Ulice

08.09.2017 19:30 zmiany w weekend

Uroczystości i imprezy,
zamkną ulice

SERWISY:


Wilanów, Bielany, Praga Północ – w tych dzielnicach mieszkańcy muszą spodziewać się utrudnień w najbliższych dniach. Nie z powodów remontu, odbędą się tam imprezy kulturalne i wydarzenia patriotyczne.

Od godz. 20 w piątek do niedzieli  10 września do godz. 5.00 zamknięta dla ruchu będzie Ząbkowska na odcinku od Targowej do Markowskiej. W tym czasie na ulicy zagości impreza "Noc Pragi i Święto ulicy Ząbkowskiej".

"Wyłączony z ruchu odcinek ul. Ząbkowskiej można ominąć jadąc Markowską do Kijowskiej i Targowej. Autobusy linii 138, 156, 170, 338, N16 i N66 zostaną skierowane na trasy objazdowe" – podaje ratusz.

Bieg i uroczystość

I Królewski Festiwal Biegowy to impreza sportowa, która odbędzie się ramach Dni Wilanowa w niedzielę 10 września w godz. 9.00-12.30. Uczestnicy pobiegną ulicami: Przyczółkowa, Drewny (jezdnia w kierunku Konstancina) do Przekornej i powrót równoległą do Przyczółkowej i Drewny drogą pieszo–rowerową.

Z kolei w niedzielę 10 września w godz. 11.30 – 15.00 na ul. Schroegera i placu Konfederacji odbędzie się uroczystość patriotyczna poświęcona pamięci 77. Pułku Piechoty Wojska Polskiego i 77. Pułku Piechoty Armii Krajowej Okręgu Nowogródek oraz mieszkańców Ziemi Lidzkiej.

W WEEKEND TRZEBA RÓWNIEŻ SPODZIEWAĆ SIĘ UTRUDNIEŃ W ZWIĄZKU Z REMONTAMI.

O frezowaniu ulicy 17 stycznia pisaliśmy przed tygodniem:

ran/b

Podziel się:

Bądź na bieżąco:
  • Warsawianin

    zgłoś naruszenie odpowiedz 09.09.2017 18:07 ~Warsawianin

    Nikt niestety nie pomyslal o tym stawiajac scene na Zabkowskiej, ze tam mieszkaja ludzie, ktorzy maja swoje auta w parkingu podziemnym...ani wjechac ani wyjechac. Nie narzekam, ale sytuacja dosyc slaba na wypadek gdyby cos sie stalo i nalezaloby sie szybko przemieszczac...

  • ZASADY FORUM: Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN Warszawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Dodaj swój komentarz »

  • Zobacz wszystkie komentarze »

Absurdy

Otworzył klapę i poszedł. Wrócił, zamknął ją i pojechał

Otworzył klapę i poszedł. Wrócił, zamknął ją i pojechał

Czasami samochody się psują i odmawiają posłuszeństwa - wiadomo. Najczęściej zepsute auta się naprawia i znowu można nimi jeździć. Niekiedy zdarza się,... WIĘCEJ »

Zobacz więcej absurdów »

Byłeś świadkiem ciekawego wydarzenia?

Zostań Reporterem 24 - wyślij nam swój materiał przez Kontakt24 lub kontakt24@tvn.pl