka na parkingu czy zwykła stłuczka bądź wypadek. Jak coś się potwierdza to to nie stereotyp. PS. I nikt Wami nie gardzi, kochane kobiety! :) Jako płeć wręcz was uwielbiamy. ;) Gardzić możemy co najwyżej pojedynczymi przypadkami ale przecież macie tak samo wobec mężczyzn. :)

  No, zażartowałem sobie, sam wiem, że kobiety jeżdżą gorzej. Jakoś nie potrafią się skoncentrować na jeździe, rozpraszają je drobiazgi, poza tym są nieprzewidywalne, co dobrze obrazuje taki dowcip rysunkowy : Samochód widać od tyłu. Prowadzi kobieta. Z okna wystaje lewa ręka. Podpis : Zaraz skręci w prawo. Z okna wystaje prawa ręka - Zaraz skręci w lewo. Z okien wystają dwie ręce : Suszy lakier na paznokciach. Nic nie wystaje - UWAGA ! Zaraz coś zrobi !

 • ZASADY FORUM: Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN Warszawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Dodaj swój komentarz »

 • Zobacz wszystkie komentarze »

Absurdy

Dokąd zmierzasz, Ursusie?

Dokąd zmierzasz, Ursusie?

Mieszkańcy Ursusa nie chcą, by jedna z ulic nosiła nazwę Quo Vadis. Twierdzą, że tytuł powieści Henryka Sienkiewicza ma zbyt trudną pisownię. WIĘCEJ »

Zobacz więcej absurdów »

Byłeś świadkiem ciekawego wydarzenia?

Zostań Reporterem 24 - wyślij nam swój materiał przez Kontakt24 lub kontakt24@tvn.pl