Ulice

22.12.2010 15:29 Awaria wodociągowa

Woda płynie Szczęśliwicką

SERWISY:

Awaria wodociągowa przy skrzyżowaniu ulic Rokosowskiej i Szczęśliwickiej. Woda płynie jezdnią, utrudniając ruch kierowcom.

Duże ilości wody z pękniętej rury wybiły na powierzchnię i płyną Szczęśliwicką w kierunku ul. Bitwy Warszawskiej. Ruch jest nieco utrudniony, bo kierowcy zwalniają, przejeżdżając przez wodę.

Na miejscu jest ekipa pracowników miejskich wodociągów.

Na razie nie można stwierdzić, czy awaria wpłynie na ciśnienie wody w okolicznych domach. - To dopiero czas pokaże - tłumaczy rzecznik MPWiK Bartosz Milczarczyk. - Jeśli się okaże, że mieszkańcom zabraknie wody, nasi pracownicy postarają się jak najszybciej przywrócić dostawy - dodaje.

js

Podziel się:

Bądź na bieżąco:
  • stratus

    zgłoś naruszenie odpowiedz 23.12.2010 07:32 ~stratus

    Czy zabraknie wody mieszkańcom? Nie ma jej od środowego popołudnia. I tu nie ma co się zastanawiać tylko chociaż przybliżyć mieszkańcom termin kiedy ta woda znowu popłynie ale w kranach, a nie po ulicy.

  • ZASADY FORUM: Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN Warszawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Dodaj swój komentarz »

  • Zobacz wszystkie komentarze »

Absurdy

Dokąd zmierzasz, Ursusie?

Dokąd zmierzasz, Ursusie?

Mieszkańcy Ursusa nie chcą, by jedna z ulic nosiła nazwę Quo Vadis. Twierdzą, że tytuł powieści Henryka Sienkiewicza ma zbyt trudną pisownię. WIĘCEJ »

Zobacz więcej absurdów »

Byłeś świadkiem ciekawego wydarzenia?

Zostań Reporterem 24 - wyślij nam swój materiał przez Kontakt24 lub kontakt24@tvn.pl