Ulice

01.12.2015 20:36 Zdarzenie trzech aut na Starzyńskiego

Wbił się w wiatę przystankową. "Auto do kasacji"

SERWISY:

Do groźnie wyglądającego zdarzenia doszło we wtorek wieczorem na ul. Starzyńskiego. Zderzyły się tam trzy auta. Siła uderzenia była tak duża, że jedno z nich, renault, ścięło barierki odgradzające jezdnię od pasa zieleni, a potem uderzyło w przystanek tramwajowy.  - Samochód nadaje się do kasacji. Na szczęście nikomu nic się nie stało - poinformował nasz reporter.

Do zdarzenia doszło przed godz. 19 na ul Starzyńskiego w kierunku ronda Żaba. Początkowo nasz reporter informował o srebrnym renault, które na wysokości ul. Namysłowskiej zniszczyło barierki odgradzające jezdnię od pasa zieleni, a następnie uderzyło w przystanek tramwajowy w kierunku ronda Żaba.

- Na ul. Starzyńskiego doszło do zderzenia trzech aut - dwóch renault i volkswagena. Jeden samochód uderzył w drugi, a siła uderzenia sprawiła, że jedno z renault uderzyło w barierki i przystanek - sprecyzowała Ewa Sitkiewicz z komendy stołecznej policji. Jak dodała, nikomu nic się nie stała, a samo zdarzenia zakwalifikowano jako kolizję.

- Kierowcy aut byli trzeźwi - przekazała.

Wybite szyby w wiacie, auto do kasacji

Jak relacjonował reporter tvnwarszawa.pl, Tomasz Zieliński, srebrne renault nadaje się do kasacji. Poważnie uszkodzony został także przystanek, z którego wyleciały szyby, auto zniszczyło także metalowe barierki. - Na miejscu są służby Tramwajów Warszawskich, które usuwają szkody. Na szczęście nikomu nic się nie stało - informował przed godz. 19 Tomasz Zieliński.

Na miejscu nie było większych utrudnień w ruchu. Tramwaje kursowały normalnie.

jk/sk

Podziel się:

Bądź na bieżąco:
 • Pan Cerowany

  zgłoś naruszenie odpowiedz 03.12.2015 13:57 ~Pan Cerowany

  Do kitu ta informacja,niby przystanek ,a nie ma jak czepić się kierowcy autobusu.

 • rodowity warszawiak

  zgłoś naruszenie odpowiedz 02.12.2015 10:22 ~rodowity…

  Fajnie, że ktoś pilnuje ulice w Warszawie. Takie wypadki, czy kolizje to efekt zaniedbań, czyli braku policji na drogach.

 • Tadeusz

  zgłoś naruszenie odpowiedz 02.12.2015 10:21 ~Tadeusz

  Nie mają ostatnio szczęścia nowe wiaty. Może to i dobrze. W sumie ani przed wiatrem ani przed deszczem nie chronią. To chociaż robią za cel.

 • pfff

  zgłoś naruszenie odpowiedz 02.12.2015 07:54 ~pfff


  Robin Chłód~Robin Chłód

  Mam nadzieję, że ten gość, jak i innni jemu podobni, pokryje z własnej kieszeni koszt akcji ratunkowej, naprawy rozbitych elementów przystanku
  naga~naga


  Od tego to jest polisa oc...


  gdyby nie było ubezpieczeń na drogach by było bezpieczniej, bo kto by się narażał na takie koszty, a tak za nas zapłacą to co tam rozwale przystanek, inne auta, sygnalizatory, normalnie jak w GTA, nawet ludzi można pozabijać bo mało kto trafia do paki za zabicie autem

 • mille

  zgłoś naruszenie odpowiedz 02.12.2015 01:53 ~mille

  Kogo obchodzi ten szrot... Napiszcie lepiej co z wiatą i barierkami...

 • Biskup

  zgłoś naruszenie odpowiedz 02.12.2015 00:33 ~Biskup

  Nowiusienki to była wiata...

 • Koszula

  zgłoś naruszenie odpowiedz 01.12.2015 21:36 ~Koszula

  Sami swoi~Sami swoi

  Nowiuśkie koszule...

  Koszuli. Koszuli "byli" w filmie...

 • wujek tomek

  zgłoś naruszenie odpowiedz 01.12.2015 21:12 ~wujek tomek

  kierowca~kierowca

  To auto właśnie drugą kasację w życiu przeszło i za tydzień na portalach motoryzacyjnych - będzie jako igła, lecz przystanek z barierkami to już do kasacji się nadają. Dobrze, że nikomu nie wyrządził krzywdy "miszcz" prostej.

  To auto jest warte poniżej średniej krajowej i właśnie przeszło ostatnią kasację w życiu, bo nikomu nie będzie się opłacało go naprawiać. A za tydzień będzie jechało do huty na żyletki.
  Swoją drogą spójrzcie na opony - są chyba z tego rocznika co samochód. Nic dziwnego że popłynął

 • zagubiony

  zgłoś naruszenie odpowiedz 01.12.2015 20:34 ~zagubiony

  A co na ten temat sądzi Petru?

 • naga

  zgłoś naruszenie odpowiedz 01.12.2015 20:27 ~naga

  Robin Chłód~Robin Chłód

  Mam nadzieję, że ten gość, jak i innni jemu podobni, pokryje z własnej kieszeni koszt akcji ratunkowej, naprawy rozbitych elementów przystanku


  Od tego to jest polisa oc...

 • ZASADY FORUM: Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN Warszawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Dodaj swój komentarz »

 • Zobacz wszystkie komentarze »

Absurdy

Dokąd zmierzasz, Ursusie?

Dokąd zmierzasz, Ursusie?

Mieszkańcy Ursusa nie chcą, by jedna z ulic nosiła nazwę Quo Vadis. Twierdzą, że tytuł powieści Henryka Sienkiewicza ma zbyt trudną pisownię. WIĘCEJ »

Zobacz więcej absurdów »

Byłeś świadkiem ciekawego wydarzenia?

Zostań Reporterem 24 - wyślij nam swój materiał przez Kontakt24 lub kontakt24@tvn.pl