Ulice

02.09.2011 12:04 kierowca jest opatrywany

Volkswagen dachował
na Słowackiego

SERWISY:

Za skrzyżowaniem z Żeromskiego kierowca nie opanował samochodu. Leżący na boku volkswagen blokował prawy pas.

- Volkswagen jechał lewym pasem w kierunku placu Wilsona. Jak mówią świadkowie, z dużą prędkością – relacjonuje Dawid Krysztofiński reporter tvnwarszawa.pl.

Przed wiaduktem nad al. Armii Krajowej wpadł w poślizg, uderzył w barierki i dachował. Na miejscu była straż pożarna, policja i karetka.

Mapa Polski Targeo
Mapy dostarcza Targeo.pl

Zderzenie z tramwajem

Na skrzyżowaniu ulic Anielewicza i Andersa w tramwaj linii 18, jadący w kierunku placu Bankowego, uderzył samochód dostawczy. Składy nie kursowały przez kilkanaście minut. Utrudniony był również przejazd ulicą Andersa w kierunku Żoliborza. Najprawdopodobniej nikomu nic się nie stało.

 

Mapa Polski Targeo
Mapy dostarcza Targeo.pl

wp

Podziel się:

Bądź na bieżąco:
 • Darek_Bródno

  zgłoś naruszenie odpowiedz 02.09.2011 20:30 ~Darek_Bródno

  O wypadku na Odrowąża nie napisali jak Hipolit linii 25 udeżył w WITO prosto w drzwi kierowcy... Nie wiem kogo wina ale kierowce zabrali nie przytomnego karetką... Czy prawobrzerzna Warszawa jest jakimś ułomem w tej kwesti wypadków? Widziałem i wyglądało to bardzo groźnie. Myślałem że trup. Chwała Ratownikom. Do samochodu musieli się przedzierać przez dzikie róże. Mam nadzieje, że się nie pokłóli... Ten Przejazd przez tory na Staniewicką jest niebezpieczny. Albo przeszkadzają dzrzewa, albo balustrady przystankowe naprzeciwko..

 • normalny

  zgłoś naruszenie odpowiedz 02.09.2011 19:44 ~normalny

  I widzicie rodowici, to Wy sami się przechwalacie uważacie się że co to nie ja, a wszystko zganiacie na przyjezdnych. Czyli tak jak każdy myśli. I pojedziecie nad morze i dziwicie się że was nikt nigdzie nie lubi jak ciągle cwaniakujecie i się wyśmiewacie z "wsiurów" Nic dodac nic ująć..

 • WY

  zgłoś naruszenie odpowiedz 02.09.2011 19:05 ~WY

  Dlaczego nigdzie niema wypadków z LLU??????? Czyli Rodowici naprawdę umieja się tylko przechwalać i pokazywać co to nie ja a w rzeczywistości brak słów..

 • LLU

  zgłoś naruszenie odpowiedz 02.09.2011 15:42 ~LLU

  rzondzimy w stolicy xD

 • chop-zy-wsi

  zgłoś naruszenie odpowiedz 02.09.2011 15:40 ~chop-zy-wsi

  pewnie 1.9 TDI

 • Bielańczyk

  zgłoś naruszenie odpowiedz 02.09.2011 15:30 ~Bielańczyk

  VW Golf...Dlaczego mnie to nie dziwi...kolejny mistrz prostej zakrętu nie ogarnął...Pewnie kolejny ogolony gnojek z odstającymi uszami chciał się popisać. Jak widać z niezłym efektem.

 • all

  zgłoś naruszenie odpowiedz 02.09.2011 15:09 ~all

  Właśnie o jakim ubezpieczeniu mowa ?? Bo raczej nie AC na taki samochód...

 • ivo

  zgłoś naruszenie odpowiedz 02.09.2011 14:56 ~ivo

  15 letni grat.Wszystkie auta powyżej 10 lat z mocy ustawy powinny lądować na złomowisku.Wyjątek dla Ferrari,RR,Bentleyów itp.

 • seba

  zgłoś naruszenie odpowiedz 02.09.2011 14:13 ~seba

  Okejku, biedaczek dachował. Bozia nia dała rozumu i tak się to kończy.
  Szczęście że nikomu postronnemu krzywdy nie zrobił.

 • matt

  zgłoś naruszenie odpowiedz 02.09.2011 14:09 ~matt

  do szrot
  zanim się zacznie dyskusję trzeba się zorientować w temacie... jest kilka firm na rynku (np Warta), w których możesz wykupić AC dla auta w każdym wieku. Miałem omegę'97 przez 2 lata (sprzedałem w tym roku) i nie miałem problemu z wykupieniem ubezpieczenia AC.

 • ZASADY FORUM: Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN Warszawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Dodaj swój komentarz »

 • Zobacz wszystkie komentarze »

Absurdy

Dokąd zmierzasz, Ursusie?

Dokąd zmierzasz, Ursusie?

Mieszkańcy Ursusa nie chcą, by jedna z ulic nosiła nazwę Quo Vadis. Twierdzą, że tytuł powieści Henryka Sienkiewicza ma zbyt trudną pisownię. WIĘCEJ »

Zobacz więcej absurdów »

Byłeś świadkiem ciekawego wydarzenia?

Zostań Reporterem 24 - wyślij nam swój materiał przez Kontakt24 lub kontakt24@tvn.pl