Ulice

14.07.2011 13:43 nie jeździły tramwaje

Wjechała pod "4",
trafiła do szpitala

SERWISY:

Groźnie wyglądający wypadek u zbiegu Puławskiej i Malczewskiego. Kobieta kierująca samochodem wjechała pod tramwaj linii 4. Została odwieziona do szpitala. Pasażerowie i kierowcy musieli się liczyć z utrudnieniami.

Do wypadku doszło kilka minut przed godz. 13.00. - Ruch w stronę Wyścigów był wstrzymany przez prawie godzinę.

Od razu utworzył się korek tramwajowy. - Na miejscu pracowała ekipa Tramwajów Warszawskich, która sprawdzała stan torowiska. To opóźniło przywrócenie normalnego ruchu - relacjonuje Dawid Krysztofiński. Z kolei kierowcy, jadący w stronę centrum, nie mogli z Puławskiej skręcić w Malczewskiego.

Z pierwszych ustaleń policji wynika, że winę za wypadek ponosi kierująca samochodem, która próbowała zawrócić na skrzyżowaniu.

par/mz

Mapa Polski Targeo
Mapy dostarcza Targeo.pl

Podziel się:

Bądź na bieżąco:
 • ixi

  zgłoś naruszenie odpowiedz 14.07.2011 22:37 ~ixi

  @Kierowca MZA - żaden problem pojechać tramwajem 70 kmh, taka jest zresztą ich prędkość konstrukcyjna. Ja najszybciej ile jechałem, to było ponad 85 kmh, ile dokładnie to nie wiem, bo się skala prędkościomierza skończyła. W Szczecinie udało się zwykłą "sto piątkę" rozpędzić do 108 kmh. Zapewniam, że w każdym z tych przypadków tramwaj pozostał na torach.

 • jabol

  zgłoś naruszenie odpowiedz 14.07.2011 21:56 ~jabol

  warszawiacy to byli przed wojną.Teraz wszyscy przyjezdni to jest warszawa i dlatego jest inaczej.wystarczy piątek wieczorem;warszawa jedzie po ziemniaki

 • Kierowca MZA

  zgłoś naruszenie odpowiedz 14.07.2011 21:47 ~Kierowca MZA

  Do ~wwa
  Masz bujną wyobraźnię, albo wyjątkowo niski iloraz inteligencji. Obstawiam to drugie. Gdyby tramwaj rozwinął 70 km/h, to po chwili by był diabeł wie gdzie, ale na pewno nie na torach. Tak więc walnij się w głowę zanim cokolwiek napiszesz, a potem wyłącz kompa.

 • KL

  zgłoś naruszenie odpowiedz 14.07.2011 20:58 ~KL

  Te "złomy" wożą często 200 pasażerów a nie tak jak auta 1 króla lub królową. Te złomy mają swój rozkład jazdy, którego muszą się trzymać. te złomy mają również pierwszeństwo na torach przed skręcającymi w lewo na skrzyżowaniu więc wwa pomyśl zanim zaczniesz szpanować swoją głupotą albo (sic!) ignorancją.

 • karawaniarz

  zgłoś naruszenie odpowiedz 14.07.2011 19:58 ~karawaniarz

  Te" złomy "mogą jechać10/na godz. i tak jakiś matoł wjedzie pod koła.To osobowe w większości przypadków powinny jechać 30km/godz.

 • kierowca

  zgłoś naruszenie odpowiedz 14.07.2011 19:08 ~kierowca

  Auto zarejestrowane jest w RRRRaaaadomiu, a tam nie ma tramwajów

 • sebastian

  zgłoś naruszenie odpowiedz 14.07.2011 18:57 ~sebastian

  Jak to możliwe wjechać pod tramwaj ? Tam są światła, przystanek, w samochodzie są lusterka można obrócić głowę jak można nie zauważyć nie usłyszeć tramwaju ? Jak to możliwe ?

 • wwa

  zgłoś naruszenie odpowiedz 14.07.2011 18:15 ~wwa

  KIEDY TE ZŁOMY ZACZNĄ JEŹDZIĆ TYLE ILE POWINNY CZYLI 30 KM/H ???? Tramwaje na świecie nie przekraczają 30/40 km/h a w Polsce jeżdżą po 70 km/h!!

 • Wawka

  zgłoś naruszenie odpowiedz 14.07.2011 17:40 ~Wawka

  Hater Gonn : nie wjedzie żaden samochód pod tramwaj gdy zlikwidujemy samochody. Nie wjedzie żaden rowerzysta pod tramwaj gdy zlikwidujemy rowery. Nie wpadnie żaden pieszy pod tramwaj gdy zlikwidujemy .....
  Nikt i nic nie wpadnie pod coś gdy zlikwidujemy WSZYSTKIE POJAZDY i wrócimy w czasy kamienia łupanego. Fajną masz wizję, pogratulować.
  Tym razem nie było to LLU (łuków) tylko WPR. A swoją drogą z moich obserwacji wynika, że w Łukowie chyba już nikt nie mieszka, bo wszyscy jeżdżą po Warszawie.

 • grrr

  zgłoś naruszenie odpowiedz 14.07.2011 17:32 ~grrr

  LLU - ja wiem skąd ten numer rejestracyjny: NIE Z WARSZAWY ;) wystarczy?

 • ZASADY FORUM: Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN Warszawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Dodaj swój komentarz »

 • Zobacz wszystkie komentarze »

Absurdy

Dokąd zmierzasz, Ursusie?

Dokąd zmierzasz, Ursusie?

Mieszkańcy Ursusa nie chcą, by jedna z ulic nosiła nazwę Quo Vadis. Twierdzą, że tytuł powieści Henryka Sienkiewicza ma zbyt trudną pisownię. WIĘCEJ »

Zobacz więcej absurdów »

Byłeś świadkiem ciekawego wydarzenia?

Zostań Reporterem 24 - wyślij nam swój materiał przez Kontakt24 lub kontakt24@tvn.pl