Ulice

30.06.2017 20:26 BĘDĄ UTRUDNIENIA

Weekendowy remont Grójeckiej.
Utrudnienia w stronę centrum

SERWISY:

W piątek wieczorem drogowcy zamkną ulicę Grójecką od skrzyżowania z Korotyńskiego do Banacha. W poniedziałek kierowcy pojadą już po nowej nawierzchni.

Jak informuje Zarząd Dróg Miejskich, prace na Grójeckiej rozpoczną się w piątek o godzinie 22 i potrwają do poniedziałku do godziny 4. Utrudnienia dotyczyć będą kierowców jadących w kierunku centrum.

Jadący z dzielnicy Włochy będą mogli dojechać do skrzyżowania z Korotyńskiego. Dalej jezdnia będzie nieprzejezdna aż do skrzyżowania z Banacha.

ZDM ostrzega, że nie będzie można przeciąć Grójeckiej w ciągu Korotyńskiego i skręcić z tej ulicy w lewo. Jadący od strony Parku Szczęśliwickiego w kierunku centrum będą musieli skręcić w prawo, w kierunku al. Krakowskiej, a jadący od strony Żwirki i Wigury dojadą tylko do Skorochód-Majewskiego.

Połączenia ze wschodnią jezdnią Grójeckiej nie będzie miała również ulica Dickensa.

Objazd dla kierowców i autobusów

Dla kierowców zalecany jest objazd przez Aleje Jerozolimskie lub Żwirki i Wigury. Przejścia dla pieszych będą zamykane naprzemiennie.

Na czas remontu Zarząd Transportu miejskiego skieruje autobusy linii 128, 154, 186 oraz N01, N38 i N88 z na trasy objazdowe. Dodatkowo uruchomiona będzie linia zastępcza Z54 kursująca na trasie PKP Rakowiec 01 – Leżajska 02.

Zobacz też frezowanie w innych dzielnicach:

md/r

Podziel się:

Bądź na bieżąco:
 • krzysiek

  zgłoś naruszenie odpowiedz 30.06.2017 23:24 ~krzysiek

  Średnio, nie dalej jak 2 tyg temu dokładnie na tym samym odcinku drogi był wycinany miejscami asfalt i łatane dziury... Po co, skoro było wiadomo o remoncie całej nawierzchi od co najmniej pół roku?

 • Artur

  zgłoś naruszenie odpowiedz 30.06.2017 21:47 ~Artur

  Najwyższa pora bo ostatni remont był jakieś 20 lat temu.

 • ZASADY FORUM: Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN Warszawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Dodaj swój komentarz »

 • Zobacz wszystkie komentarze »

Absurdy

Dokąd zmierzasz, Ursusie?

Dokąd zmierzasz, Ursusie?

Mieszkańcy Ursusa nie chcą, by jedna z ulic nosiła nazwę Quo Vadis. Twierdzą, że tytuł powieści Henryka Sienkiewicza ma zbyt trudną pisownię. WIĘCEJ »

Zobacz więcej absurdów »

Byłeś świadkiem ciekawego wydarzenia?

Zostań Reporterem 24 - wyślij nam swój materiał przez Kontakt24 lub kontakt24@tvn.pl