Ulice

01.11.2011 19:04 informacje drogowe

Wszystkich Świętych na drogach

Dzień Wszystkich Świętych na stołecznych drogach przebiegał spokojnie. Nie było poważniejszych wypadków. Z utrudnieniami trzeba było liczyć się w okolicy cmentarzy, a pod wieczór - także na drogach dojazdowych.

Przez cały wtorek ruch na warszawskich ulicach był nieduży. - Najtrudniejsza sytuacja

jest w rejonie cmentarza Powązkowskiego i Północnego - informował podkomisarz Andrzej Browarek, ze stołecznej policji. - Tam tworzą się korki - dodawał.

Od rana ulice wokół cmentarza Północnego rzeczywiście były zakorkowane. - Korkuje się ulica Estrady. Nie lepiej jest na ul. Pułkowej- informował we wtorek rano Lech Marcinczak, reporter tvnwarszawa.pl.

Pod wieczór z wzmożonym ruchem kierowcy muszą liczyć się na wylotówkach. Według Drogowskazu 24 ciasno jest na drodze krajowej numer 2, od strony Mińska Mazowieckiego.

Awaryjne lądowanie samolotu

Dodtakowe utrudnienia dla kierowców spodowało zamknięcie głównych ulic w mieście. Z powodu awaryjnego lądowania samolotu - boienga 767 - zamkniete zostały al. Krakowska i ul. Żwirki i Wigury.

Kierowcy musieli korzystać z objazdów.

W weekend na drogach

W miniony weekennd - od piątku do niedzieli - policja odnotowała 13 wypadków, w których ranne zostały 24 osoby.  Doszło do 140 kolizji. Policja zatrzymała 36 pijanych kierowców.

Statystyki z całego długiego weekendu będą znane w środę rano.

Akcja znicz

Od piątku trwa policyjna akcja "Znicz". Co roku funkcjonariusze prowadzą wzmożone kontrole na głównych trasach i na drogach dojazdowych do cmentarzy. Sprawdzana jest też trzeźwość kierowców, stan techniczny pojazdów i sposób przewożenia dzieci. Policjantów wspierają strażnicy miejscy, harcerze oraz Żandarmeria Wojskowa.

su/roody

Podziel się:

Bądź na bieżąco:
 • Yami

  zgłoś naruszenie odpowiedz 02.11.2011 07:24 ~Yami

  do m
  popieram nad Wawrem latał tylko 20 minut a i tak hałas był nie do zniesienia!
  Szczególnie, że cmentarze sa położenie przy lesie (Parku Krajobrazowym oraz rezerwacie przyrody).

 • m

  zgłoś naruszenie odpowiedz 01.11.2011 22:25 ~m

  precz ze smiglowcem tvn! latal przez godzine nad cmentarzem polnocnym, halas byl nie do wytrzymania! zaklocone zostaly swieta!

 • miron

  zgłoś naruszenie odpowiedz 01.11.2011 21:13 ~miron

  no tak, LLU zaczelo wracac ze sloikami, 5 osob i paczki na tylnej polce, zal i zenada tego miasta

 • wawiak

  zgłoś naruszenie odpowiedz 01.11.2011 20:37 ~wawiak

  ehhh niestety jutro znowu będą korki bo dziś wieśmaki robią już najazd na stolicę. Już można obserwować na wieśwageny upchnięte pięcioma osobami + słoiki na tylnej półce i kolanach... Czemu plebs wybrał sobie naszą Warszawę ? Nie mogą jeździć sobie do innego miasta ?

 • 50

  zgłoś naruszenie odpowiedz 01.11.2011 20:15 ~50

  to nie pęknięcie tylko "łapka" na jakąś przepustkę lub inny papierek...

 • Pietros

  zgłoś naruszenie odpowiedz 01.11.2011 19:37 ~Pietros

  Ale było dzisiaj luźno na drogach, uhhhlalala. Z Grochowa na Bielany dojechałem w niecałe 30 minut! Normalnie jechałbym 2x tyle, a w szczycie to nawet 3x tyle. Potem z Bielan na cm. Wolski w 17 minut a stamtąd na cm. w Ursusie w 20 minut. Po prostu miodzio, gdyby tak było codziennie... a wieczorem i jutro rano znów najazd plebsu.

 • LLU

  zgłoś naruszenie odpowiedz 01.11.2011 19:17 ~LLU

  uuu niedobrze szybka peknięta z lewej strony .. dowodzik do zabrania

 • ZASADY FORUM: Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN Warszawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Dodaj swój komentarz »

 • Zobacz wszystkie komentarze »

Absurdy

Dokąd zmierzasz, Ursusie?

Dokąd zmierzasz, Ursusie?

Mieszkańcy Ursusa nie chcą, by jedna z ulic nosiła nazwę Quo Vadis. Twierdzą, że tytuł powieści Henryka Sienkiewicza ma zbyt trudną pisownię. WIĘCEJ »

Zobacz więcej absurdów »

Byłeś świadkiem ciekawego wydarzenia?

Zostań Reporterem 24 - wyślij nam swój materiał przez Kontakt24 lub kontakt24@tvn.pl