Ulice

17.03.2016 17:55 Kilkadziesiąt minut utrudnień

Wstrzymany ruch tramwajowy
na Żoliborzu. "Zerwana sieć"

SERWISY:

Nie kursowały tramwaje na skrzyżowaniu ul. Broniewskiego i Włościańskiej. Jak informował ZTM wstrzymany został był ruch w obu kierunkach. - Zerwana została sieć trakcyjna - relacjonował reporter tvnwarszawa.pl.

Zerwana została sieć trakcyjna o długości ok. 120 metrów. Utrudnienia trwały kilkadziesiąt minut. Przed godz. 18 ruch został udrożniony.

Jak informował Zarząd Transportu Miejskiego, utrudnienia dotyczyły linii 22, 28, 33 i 35.

Kurowała linia zastępcza "Z" kursująca na odc. Al.Reymonta <> Rondo "Radosława".

W środę na placu Unii Lubelskiej tramwaj linii „10” zderzył się z volkswagenem:


ło/sk

Podziel się:

Bądź na bieżąco:
 • gość

  zgłoś naruszenie odpowiedz 18.03.2016 09:05 ~gość

  Jechałam linią 33, miał napis trasa zmieniona, podeszłam i zapytałam kierowcę jak pojedzie i koniec zamieszania.

 • gość

  zgłoś naruszenie odpowiedz 17.03.2016 22:02 ~gość

  Jechałam dziś 33 i nie wiedziałam co się dzieje, kiedy tramwaj pojechał inną trasą/ Czy tak trudni przez mikrofon powiedzieć, że coś się stało i stąd zmiana??? Ludzie nie wiedzieli co się dzieje, w popłochu zaczęli wysiadac z tramwaju. Zamieszanie na maxa.

 • dwwwww

  zgłoś naruszenie odpowiedz 17.03.2016 19:17 ~dwwwww

  Taki materiał w stylu "panie kierowco, ja wiem co się zepsuło - autobus się zepsuł". Reporter pojechał, zobaczył zerwaną sieć i wrócił. A może reporter by wykonał odrobinę dziennikarskiej pracy? Czemu sieć zerwana? Ktoś ją zerwał - może jakaś ciężarówka? Jeśli tak, to czy kierowca został ukarany? A może sama się zerwała - ze starości? Czy są problemy z siecią w mieście i nalezy spodziewać się kolejnych awarii? A tu nic, no stało się i koniec, na żywo nadawał dla Państwa... pracownik mediów, bo przecież nie reporter.

 • SEBBAX

  zgłoś naruszenie odpowiedz 17.03.2016 17:47 ~SEBBAX

  Infrastruktura tramwajowa nie wytrzymuje natężenia tak ogromnego ruchu. Co chwila coś naprawiają . Tramwaj goni tramwaj , bo rozkład napięty , a na pętli brak przerwy , albo taka krótka że i tak nie skorzystasz z toalety , czy choćby złapać chwilę oddechu. Przecież motorniczy jak siedzi w kabinie to nic nie robi...

 • ZASADY FORUM: Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN Warszawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Dodaj swój komentarz »

 • Zobacz wszystkie komentarze »

Absurdy

Dokąd zmierzasz, Ursusie?

Dokąd zmierzasz, Ursusie?

Mieszkańcy Ursusa nie chcą, by jedna z ulic nosiła nazwę Quo Vadis. Twierdzą, że tytuł powieści Henryka Sienkiewicza ma zbyt trudną pisownię. WIĘCEJ »

Zobacz więcej absurdów »

Byłeś świadkiem ciekawego wydarzenia?

Zostań Reporterem 24 - wyślij nam swój materiał przez Kontakt24 lub kontakt24@tvn.pl