Ulice

10.09.2011 08:47 weekendowe utrudnienia

Utrudnienia na Targowej, Połczyńskiej i Myśliborskiej

SERWISY:

Sobotni poranek obfituje w utrudnienia na drogach. Drogowcy wymieniają nawierzchnię na Targowej i Połczyńskiej. Zamknięte jest też skrzyżowanie Myśliborskiej i Świderskiej.

Nieprzejezdne jest zupełnie skrzyżowanie ul. Targowej z Kijowską. Barierki stanęły w okolicy ul. Marcinkowskiego – dla jadących od północy. Z kolei kierowcy przejeżdżający w przeciwnym kierunku nie pojadą Targową już za skrzyżowaniem z Zamoyskiego.

- Są utrudnienia, ale nie ma zatoru – relacjonował po godz. 8 z Pragi Dawid Krysztofiński, reporter tvnwarszawa.pl. 

Mapa Polski Targeo
Mapy dostarcza Targeo.pl

Problemy na Połczyńskiej

Drogowcy frezują też północną jezdnię ul. Połczyńskiej. - Zwężenie zaczyna się tuż przed ul. Dźwigową. Dalej Połczyńska jest zamknięta, a ruch w obu kierunkach odbywa się jezdnią południową – relacjonuje Dawid Krysztofiński, reporter tvnwarszawa.pl. – Nie ma większych korków dodaje. Utrudnienia kończą się na wysokości ulicy Szeligowskiej.

Wymiana nawierzchni w obu miejscach zakończy się w poniedziałek nad ranem.

 

Mapa Polski Targeo
Mapy dostarcza Targeo.pl

 

W weekend warszawiacy muszą sobie radzić również bez skrzyżowania ul. Myśliborskiej ze Świderską. Zamknięte zostało w związku z budową mostu Północnego. - W tym miejscu nie ma właściwie ruchu - relacjonuje Krysztofiński.

Dojazd do osiedla Tarchomin i wyjazd jest możliwy ulicami Modlińską i Światowida. Ruch na skrzyżowaniu zostanie przywrócony w niedzielę w godzinach popołudniowych.

Mapa Polski Targeo
Mapy dostarcza Targeo.pl

ran

 

Podziel się:

Bądź na bieżąco:
 • sebastian

  zgłoś naruszenie odpowiedz 11.09.2011 14:54 ~sebastian

  Hahaha naprawdę ich poryło konkretnie.Dwa lata temu była wymieniana jeżdżę tą drogą codziennie i nie narzekałem na jej stan ,który moim zdaniem był bardzo dobry...chyba ktoś potrzebował wesprzeć finansowo firmę swojego ziencia ,szwagra czy brata...

 • ....

  zgłoś naruszenie odpowiedz 11.09.2011 01:53 ~....

  Warszawa dla motocyklistów nie jest za ciekawa... dla samochodów zakorkowana. obwodnicy- brak. korki- będzie ich coraz więcej:/ zamykają coś setki razy i dalej te same problemy....

 • Michał

  zgłoś naruszenie odpowiedz 10.09.2011 20:25 ~Michał

  To jest polityka - reperują lepsze drogi a Aleje Jerozolimskie od Łopuszańskiej w stronę Pruszkowa to istny tor przeszkód i walka o życie kierowców jednośladów. Jadąc 45 km/h motorowerem napotykam codziennie takie wyrwy i koleiny że czasem zwalniam do 35 żeby ustać na kołach i mieć jakąś szansę to ominąć. No ale to tylko w Polsce - lepiej kłaść nową nawierzchnię na równej Al. Krakowskiej - w każdym cywilizowanym kraju droga w takim stanie byłaby wyłączona z ruchu.

 • 206

  zgłoś naruszenie odpowiedz 10.09.2011 18:05 ~206

  targowa.... nie mieli kiedy tego robić??? Wakacje mieli do tego. już raz zrobili bałagan w tym samym miejscu Od razu można to było zrobić. nie można było zacząć od tego odcinka na początku wakacji? MASAKRA!

 • korek

  zgłoś naruszenie odpowiedz 10.09.2011 15:38 ~korek

  a potem jeszcze raz na remont drugiej polowki.

 • qwerty

  zgłoś naruszenie odpowiedz 10.09.2011 14:23 ~qwerty

  Szkoda ze gamonie asfaltu przy okazji nie poprawili....
  Ale co tam, mozna zamknac droge pozniej jeszcze raz.

 • tubylec

  zgłoś naruszenie odpowiedz 10.09.2011 14:15 ~tubylec

  Zakończył "połowiczny" remont tunelu-wiaduktu nad Cegielnianą we Włochach.
  Kolejarze w ramach modernizacji linii kolejowej wyremontowali pół tunelu (tylko pod torami dalekobieżnymi) i od dzisiaj jest już przejazd w obu kierunkach.

 • ZASADY FORUM: Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN Warszawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Dodaj swój komentarz »

 • Zobacz wszystkie komentarze »

Absurdy

Dokąd zmierzasz, Ursusie?

Dokąd zmierzasz, Ursusie?

Mieszkańcy Ursusa nie chcą, by jedna z ulic nosiła nazwę Quo Vadis. Twierdzą, że tytuł powieści Henryka Sienkiewicza ma zbyt trudną pisownię. WIĘCEJ »

Zobacz więcej absurdów »

Byłeś świadkiem ciekawego wydarzenia?

Zostań Reporterem 24 - wyślij nam swój materiał przez Kontakt24 lub kontakt24@tvn.pl