Ulice

02.06.2017 17:40 Na Chełmskiej

Wpadli na stojaki rowerowe, potem uderzyli w latarnię

SERWISY:

Trzy osoby podróżowały skodą, która na Chełmskiej wpadła na stojaki rowerowe, słupki i latarnię. Auto przewróciło się. Utrudniony jest ruch w obu kierunkach ulicy - przekazał reporter tvnwarszawa.pl Tomasz Zieliński.

Duże utrudnienia były w obu kierunkach. Całkowicie zamknięty był pas od Sobieskiego do Czerniakowskiej.

Na Chełmskiej na wysokości numeru 27 skoda uderzyła w stojaki rowerowe i słupki wygradzające chodnik od ulicy oraz w latarnię uliczną. Wcześniej doszło do jej zderzenia z fordem.

- Samochód ma zniszczony bok, jakby nim szorował po jezdni. Autem podróżowały trzy osoby, które obecnie badane są przez załogę karetki - relacjonował reporter tvnwarszawa.pl Tomasz Zieliński.

Matka z dzieckiem w szpitalu

Na miejscu były dwa zastępy straży pożarnej, dwie karetki oraz policja.

- Z relacji świadków wynika, że oba samochody jechał w tym samym kierunku. Skoda lewym a ford prawym pasem. Kiedy lewy pas się kończył kierowca skody chciał zjechać na prawy. Wtedy prawdopodobnie doszło do kontaktu obu samochodów. Skoda się przewróciła - dodał Zieliński.

Pogotowie zabrało do szpitala pasażerów skody: matkę i jej dziecko.

skw/pm

Podziel się:

Bądź na bieżąco:
 • waw

  zgłoś naruszenie odpowiedz 05.06.2017 10:10 ~waw

  Za rowery plus, ale co mu zawiniła latarnia? :)

 • antyskodziarz

  zgłoś naruszenie odpowiedz 02.06.2017 21:54 ~antyskodziarz

  Jeżdżę na motocyklu i najgorsi kierowcy samochodów to skodziarze, naprawdę co widzę skodę, to trzymam się z daleka, 95% zajechań drogi i wymuszeń, to skodziarze. Prym wiedzie fabia ale reszta to samo. Co za typ podkierowców kupuje to coś, to naprawdę trudno wytłumaczyć. Każdemu skodziarzowi należy odebrać na zawsze prawo jazdy. Zmokłą kura w logo wiele tłumaczy, niby miał być indianin ale to zmokła kura.

 • aniol

  zgłoś naruszenie odpowiedz 02.06.2017 20:45 ~aniol

  Gdzie ci kierowcy dostali prawko chyba za kostke masla dalej idzie zalatwic po znajomosci,nie dziwmy sie ze tyle wypadkow,zniszczen sami artysci na drogach.

 • Taki tam

  zgłoś naruszenie odpowiedz 02.06.2017 18:36 ~Taki tam

  No to niech cwaniaczek zapłaci za zniszczone rowery.

 • ZASADY FORUM: Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN Warszawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Dodaj swój komentarz »

 • Zobacz wszystkie komentarze »

Absurdy

Dokąd zmierzasz, Ursusie?

Dokąd zmierzasz, Ursusie?

Mieszkańcy Ursusa nie chcą, by jedna z ulic nosiła nazwę Quo Vadis. Twierdzą, że tytuł powieści Henryka Sienkiewicza ma zbyt trudną pisownię. WIĘCEJ »

Zobacz więcej absurdów »

Byłeś świadkiem ciekawego wydarzenia?

Zostań Reporterem 24 - wyślij nam swój materiał przez Kontakt24 lub kontakt24@tvn.pl