Ulice

04.04.2019 16:35 przy podleśnej

Utrudnienia na Marymonckiej.
Zderzyły się dwa auta

SERWISY:

Dwa samochody osobowe zderzyły się na Bielanach. Były utrudnienia na skrzyżowaniu Marymonckiej z Podleśną.

Do zderzenia doszło o godzinie 15.30. - W zderzeniu brały dwa samochody osobowe. Dwie osoby zostały przekazane pod opiekę ratowników medycznych - poinformował Tomasz Oleszczuk z Komendy Stołecznej Policji.

- Pasażer jednego z pojazdów trafił do szpitala z obrażeniami głowy. Kierowca odmówił zabrania go do szpitala. W drugim samochodzie jechała matka z dwójką dzieci - przekazał nam Szymon Kisieliński z Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej. I dodał, że cała trójka została również przebadana przez pogotowie, ale nie było konieczności ich hospitalizacji.

Jak ustalił nasz reporter Artur Węgrzynowicz, na miejsce zostały zadysponowane trzy karetki pogotowia i trzy zastępy straży pożarnej. Była też policja.

Kierowcy musieli liczyć się z utrudnieniami. - Przejazd Marymoncką jest zablokowany. Kierowcy muszą skręcić w Podleśną lub Podczaszyńskiego. Nie ma też przejazdu z Podleśnej i Podczaszyńskiego przez Marymoncką - ostrzegał nasz reporter.

kk/r

Podziel się:

Bądź na bieżąco:
  • ZASADY FORUM: Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN Warszawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Dodaj swój komentarz »

Absurdy

Dokąd zmierzasz, Ursusie?

Dokąd zmierzasz, Ursusie?

Mieszkańcy Ursusa nie chcą, by jedna z ulic nosiła nazwę Quo Vadis. Twierdzą, że tytuł powieści Henryka Sienkiewicza ma zbyt trudną pisownię. WIĘCEJ »

Zobacz więcej absurdów »

Byłeś świadkiem ciekawego wydarzenia?

Zostań Reporterem 24 - wyślij nam swój materiał przez Kontakt24 lub kontakt24@tvn.pl