Ulice

16.02.2012 20:58 stracił panowanie nad kierownicą

"Wpadł do rowu i uciekł"

SERWISY:

Na ul. Chłopickiego samochód osobowy wpadł do rowu tuż obok torów. Kierowca zabrał tablice rejestracyjne i zostawił auto.

- Peugeot jechał ul. Chłopickiego , gdy nagle zamiast skręcić w prawo, pojechał prosto i wylądował w rowie. Samochód dachował - relacjonuje Lech Marcinczak, reporter tvnwarszawa.pl.

Poszedł po pomoc?

Jak podaje policja, kierowca zostawił samochód i najprawdopodobniej udał się po pomoc. - Nikomu nic się nie stało. Jeżeli w przeciągu dwóch dni nikt nie zabierze samochodu, będziemy musieli wyznaczyć do tego odpowiednie służby - mówi Andrzej Browarek, z biura prasowego Komendy Stołecznej Policji.

Kierowca wcześniej ze swojego pojazdu zdjął tablice rejestracyjne.

Podziel się:

Bądź na bieżąco:
 • jeep_ambulans

  zgłoś naruszenie odpowiedz 17.02.2012 22:59 ~jeep_ambulans

  A ja wam powiem jedno! Rejestracja zaczynała się na WA..... a w srodku były puste butelki po alkoholu. Z oględzin samochodu oraz śladów wynikało że jechali (ślady dwóch osób) za szybko i poprostu zamiast skręcic pojechali prosto. Skąd to wiem ponieważ razem z Kolegą byliśmy tam zaraz po wypadku i szukaliśmy poszkodowanych których oczywiście nie było.

 • bolek

  zgłoś naruszenie odpowiedz 17.02.2012 21:09 ~bolek

  -Ajak
  A Ty znów orgazmu dostałeś wyśmiewając się z innych?;) Buhahaha to tylko warszawiak potrafi ech.. słynne "co to nie Ja" dalej rządzi w centralnej stolicy;)

 • hrehot

  zgłoś naruszenie odpowiedz 17.02.2012 21:07 ~hrehot

  Pewnie miał numery WX WY czy WE i jego duma warszawska nie pozwoliła by kraj zobaczył najlepszego kierowcę na świecie.. w przechwalaniu buhahahahaha:):):) No i "co to nie Ja" zrobiło by sie nie aktualne;)

 • Ajak

  zgłoś naruszenie odpowiedz 17.02.2012 17:57 ~Ajak

  jechał chłopina z 4 innymi osobami ze swojej wsi, w pewnym momencie jeden ze słoików spadł mu pod pedał hamulca, nie mógł zachamować, wpadł w poślizg i znalazł się w rowie. wszyscy pouciekali bo wstyd im było że nie dość że są słoikami to jeszcze po raz kolejny słoiki miały wypadek.

  teraz siedzą gdzieś w stodole w stogu siana i płaczą.....

 • Komentator

  zgłoś naruszenie odpowiedz 17.02.2012 16:40 ~Komentator

  Jeżeli nie ma nalepki numeracyjnej na szybie to najprawdopodobniej okaże się, że to samochód jakiegoś handlarza który przejeżdżał tranzytem. Tablice zapewnie miał tranzytowe, czerwone. Rozwalił auto więc je zostawił. Uznał pewnie, że cena wydostania auta i odholowania na parking przewyzszy jego wartość w tym stanie. Więc po co się męczyć? I jeszcze później na policji się tłumaczyć.

 • Andy

  zgłoś naruszenie odpowiedz 17.02.2012 13:41 ~Andy

  co mu po zabraniu tablic rejestracyjnych jeśli nie zerwał naklejki z przedniej szyby? a zerwać nie jest łatwo :P

 • LULU

  zgłoś naruszenie odpowiedz 17.02.2012 13:16 ~LULU

  Wiem gdzie jest to miejsce, a tablice zdjął bo LLU na nich było, tylko nie zauważył, że jak mu jedna z ręki wypadła to się na śniegu odgniotła.

 • pack

  zgłoś naruszenie odpowiedz 17.02.2012 13:04 ~pack

  Tak, zdjął tablibe i poszedł po pomoc, bo bez tablic by mu jej nie udzieleli. Tylko słoiki takie wytłymaczenie mogli wymyślić.

 • Tulo

  zgłoś naruszenie odpowiedz 17.02.2012 12:00 ~Tulo

  Przestańcie pieprzyć że kierowca był pijany,tam jest tak ślisko że nie tzreba alkoholu żeby mieć wypadek.

 • agentj

  zgłoś naruszenie odpowiedz 17.02.2012 11:22 agentj

  Zabili go i uciekł :)

 • ZASADY FORUM: Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN Warszawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Dodaj swój komentarz »

 • Zobacz wszystkie komentarze »

Absurdy

Dokąd zmierzasz, Ursusie?

Dokąd zmierzasz, Ursusie?

Mieszkańcy Ursusa nie chcą, by jedna z ulic nosiła nazwę Quo Vadis. Twierdzą, że tytuł powieści Henryka Sienkiewicza ma zbyt trudną pisownię. WIĘCEJ »

Zobacz więcej absurdów »

Byłeś świadkiem ciekawego wydarzenia?

Zostań Reporterem 24 - wyślij nam swój materiał przez Kontakt24 lub kontakt24@tvn.pl