Ulice

24.10.2015 12:23 Przebudowa skrzyżowania na Mokotowie

Układają asfalt na Wołoskiej. Pogoda tym razem nie przeszkadza

SERWISY:

W sobotę praca przy skrzyżowaniu Woronicza i Wołoskiej wre. Tydzień temu drogowcy musieli przełożyć układanie asfaltu z powodu złej pogody. Teraz nadrabiają zaległości.

Od nocy z piątku na sobotę zamknięte jest dla ruchu skrzyżowanie ul. Wołoskiej z Woronicza. Samochody nie mogą przejechać także ul. Woronicza pomiędzy ul. Samochodową a Bełską. Drogowcy rozpoczęli tam układanie asfaltu.

- Na miejscu jest dużo sprzętu. Widać, że praca idzie sprawnie - przekazał reporter tvnwarszawa.pl Mateusz Szmelter.

Zgodnie z zapowiedziami drogowców, prace na tym odcinku mają potrwać do soboty do wieczora.

Samochody i autobusy na objazdach

Do tego czasu kierowcy muszą korzystać z objazdów ul. Etiudy Rewolucyjnej do Racławickiej lub Samochodową i Joliot-Curie do Odyńca. Z kolei ci jadący zachodnią jezdnią ul. Wołoskiej (od ul. Racławickiej w kierunku ul. Rzymowskiego) dojadą tylko do do skrzyżowania z ul. Woronicza i na nim muszą skręcić w prawo i pojechać objazdem ulicami Racjonalizacji i Konstruktorską.

Z utrudnieniami muszą liczyć się także pasażerów komunikacji miejskiej. Swoje trasy zmieniło pięć linii - 136, 138, 168, N01 i N34. Objazd prowadzi ul. Domaniewską, Samochodową, Woronicza, al. Niepodległości i Odyńca.

Otworzą część Wołoskiej

Po zakończeniu prac na Woronicza kierowcy muszą przygotować się na kolejne zmiany w organizacji ruchu. W sobotę ok. godz. 19 otwarta dla samochodów zostanie wschodnia jezdnia ul. Wołoskiej na odcinku od ul. Konstruktorskiej do skrzyżowania z Woronicza.

>> CZYTAJ WIĘCEJ O ZMIANACH <<


jk

Podziel się:

Bądź na bieżąco:
  • ZASADY FORUM: Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN Warszawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Dodaj swój komentarz »

Absurdy

Dokąd zmierzasz, Ursusie?

Dokąd zmierzasz, Ursusie?

Mieszkańcy Ursusa nie chcą, by jedna z ulic nosiła nazwę Quo Vadis. Twierdzą, że tytuł powieści Henryka Sienkiewicza ma zbyt trudną pisownię. WIĘCEJ »

Zobacz więcej absurdów »

Byłeś świadkiem ciekawego wydarzenia?

Zostań Reporterem 24 - wyślij nam swój materiał przez Kontakt24 lub kontakt24@tvn.pl