Ulice

21.12.2011 17:12 zamknięta ul. Pokorna oraz ul. Inflancka

Wyciek gazu na budowie. Robotnicy ewakuowani

SERWISY:

 

- Podczas prac ziemnych wodociągowcy uszkodzili rurę z gazem- relacjonował w  środę po południuTomasz Zieliński, reporter tvnwarszawa.pl. Ulica Pokorna i  Inflancka były wyłączone z ruchu.  

- Na miejsce przyjechała straż pożarna, która zabezpieczyła teren. Pogotowie gazowe zamknęło dopływ gazu - realcjonował Zieliński.

- Faktycznie została uszkodzona przez nas rura, w czasie przeprowadzanych prac przy przyłączu wodociągowym- potwierdził Roman Bugaj, rzecznik Miejskiego Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji.

Szpital bez gazu karetki jeżdżą naokoło

- Gazu nie ma pobliski szpital- mówił Zieliński. Jak ustaliliśmy nie miało to wpływu na komfort pacjentów. - Szpital zasila SPEC. W momencie awarii korzystamy z własnych zasobów ropy- wyjaśnł jeden z pracowników szpitala przy Inflanckiej.  Problem leży gdzie indziej. Zamknięcie ulicy przez pracowników Miejskiego Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji spowodowało, że karetki miały problem z dojazdem.

- Na pewno nie myśmy zamknęli dojazd do szpitala. Nie jest to naszą rolą- zaprzeczał  Bugaj.

Robotnicy ewakuowani

Na budowie przy ul. Pokornej doszło do uszkodzenia magistrali gazowej średniego ciśnienia. Na miejscu są trzy zastępy straży pożarnej - potwierdził Albert Stempień ze stołecznej straży pożarnej. - Ewakuowaliśmy dziesięciu robotników. Nie ma większego zagrożenia - dodał.

Mapa Polski Targeo
Mapy dostarcza Targeo.pl

su

Podziel się:

Bądź na bieżąco:
 • odpowiedź

  zgłoś naruszenie odpowiedz 02.11.2016 00:21 ~odpowiedź

  Za takie zerwanie bruku powinny być wyjątkowo SUROWE KARY nałożone przez konserwatora. W innym kraju europejskim taki niszczenie równego, starego bruku byłoby niedopuszczalne i skrajnie i dotkliwie karygodne dla dewelopera!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 • Szanujehistorię!

  zgłoś naruszenie odpowiedz 24.12.2011 12:43 ~Szanujehistorię!

  Bruk na ul. Pokornej to jednyna pozostała do dziś zabytkowa rzecz na tej ulicy. Bruk pochodzi z okresu Królestwa Polskiego. Już zaczęto go częściowo zrywać. Kto na to pozwolił ??? Proszę pod żadnym pozorem nie niszczyć tego bruku!!! Drugi pozostały do dziś historyczny element to np. szkoła przy ul. Stawki (budynek przedwojenny), do niedawna był jeszcze inny bruk i kawałek fragment szyn kolejowych niemniej niestety ustąpił miejsca nowemu blokowi - spółdzielni Wola. NIE WOLNO NISZCZYĆ BRUKU NA UL. POKORNEJ !

 • INTERWENCJA UL. POKORNA!

  zgłoś naruszenie odpowiedz 24.12.2011 12:30 ~INTERWENCJ…

  Błagam o nie niweczenie okazałego, starego bruku na ul. Pokornej (między Stawki a Inflancką) z powodu budowy i wykańczania nowego domu firmy Budimex! Przed Wigilią zaczęto niszczyć urokliwy bruk, który przetrwał wiele lat !!!! Proszę nie wstawiać tandetnej kostki tylko zachować bruk tak jak przetrwał tyle lat! Już posunęli się do tego, że zaczęli zrywać bruk, jeszcze przed Świętami. Proszę, aby do tego nie dopuszczono!! I przywrócono zniszczone fragmenty bruku dokładnie tak jak był przez dziesiątki lat !!!!

 • astrowiktor

  zgłoś naruszenie odpowiedz 22.12.2011 03:02 ~astrowiktor

  Jak sie buduje apartamenta na cmentarzu, to zawsze coś się wydarzy. A tam było/jest? cmentarzysko dosyć spore.

 • mook

  zgłoś naruszenie odpowiedz 21.12.2011 19:57 ~mook

  Problem z dojazdem na Inflancką nie jest od dziś a od 6 grudnia. Niestety nie wiadomo jak długo to potrwa bo na razie więcej rozwalili niż zrobili.

 • Antyreklam

  zgłoś naruszenie odpowiedz 21.12.2011 19:14 ~Antyreklam

  Super ze nie ma reklam przed filmikami:)

 • speedee

  zgłoś naruszenie odpowiedz 21.12.2011 17:37 ~speedee

  remont drogi trwa już od 6.12.2011 i końca nie widać, a tam nawet 200 metrów nie ma. Nie można dojechać do mieszkania w normalnym czasie, trzeba używać objazdu przez Słomińskiego, co daje ok 20-30 min stania w korku, a wszytko przez nieudolność osób wykonujących remont drogi.

 • ZASADY FORUM: Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN Warszawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Dodaj swój komentarz »

 • Zobacz wszystkie komentarze »

Absurdy

Dokąd zmierzasz, Ursusie?

Dokąd zmierzasz, Ursusie?

Mieszkańcy Ursusa nie chcą, by jedna z ulic nosiła nazwę Quo Vadis. Twierdzą, że tytuł powieści Henryka Sienkiewicza ma zbyt trudną pisownię. WIĘCEJ »

Zobacz więcej absurdów »

Byłeś świadkiem ciekawego wydarzenia?

Zostań Reporterem 24 - wyślij nam swój materiał przez Kontakt24 lub kontakt24@tvn.pl