Ulice

16.04.2012 20:34 DROGOWCY OZNACZYLI PUŁAPKĘ

"Wodna pułapka" oznakowana

SERWISY:

Feralny rów z wodą, z daleka wyglądający jak fragment jezdni, został oznakowany. To efekt sytuacji z przedpołudnia, gdy w rowie wylądowała furgonetka.

Wszystko działo się u zbiegu ulic Czerwona Droga i Orłów Piastowskich, na jezdni w kierunku Gierdziejewskiego. Gdy dotarł tam nasz reporter, w rowie leżał samochód dostawczy. - Dwoma kołami na ulicy, dwoma w rowie - opisywał Marcinczak. I dodawał, ze według okolicznych mieszkańców to nie pierwszy taki przypadek.  - Rów jest głęboki na 60-70 centymetrów i regularnie zalewany wodą - mówił Marcinczak na podstawie informacji od mieszkańców.

Zrobią barierkę

Zalany wodą rów z daleka wygląda po prostu jak fragment asfaltu. Nic więc dziwnego, że kierowcom zdarza się o niego zahaczyć. A wtedy nieszczęście gotowe. Po tym, jak opisaliśmy tę sytuację, drogowcy udali się na miejsce i oznakowali niebezpieczny fragment drogi.

- Miejsce zostało tymczasowo zabezpieczone. Wydział infrastruktury wydał zlecenie firmie, która na co dzień zajmuje się oznakowaniem w naszej dzielnicy, by wzdłuż rowu zamontować barierę ochronną - poinformowała Agata Cesarek, rzeczniczka prasowa dzielnicy Ursus.

- Po wpadnięciu samochodu do rowu i przyjeździe TVN raptem możliwe stało się oznaczenie tego rowu co było niewykonalne dla służb gminnych - zauważa internauta podpisujący się bywalec tej okolicy.

bf/roody

Podziel się:

Bądź na bieżąco:
 • Duch

  zgłoś naruszenie odpowiedz 20.04.2012 12:47 ~Duch

  Jak będą większe opady trzeba zarybić i później, z wędką się tam wybrać...

 • ZDM

  zgłoś naruszenie odpowiedz 17.04.2012 14:15 ~ZDM

  A od strony chodnika to już nie łaska zabezpieczyć ? Co za półgłówki. Jak by jakieś dziecko się utopiło to dopiero wtedy by pomyśleli...

 • iur

  zgłoś naruszenie odpowiedz 17.04.2012 01:28 ~iur

  znowu coś wpadło, w zeszłym roku osobowka wpadła po linię okien... a żeby było ciekawiej to rów również w zeszłym roku dodatkowo pogłębiono.

 • Help

  zgłoś naruszenie odpowiedz 17.04.2012 00:10 ~Help

  Jak nie kolejny dzwon to rów-pułapka ; feralne to skrzyżowanie.
  Jak już byliście w tej okolicy to szkoda, że nie przyjrzeliście się "bardzo bezpiecznemu" wejściu na teren Zespołu Szkół nr 80 ;(

 • Klusior

  zgłoś naruszenie odpowiedz 16.04.2012 22:37 ~Klusior

  no mądrze sebek powiadasz :D to w sobote na mecz idziemy jak coś, a w rowie będzie nadal woda stała ;] zobaczymy może nie wpadnie nikt już więcej

 • sebo91

  zgłoś naruszenie odpowiedz 16.04.2012 22:14 ~sebo91

  myślący ludzie robią rowy melioracyjne bez odpływu. ile lat to już tak jest? zimą rozsadza asfalt, wiosna płynie rzeka :D
  pozdrawia mieszkaniec Czerwonej Drogi :)

 • ala

  zgłoś naruszenie odpowiedz 16.04.2012 22:00 ~ala

  Jasne najlepiej rozwieśić taśmę, postawić znak i wszystko jest ok!!

 • ZASADY FORUM: Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN Warszawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Dodaj swój komentarz »

 • Zobacz wszystkie komentarze »

Absurdy

Dokąd zmierzasz, Ursusie?

Dokąd zmierzasz, Ursusie?

Mieszkańcy Ursusa nie chcą, by jedna z ulic nosiła nazwę Quo Vadis. Twierdzą, że tytuł powieści Henryka Sienkiewicza ma zbyt trudną pisownię. WIĘCEJ »

Zobacz więcej absurdów »

Byłeś świadkiem ciekawego wydarzenia?

Zostań Reporterem 24 - wyślij nam swój materiał przez Kontakt24 lub kontakt24@tvn.pl