Ulice

31.03.2019 15:20 w kierunku centrum

W Alejach Jerozolimskich
zderzyły się cztery samochody

SERWISY:


Utrudnienia w Alejach Jerozolimskich. Po zderzeniu czterech aut zablokowany jest jeden pas w kierunku centrum.

Do zderzenia doszło na wiadukcie nad ulicą Popularną.

- Cztery rozbite auta stoją na lewym pasie jezdni. Dwa z nich są mocno uszkodzone - opisuje Tomasz Zieliński z tvnwarszawa.pl.

I dodaje, że na miejscu jest pogotowie ratunkowe, ale karetka wyłącznie zabezpiecza miejsce zdarzenia.

- Doszło do kolizji. Nikt nie został ranny - mówi Tomasz Oleszczuk z Komendy Stołecznej Policji.

Na jezdni w kierunku centrum utworzył się duży korek. Kierowcy wjeżdżający do Warszawy powinni spodziewać się utrudnień już za węzłem Salomea.

kk/b

Podziel się:

Bądź na bieżąco:
 • mck

  zgłoś naruszenie odpowiedz 01.04.2019 15:39 ~mck

  W weekend były co najmniej trzy kolizje między Rondem Zesłańców i Łopuszańską - wszystkie to najechania. I wszytskie spowodowały duże korki w obie strony. To że zablokowana jest jezdnia na której doszło do kolizji, to logiczne (aczkolwiek jeśli nie było rannych, to kierowcy powinni zjechać i załatwić formalności na poboczu). Szlag człowieka trafia że korek robi się w przeciwną stronę, bo wielu z jadących w przeciwną stronę musi zwolnić, nawet zatrzymać się, poprzyglądać się co się stało, niektórzy wyciągają komórki i zdjęcia robią. Jasny piorun - ludzie czy wasze życie już jest tak nudne i szare, że nic ciekawego się w nim nie dzieje i musicie się naprzyglądać jak komuś zdarzył się pech? Taki widok cieszy wasze oczy zmęczone monotonią życia? Inne pytanie które się nasuwa - czemu policja nie bierze się za tych, którzy bezzasadnie zwalniajac, utrudniają ruch. W Niemczech czy Wielkiej Brytanii są z to mandaty. Może i pora u nas.

 • kolo

  zgłoś naruszenie odpowiedz 31.03.2019 23:54 ~kolo

  Drodzy państwo, jasny dzień, sucha jezdnia. Napiszcie, proszę, jak to się robi.

 • Paweł

  zgłoś naruszenie odpowiedz 31.03.2019 15:53 ~Paweł

  Mistrzowie prostej i pustej... nie dali rady w ruchu miejskim, systemy nie zadziałały jak trzeba i ale najpierw zawiodła wyobraźnia...

 • ZASADY FORUM: Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN Warszawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Dodaj swój komentarz »

 • Zobacz wszystkie komentarze »

Absurdy

Dokąd zmierzasz, Ursusie?

Dokąd zmierzasz, Ursusie?

Mieszkańcy Ursusa nie chcą, by jedna z ulic nosiła nazwę Quo Vadis. Twierdzą, że tytuł powieści Henryka Sienkiewicza ma zbyt trudną pisownię. WIĘCEJ »

Zobacz więcej absurdów »

Byłeś świadkiem ciekawego wydarzenia?

Zostań Reporterem 24 - wyślij nam swój materiał przez Kontakt24 lub kontakt24@tvn.pl