Ulice

16.05.2019 07:59 Wypadek na Okopowej

Uderzyła w słup jest w ciężkim stanie.
To nie jedyne zdarzenie na tej ulicy

SERWISY:

Do dwóch zdarzeń drogowych doszło w czwartek na ulicy Okopowej. Jeden opel uderzył w latarnię, drugi opel w barierki, po tym jak wcześniej zderzył się z fordem. Jedna osoba jest ranna.

Na ulicy Okopowej kobieta wjechała osobowym oplem w słup ulicznej latarni. - Uderzyła niefortunnie, od strony kierowcy - informował Tomasz Zieliński, reporter tvnwarszawa.pl.

- Kobieta została zabrana do szpitala, jest w ciężkim stanie - dodawał.

Na miejscu były dwa zastępy straży pożarnej. - Strażacy musieli wycinać karoserię, żeby wyciągnąć kobietę z auta - relacjonował Zieliński.

Skrajnie prawy pas był wyłączony z ruchu w kierunku centrum. - Są utrudnienia - ostrzegał nasz reporter.

Po zderzeniu z fordem

Niedaleko tego miejsca, również na ulicy Okopowej, kierowca innego opla wjechał w barierki. Stało się to po zderzeniu z innym samochodem - fordem.

- Kierowca aktualnie jest badany w karetce - informowała Ewa Szymańska z sekcji prasowej Komendy Stołecznej Policji.  - Są niewielkie utrudnienia w ruchu - dodawała.

- Dziś jest taka pogoda, że mogą wystąpić utrudnienia - ostrzegała Szymańska - Prosimy o ostrożna jazdę, zwracajmy uwagę na innych kierowców - apelowała.

Na tvnwarszawa.pl informowaliśmy też o serii wypadków na stołecznych ulicach:

em/pm

Podziel się:

Bądź na bieżąco:

Absurdy

Dokąd zmierzasz, Ursusie?

Dokąd zmierzasz, Ursusie?

Mieszkańcy Ursusa nie chcą, by jedna z ulic nosiła nazwę Quo Vadis. Twierdzą, że tytuł powieści Henryka Sienkiewicza ma zbyt trudną pisownię. WIĘCEJ »

Zobacz więcej absurdów »

Byłeś świadkiem ciekawego wydarzenia?

Zostań Reporterem 24 - wyślij nam swój materiał przez Kontakt24 lub kontakt24@tvn.pl