Ulice

09.08.2017 11:48 ulica ptasia

Wielka wyrwa w Śródmieściu. "Jezdnia całkowicie się zapadła"

SERWISY:

Spora dziura w jezdni ulicy Ptasiej. Zarządca wyrwę zabezpieczył i zgłosił sprawę wodociągowcom. Kiedy zostanie załatana? Na razie nie wiadomo.

- Dziura znajduje się na ulicy Ptasiej na wysokości budynku o numerze 4a. Zauważyłem ją we wtorek około godziny 15. Przejechałem tędy kilka godzin później. Okazało się że jezdnia całkowicie się zapadła. Dziura ma około 3 metrów średnicy i 1,5 metra głębokości - relacjonuje Lech Marcinczak, reporter tvnwarszawa.pl.

Ptasia należy do Zarządu Terenów Publicznych. Pracownik tej instytucji zabezpieczył zapadlisko.

Jak usłyszeliśmy w ZTP, sprawa została zgłoszona do Miejskiego Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji.

Zadzwoniliśmy do biura prasowego MPWiK, by dowiedzieć się o to, skąd wyrwa w jezdni i kiedy zostanie załatana. MPWiK poprosiło o pytania w tej sprawie mailem. Odpowiedź dostaliśmy po publikacji tekstu.

"Usunąć jak najszybciej"

"Niezwłocznie po otrzymaniu zgłoszenia o zapadnięciu w jezdni ul. Ptasiej na wysokości numeru 4a, Pogotowie Kanalizacyjne MPWiK przeprowadziło kontrolę w terenie, która wykazała awarię kanału przebiegającego w ulicy" - poinformowała Marzena Wojewódzka, rzeczniczka MPWiK.

Dodała, że kanał jest czyszczony, a potem zostanie sprawdzony. Wszystko po to, żeby sprawdzić uszkodzenia i je naprawić. "Co umożliwi także jak najszybsze usunięcie zapadnięcia. Ponadto służby MPWiK będą monitorowały sytuację w tym rejonie. W imieniu spółki przepraszam za utrudnienia związane z wystąpieniem awarii i zapewniam, że dołożymy wszelkich starań, aby usunąć ją jak najszybciej" - zapewnia Wojewódzka.

 

 

ran/pm/jb

Podziel się:

Bądź na bieżąco:
  • och

    zgłoś naruszenie odpowiedz 09.08.2017 12:37 ~och

    używajcie wyrazów odpowiednich do opisywanego zdarzenia. Wielka wyrwa, to była na Florydzie.

  • ZASADY FORUM: Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN Warszawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Dodaj swój komentarz »

  • Zobacz wszystkie komentarze »

Absurdy

"Żyj i daj żyć. Nie parkuj na przejściach dla pieszych"

"Żyj i daj żyć. Nie parkuj na przejściach dla pieszych"

Motto, które umieścił na swoim aucie kierowca tego auta wyraźnie nie przyświeca jemu samemu. Samochód postawił na ulicy Dąbrowskiego, a dokładniej - na... WIĘCEJ »

Zobacz więcej absurdów »

Byłeś świadkiem ciekawego wydarzenia?

Zostań Reporterem 24 - wyślij nam swój materiał przez Kontakt24 lub kontakt24@tvn.pl