Ulice

18.01.2012 08:57 samochód blokował dwa pasy

Wjechał w barierki, zablokował trasę AK

SERWISY:

 

W środę na trasie Armii Krajowej seat wpadł w poślizg i uderzył w barierę. W kierunku Bródna momentalnie utworzył się gigantyczny korek.

- Do kolizji doszło około 8:00, za wiaduktem ulicy Marymonckiej – relacjonował reporter tvnwarszawa.pl Lech Marcinczak. Na miejscu pojawiła się policja i pogotowie ratunkowe. Rozbity pojazd blokowały dwa pasy. – Utworzył się ogromny korek, który sięgał za ulicę Powązkowską – dodał reporter tvnwarszawa.pl.

 

Mapa Polski Targeo
Mapy dostarcza Targeo.pl

wp/par

Podziel się:

Bądź na bieżąco:
 • WaW

  zgłoś naruszenie odpowiedz 19.01.2012 11:46 ~WaW

  Tomku ale to jest maksymalna dozwolona prędkosc kierowca sam musi ją dostosować w zaleznosci od warunków pogodowych jechać Expresówką nawet 30 jezeli są warunki złe:)

 • Tomek

  zgłoś naruszenie odpowiedz 19.01.2012 09:57 ~Tomek

  Tam jest ograniczenie do 80...

 • tyle

  zgłoś naruszenie odpowiedz 18.01.2012 23:31 ~tyle

  jak się zapi..... to się wpada na barierki. Gdyby jechał 50-60 km/h nie byłoby tematu. Sąd powinien mu jeszcze zabrać prawko za spodowanie wypadku.

 • mistrz.prostej

  zgłoś naruszenie odpowiedz 18.01.2012 23:26 ~mistrz.prostej

  Apacze od "a ja paczę" - tak kiedyś jakiś policjant nazwał zjawisko zwalniania i oglądania wypadku.

  I jadą ci "apacze", robią korek po drugiej stronie, a niekiedy to i się pukną :/

  @Darecki - zarejestruj sobie tu konto, co? Jak MazdaFan.

 • sebo

  zgłoś naruszenie odpowiedz 18.01.2012 23:06 ~sebo

  Letnie opony??

 • elder of the internet

  zgłoś naruszenie odpowiedz 18.01.2012 21:51 ~elder of…

  rozbrajający są ci 'oglądacze wypadków', korek obustronny bo paru idiotów musi popatrzeć co to się stało na pasie w drugą stronię a w efekcie bezsensowny korek generowany przez matołów

 • mex

  zgłoś naruszenie odpowiedz 18.01.2012 21:22 ~mex

  oczywiście, ze korek był też w druga stronę bo 3/4 głąbów jadących w przeciwną stronę MUSI przecież się POGAPIĆ co to się stało, żeby potem pół swojej rodzinki obdzwonić i opowiedzieć jakie to miało szczęście ze WIDZIAŁO (wow!) wypadek...

 • K.

  zgłoś naruszenie odpowiedz 18.01.2012 20:59 ~K.

  Jak czytam wasze komentarze to w większości mogę napisać że jesteście żałośni. Jak czytam wasze komentarze to w większości mogę napisać że jesteście żałośni i wymyslając takie teorie to wnioskuję, że wam się nudzi. W którymś z komentarzy sprostowanie napisał świadek zdażenia: prawdziwy powód - czyli że to inne auto zajechało mi drogę. Przez to że ja wybrałam bandę oszczędziłam inne samochody jadące obok bo wtedy rozbitków było by conajmniej 5 aut ale co tam ... najlepiej to kogoś oceniać nie mając o sprawie zielonego pojęcia. Gratuluję i życzę powodzeinia w podejściu do życia – kierowca seata. A korek był bo auta nie wolno ruszyć do przyjazdu policji

 • 747

  zgłoś naruszenie odpowiedz 18.01.2012 19:24 ~747

  Mam wrażenie, patrząc na zdjęcie, że korek był też w drugą stronę bo oczywiście towarzystwo oglądało wypadek. Jak widzę coś takiego to zabierałbym prawo jazdy profilaktycznie na jakiś czas. Może w końcu ktoś by się zastanowił czy trzeba zwalniać i robić korek.

 • QWERTY

  zgłoś naruszenie odpowiedz 18.01.2012 19:00 ~QWERTY

  Do ~gOŹDZIK

  Jak kogoś nie stać na nowe auto to jeździ starszym, co za popiśówa?! Czym się tu chwalić ??... Nawet baran nowym autem może zrobić szkodę innemu nowemu samochodowi... I co ?

 • ZASADY FORUM: Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN Warszawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Dodaj swój komentarz »

 • Zobacz wszystkie komentarze »

Absurdy

Dokąd zmierzasz, Ursusie?

Dokąd zmierzasz, Ursusie?

Mieszkańcy Ursusa nie chcą, by jedna z ulic nosiła nazwę Quo Vadis. Twierdzą, że tytuł powieści Henryka Sienkiewicza ma zbyt trudną pisownię. WIĘCEJ »

Zobacz więcej absurdów »

Byłeś świadkiem ciekawego wydarzenia?

Zostań Reporterem 24 - wyślij nam swój materiał przez Kontakt24 lub kontakt24@tvn.pl