Ulice

01.04.2016 06:14 Autobusy pojadą objazdami

Weekendowe remonty
na Bielanach i Woli

SERWISY:

Na Woli przebudują sieć gazową, a na Bielanach odbudują ulicę po pracach kanalizacyjnych. W weekend kierowców i pasażerów komunikacji miejskiej czekają utrudnienia.

Od piątku, od godz. 22.00 do poniedziałku, do godz. 6.00 kierowcy powinni się spodziewać utrudnień na rondzie Daszyńskiego. Zamknięty będzie zjazd w ul. Prostą, w kierunku al. Jana Pawła II.

Objazd zostanie poprowadzony ul. Grzybowską.

Utrudnienia dla pasażerów

Następnie od poniedziałku do piątku przejazd ul. Prostą będzie zwężony do jednego pasa. W ostatnim etapie, w weekend od 8 do 11 kwietnia odtworzona zostanie nawierzchnia jezdni i znowu zamknięty zostanie zjazd z ronda w ul. Prostą.

Poza kierowcami, również pasażerowie komunikacji miejskiej powinni spodziewać się utrudnień. Autobusy linii 109, 155, 178, N45 i N95 skierowane zostaną na trasę objazdową. W kierunku krańców DW.CENTRALNY, PL.ZAWISZY, KONWIKTORSKA: od Ronda I. Daszyńskiego: Towarowa – Grzybowska – Żelazna – Prosta (dla linii 155: Żelazna) i dalej swoimi trasami.

Utrudnienia związane są z budową sieci gazowej.

Roboty kanalizacyjne na Bielanach

Od najbliższego piątku, od godz. 22 do poniedziałku, do godz. 5 rano utrudnienia spotkają również mieszkańców innej części miasta - Bielan. Przebudowana zostanie wschodnia strona ul. Marymonckiej i Podleśnej, a kierowcy będą jeździli w obydwu kierunkach jezdnią zachodnią.

W weekend nie będzie przejazdu przez skrzyżowanie z ul. Marymoncką ulicami Podczaszyńskiego i Podleśną. Objazd zostanie poprowadzony ulicami: Lektykarska – Hłaski – Gdańska.

To dalszy ciąg prac przy odbudowie ulicy po robotach kanalizacyjnych.

ło/r

Podziel się:

Bądź na bieżąco:
 • mariposa

  zgłoś naruszenie odpowiedz 02.04.2016 10:54 ~mariposa

  Najgorzej jest chyba na Wislostradzie przez to niepotrzebne i perfidne zwężenie pod mostem północnym.

  A co tam sie diało w ostatni czwartek? Przejazd był całkowicie zablokowany! Trzeba było uciekać na Marymoncką

 • mariposa

  zgłoś naruszenie odpowiedz 02.04.2016 10:51 ~mariposa

  Wsiadaj do komunikacji miejskiej lub na rower, to inni będą mieli luźniej.
  Ja też ;)
  Cóż, nie wszyscy "geniuszu" mają możliwość dojazdu do pracy komunikacją miejską ( dojazd by trwał 3 godziny w 1 stronę!), są też tacy co pracują w kilku miejscach i w ciągu dnia muszą rano przemieszczać się po Warszawie, wielu osobom do pracy potrzebny jest sprzęt, którego nie bardzo da się przewozić autobusem czy tramwajem. Co do roweru- nie w każdej firmie jest możliwość wzięcia prysznica, więc odpada!

 • Butter

  zgłoś naruszenie odpowiedz 01.04.2016 22:28 ~Butter

  Ciekawe kiedy łaskawie skończą budować kanalizację na Marymonckiej, bo już chyba od 3 lat to modernizują i skończyć nie mogą.

 • SławekR4

  zgłoś naruszenie odpowiedz 01.04.2016 16:03 ~SławekR4

  Powinni z parkingów i chodników odholować WRAKI to by nie blokowały miejsc parkingowych i nie blokowały chodników i ulic .Tak samo stare nie użytkowane kioski i budki .

 • z_woli

  zgłoś naruszenie odpowiedz 01.04.2016 13:26 ~z_woli

  A od kiedy rondo Daszyńskiego to śródmieście ??

 • Outlander

  zgłoś naruszenie odpowiedz 01.04.2016 12:38 ~Outlander

  Wszystkim "myślicieli" od dróg i ulic GRATULACJE. Zablokować tak skutecznie północ Warszawy nie każdy umiałby zrobić. W szczególności dzięki za zwężenie na rogu Conrada i Bogusławskiego. Teraz wszyscy stoją w obie strony sprawiedliwie, jak ktoś myśli, że ucieknie jakoś np Wólczyńską jest w absolutnym błędzie. Przejazd, z chomiczówki, który zajmował 10 min od wczoraj to około 25 min. Dzięki, od wczoraj mam 30 min mniej snu.

 • samochodziarz

  zgłoś naruszenie odpowiedz 01.04.2016 09:31 ~samochodziarz

  Zrkidpozwęzalo~Zrkidpozwęzalo

  Korki rano sa juz niemal wszędzie. Cale Śródmieście a nawet Bielany. Wszędzie stoi. Conrada. Wszystkie ulice ZAKORKOWANE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Najgorzej jest chyba na Wislostradzie przez to niepotrzebne i perfidne zwężenie pod mostem północnym.

  Wsiadaj do komunikacji miejskiej lub na rower, to inni będą mieli luźniej.
  Ja też ;)

 • polo

  zgłoś naruszenie odpowiedz 01.04.2016 09:08 ~polo

  brawo za mapkę !

 • Zrkidpozwęzalo

  zgłoś naruszenie odpowiedz 01.04.2016 08:55 ~Zrkidpozwęzalo

  Korki rano sa juz niemal wszędzie. Cale Śródmieście a nawet Bielany. Wszędzie stoi. Conrada. Wszystkie ulice ZAKORKOWANE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Najgorzej jest chyba na Wislostradzie przez to niepotrzebne i perfidne zwężenie pod mostem północnym.

 • Uberek

  zgłoś naruszenie odpowiedz 01.04.2016 08:24 ~Uberek

  daszynskiego powinno byc cale wyfrezowane juz od otwarcia metra. To jest dramat co tam sie dzieje. mowa o samym rondzie.

 • ZASADY FORUM: Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN Warszawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Dodaj swój komentarz »

 • Zobacz wszystkie komentarze »

Absurdy

Dokąd zmierzasz, Ursusie?

Dokąd zmierzasz, Ursusie?

Mieszkańcy Ursusa nie chcą, by jedna z ulic nosiła nazwę Quo Vadis. Twierdzą, że tytuł powieści Henryka Sienkiewicza ma zbyt trudną pisownię. WIĘCEJ »

Zobacz więcej absurdów »

Byłeś świadkiem ciekawego wydarzenia?

Zostań Reporterem 24 - wyślij nam swój materiał przez Kontakt24 lub kontakt24@tvn.pl