Ulice

17.01.2011 18:05 Nikt nie ucierpiał

Utrudnienia w Al. Ujazdowskich przez pożar wersalki

SERWISY:

W jednym z budynków przy Al. Ujazdowskich doszło do pożaru. Wozy straży pożarnej i karetki pogotowia ratunkowego utrudniają przejazd w kierunku Placu Trzech Krzyży.

- W jednym z mieszkań zapaliła się wersalka - poinformował oficer dyżurny straży pożarnej. Nikt nie ucierpiał.

bf/mz

Podziel się:

Bądź na bieżąco:
 • R.K.

  zgłoś naruszenie odpowiedz 18.01.2011 00:57 ~R.K.

  Od Bemowa WARA !

 • wmraf

  zgłoś naruszenie odpowiedz 17.01.2011 19:52 ~wmraf

  Słoiki w matizie to zły pomysł, bo jak wybuchnie, to razem z benzyną z baku. ;-)

 • cdn

  zgłoś naruszenie odpowiedz 17.01.2011 19:51 ~cdn

  no i co? lepiej się buraku poczułeś po wypoceniu tego wpisu? po co czytasz warszawską stronę, wejdź sobie na tvnpcimdolny.pl i tam się dowartościowuj

 • cloobo

  zgłoś naruszenie odpowiedz 17.01.2011 18:26 ~cloobo

  Prawdopodobny scenariusz jest taki. Właściciel wersalki to prawdziwy warszawianin od 5 pokolenia i ma blachy na swoim matizie WI, dzięki czemu może chamom zaszpanować na Trasie Siekierkowskiej. Wiadomo, Matiz produkowany w Warszawie więc trzeba promować rodzime produkty. Właściciel Matiza trzymał w wersalce słoiki (bo w piwnicy już się nie mieściły), ale miał je wywieźć w piątek do szwagra na Bemowo (szwagier - warszawianin od 7 pokolenia ma blachy WB na swoim seicento sprowadzonym spod Wrocławia - nie popowodziowy jak zapewniał trzeci właściciel). Poza tym szwagier ma obudowany balkon na 8 piętrze więc na słoiki miejsce jak znalazł. Traf chciał że ogórki w słoikach wydzieliły za dużo gazu i rozsadziło słoiki. Wiadomo - za dużo chińskiego czosnku. W połączeniu z papierosem powstał wybuch przez co wersalka się zajęła ogniem.
  Morał z tego jest taki - trzymaj lepiej słoiki w matizie.

 • ZASADY FORUM: Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN Warszawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Dodaj swój komentarz »

 • Zobacz wszystkie komentarze »

Absurdy

Dokąd zmierzasz, Ursusie?

Dokąd zmierzasz, Ursusie?

Mieszkańcy Ursusa nie chcą, by jedna z ulic nosiła nazwę Quo Vadis. Twierdzą, że tytuł powieści Henryka Sienkiewicza ma zbyt trudną pisownię. WIĘCEJ »

Zobacz więcej absurdów »

Byłeś świadkiem ciekawego wydarzenia?

Zostań Reporterem 24 - wyślij nam swój materiał przez Kontakt24 lub kontakt24@tvn.pl