Ulice

16.04.2015 14:28 Awaria wodociągu na Wólczyńskiej

Usunęli awarię, korki zostały. Poranne utrudnienia na Bielanach

SERWISY:


Zakończyła się naprawa uszkodzonego wodociągu przy skrzyżowaniu ul. Wólczyńskiej z Nocznickiego. W czwartek rano w okolicy tworzyły się jednak korki, bo robotnicy odtwarzali nawierzchnię.

>>> O awarii wodociągu na Bielanach informowaliśmy wczoraj <<<

Prace wodociągowców trwały przez przez całą noc.

- Wymianę fragmentu uszkodzonej rury zakończyliśmy o godz. 5.40. Od wczesnych godzin porannych mieszkańcy dwóch bloków, którym wczoraj odcięto wodę, mogą już ponownie korzystać z bieżącej wody - poinformował Roman Bugaj, rzecznik Miejskiego Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji.

W czwartek rano przy skrzyżowaniu trwało zasypywanie wykopu i układanie tymczasowej nawierzchni.

- Aby dostać się do uszkodzonej rury, konieczne było zerwanie części asfaltu. Na razie układamy nawierzchnię tymczasową, po ustabilizowaniu się sytuacji, położona zostanie już docelowa nawierzchnia asfaltowa - tłumaczył ok. 8.00 Bugaj.

Tworzą się korki

Okolica się zakorkowała. Ze znacznie wydłużonym dojazdem musieli liczyć się kierowcy i pasażerowie komunikacji miejskiej. Utrudnienia dotyczyły linii 110, 701, 708 i 712. Informowali o tym nasi czytelnicy. "Chyba średnio im idzie usuwanie awarii. Na arkuszowej w stronę centrum korek od ul. Radiowej”"- napisał na naszym forum po godz. 8 pasażer 708.

Na miejsce udał się też reporter tvnwarszawa.pl. - Wodociągowcy prowadzą prace na jezdni ul. Nocznickiego. Ich działania nie kolidują bezpośrednio z ruchem z kierunku Izabelina, choć rzeczywiście jest on znacznie spowolniony. Kierowcy nie mogą też skręcić z ul. Wólczyńskiej w Nocznickiego - podał po 8.00 nasz reporter, Tomasz Zieliński.

Po godz. 14 robotnicy zakończyli odtwarzanie nawierzchnię. Zdjęto też barierki zagradzające przejazd ul. Nocznickiego.

 

 

Tak wyglądała wczorajsza awaria:

jk/lulu

Podziel się:

Bądź na bieżąco:
 • zbielan

  zgłoś naruszenie odpowiedz 16.04.2015 10:32 ~zbielan

  To samo było wczoraj, Policja blokowała wjazd w Wólczyńską i Nocznickiego w ostatnim momencie, jakby nie można było ustawić tablicy wcześniej i nie wprowadzać dodatkowego zamieszania

 • Remek

  zgłoś naruszenie odpowiedz 16.04.2015 10:27 ~Remek

  W tym momencie zakorkowana jest cala Warszawa. Niestety jazda po tym miescie to horror nie do pomyslenia. Szybciej dojedziesz np z Radomia czy Lublina do pracy niz z Pragi na Mokotów czy do Centrum.

 • wkurzona

  zgłoś naruszenie odpowiedz 16.04.2015 09:16 ~wkurzona

  Awaria to siła wyższa, ale fakt, że nikt nie ustawił ostrzeżenia o zamknięciu Nocznickiego na ostatnim skrzyżowaniu, na którym można jeszcze uciec przed korkiem od strony Kampinosu (czyli w Mościskach), to już głupota i lekceważenie ludzi. Izabelin, Laski, Truskaw, Babice, Klaudyn, Janów, Kwirynów itd. - wszyscy z tych miejscowości spóźnią się do pracy, bo komuś się nie chciało ustawić tablicy "Objazd" i skierować samochodów do parkingu P+R przez Babice lub Wisłostradę!

 • ZASADY FORUM: Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN Warszawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Dodaj swój komentarz »

 • Zobacz wszystkie komentarze »

Absurdy

Dokąd zmierzasz, Ursusie?

Dokąd zmierzasz, Ursusie?

Mieszkańcy Ursusa nie chcą, by jedna z ulic nosiła nazwę Quo Vadis. Twierdzą, że tytuł powieści Henryka Sienkiewicza ma zbyt trudną pisownię. WIĘCEJ »

Zobacz więcej absurdów »

Byłeś świadkiem ciekawego wydarzenia?

Zostań Reporterem 24 - wyślij nam swój materiał przez Kontakt24 lub kontakt24@tvn.pl