Ulice

22.11.2011 11:25 o 22.00 otwarcie

Wiadukt na Głębockiej gotowy.
Czas na remont starego

SERWISY:

Kolejne zmiany na Trasie Toruńskiej. Na dzisiaj planowane jest otwarcie nowo wybudowanego wiaduktu w ulicy Głębockiej nad Trasą Toruńską.

 - O 22.00 zbiera się

komisja, która może dopuścić wiadukt do ruchu - potwierdza Małgorzata Tarnowska, rzeczniczka warszawskiego oddziału Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad. - Jeżeli wszystko będzie w porządku, zostanie wprowadzona nowa organizacja ruchu - dodaje.

Jak teraz pojadą kierowcy? - Otworzymy nowowybudowany wiadukt, a zamkniemy stary. Do dyspozycji kierowców będzie po jednym pasie w obu kierunkach - informuje Tarnowska.

Na wiosnę już ekspresówka

Docelowo nowym kierowcy będą jeździć w kierunku Białołeki. Wyremontowany stary wiadukt będzie prowadził w kierunku Bródna. Do dyspozycji kierowców będą po dwa pasy na każdej przeprawie. Koniec remontu starego wiaduktu przewidziany jest na kwiecień 2012 rok. 

Wtedy też ma się skończyć cała inwestycja, polegająca na przebudowie 7,1-kilometrowego odcinka Trasy Toruńskiej między węzłem Modlińska a węzłem Piłsudskiego w Markach do parametrów trasy ekspresowej S8.

Mapa Polski Targeo
Mapy dostarcza Targeo.pl

 

su/mz

Podziel się:

Bądź na bieżąco:
 • Wojtek inżynier

  zgłoś naruszenie odpowiedz 23.11.2011 09:51 ~Wojtek inżynier

  Mam zawsze dużo śmiechu z komentarzy. Sam po drugiej stronie miast cierpię przez remont Dźwigowej.
  Ale skoro kasa z Unii miałaby przepadnąć, może warto pocierpieć tych parę lat?
  Piszę to dlatego, gdyż cierpię z powodu różnych remontów odkąd mieszkam w stolicy, ale bardziej cierpiałbym wiedząc, że nie wykorzystaliśmy 80% euro na drogi, które były w funduszach strukturalnych.
  Pozdrawiam

 • Szumiących

  zgłoś naruszenie odpowiedz 23.11.2011 00:21 ~Szumiących

  Niezły smród będzie rano. Koszmarek sprzed dwóch lat, gdy na mini skrzyżowaniu co chwila były dzwony, a laweta stała gotowa na poboczu. Do tego skręt w lewo na toruńską i dalej w lewo do Marek nie mają wydzielonych pasów do wykonania tego manewru, więc korki będzie cały dzień. Gratuluję pomysłowości, ktoś powinien sobie porządnie przypitolić głową w biurko.

 • FC

  zgłoś naruszenie odpowiedz 22.11.2011 22:07 ~FC

  Poważnie zamknęli prawoskręt na Toruńską??? Nie chce mi się wierzyć, bo niby z jakiego powodu? Jeśli to prawda, to będzie horror. Stare koszmary powróciły już po tym jak puścili ruch na Toruńskiej znowu dołem przez rondo, a teraz jeszcze to... Czy u nas zawsze tak musi być, że przeprowadzanie remontów robi się z nastawieniem "mamy w dupie że stoicie w korkach i co nam zrobicie?", a nie tak jak w normalnych krajach gdzie priorytetem jest zminimaliowanie uciążliwości dla ludzi?

 • mx1000

  zgłoś naruszenie odpowiedz 22.11.2011 21:16 ~mx1000

  Jechałem właśnie, już otwarty. No i gratulacje dla zatwierdzającego projekt ruchu (czyżby Galas?). Skasowany zjazd w prawo z Białołęki na Trasę Toruńską, wróciło rozwiązanie które było przed remontem - lewoskręt. W tym miejscu zawsze leżało świeże szkło...
  Nie można było zamknąć tych 20 metrów dalej i zostawić zjazd w prawo?

 • maciej88

  zgłoś naruszenie odpowiedz 22.11.2011 18:15 ~maciej88

  Do rav22wawa : Leje to się wodę, a asfalt to się układa

 • Forsaken

  zgłoś naruszenie odpowiedz 22.11.2011 15:45 ~Forsaken

  Dokładnie niech dziennikarze raczej sprawdzą kiedy zostanie otwarty wiadukt w stronę Centrum nad rondem Łabiszyńska. W ostatni piaek korek przez swiatła spowalniające ruch sięgał do Marek.

 • kilovolt

  zgłoś naruszenie odpowiedz 22.11.2011 15:11 ~kilovolt

  Nie pisz bzdur 666, najpierw doczytaj kiedy dane połówki Mostu Grota będą zamykane i w jakim ewentualnie okresie obie będą zamknięte naraz i nie siej zamętu jeśli g...o wiesz.

 • rav22wawa

  zgłoś naruszenie odpowiedz 22.11.2011 14:38 ~rav22wawa

  A w sobotę jak szykowali ten nowy wiadukt to najpierw sobie zamknęli na 20 minut ruch w kierunku Białołęki BO WYLEWALI ASFALT na który zaraz puścili ruch (gratulacje). Po jakiejś godzinie zamknęli zjazd w stronę M1 bo .... wylewali asfalt. Miałem ochotę wysiąść z samochodu i po prostu dać im po buzi aby wezwali policję - samowolka tych partaczy osiąga już szczyty.

 • winn

  zgłoś naruszenie odpowiedz 22.11.2011 14:17 ~winn

  wróćcie na Trasę Toruńską w przebudowie, dziennikarze - i sprawdźcie, dlaczego zamknięto wiadukt nad rondem na Bródnie, znów ruch w kierunku centrum jest sparalizowany

 • Waldek

  zgłoś naruszenie odpowiedz 22.11.2011 13:24 ~Waldek

  Zostawić przejazd przez stary wiadukt przez zimę i tak nie będą nic robić, poza tym to nic się nie zmieni. Przepustowość będzie taka sama lub nawet mniejsza.

 • ZASADY FORUM: Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN Warszawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Dodaj swój komentarz »

 • Zobacz wszystkie komentarze »

Absurdy

Dokąd zmierzasz, Ursusie?

Dokąd zmierzasz, Ursusie?

Mieszkańcy Ursusa nie chcą, by jedna z ulic nosiła nazwę Quo Vadis. Twierdzą, że tytuł powieści Henryka Sienkiewicza ma zbyt trudną pisownię. WIĘCEJ »

Zobacz więcej absurdów »

Byłeś świadkiem ciekawego wydarzenia?

Zostań Reporterem 24 - wyślij nam swój materiał przez Kontakt24 lub kontakt24@tvn.pl