Ulice

22.07.2017 17:05 były utrudnienia

Trzy auta zderzyły się
na Wale Miedzeszyńskim

SERWISY:

Na Wale Miedzeszyńskim, w rejonie mostu Siekierkowskiego doszło do zderzenia trzech samochodów osobowych: volkswagena, toyoty i alfy romeo. Przez kilkadziesiąt minut były utrudnienia w kierunku centrum.

Do zdarzenia doszło dokładnie na skrzyżowaniu z ulicą Wieniawy-Długoszowskiego. - Auta po prostu na siebie wjechały. Toyota w volkswagena, a potem na to jeszcze alfa romeo. Pasażerka tego ostatniego znajdowała się pod opieką ratowników medycznych - opisywał zaraz po zdarzeniu Tomasz Zieliński z tvnwarszawa.pl, który był na miejscu.

- Ucierpiała również kobieta z volkswagena, miała założony kołnierz – dodał.

Na miejscu pracowała policja i dwa zastępy straży pożarnej.

Jak mówił Zieliński, toyota biorąca udział w zdarzeniu to hybrydowa taksówka. - Strażacy, chcąc dostać się do jej akumulatora, musieli się natrudzić. Użyli do tego narzędzi hydraulicznych – podkreślał.

Przez kilkadziesiąt minut były utrudnienia w ruchu w kierunku centrum. - Zablokowany był jeden główny pas i pas zjazdowy w ulicę Wieniawy-Długoszowskiego - relacjonował Zieliński.

kw

Podziel się:

Bądź na bieżąco:

Absurdy

Dokąd zmierzasz, Ursusie?

Dokąd zmierzasz, Ursusie?

Mieszkańcy Ursusa nie chcą, by jedna z ulic nosiła nazwę Quo Vadis. Twierdzą, że tytuł powieści Henryka Sienkiewicza ma zbyt trudną pisownię. WIĘCEJ »

Zobacz więcej absurdów »

Byłeś świadkiem ciekawego wydarzenia?

Zostań Reporterem 24 - wyślij nam swój materiał przez Kontakt24 lub kontakt24@tvn.pl