Ulice

11.02.2019 22:21 Węzeł Mory

Trasa S8 zablokowana po wypadku

SERWISY:

Po wypadku przy węźle Warszawa Zachód na trasie S8, droga w kierunku Poznania była całkowicie zablokowana.

Do zdarzenia doszło krótko przed godziną 22 przy węźle, na którym trasa S8 krzyżuje się z dawną drogą na Poznań. Jak poinformował reporter tvnwarszawa.pl Tomasz Zieliński, zderzyły się tam cztery samochody: dwa osobowe, jeden dostawczy oraz bus.

Jedna osoba została odwieziona do szpitala. - Droga w kierunku Poznania jest całkowicie zablokowana - relacjonował po godz. 22 Zieliński.

Policja skierowała samochody na objazdy. O utrudnieniach poinformowała również Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad. - Zablokowane są trzy pasy ciągu głównego. Ruch w kierunku Poznania odbywa się pasem awaryjnym. Przewidywany czas trwania utrudnienia: 2 godziny.

pm/r

Podziel się:

Bądź na bieżąco:
 • i3maja

  zgłoś naruszenie odpowiedz 12.02.2019 11:44 ~i3maja

  Byłem tam. Nie chodziło o hamowanie, tylko zmieniające nagle pas Daewoo, którego kierowca zbyt późno zauważył zjazd, w który chciał skręcić, uderzyło w dostawcze Iveco. Uszkodzone Daewoo zablokowało lewy pas. W wyniku zamieszania na drodze, przy słabej widoczności spowodowanej deszczem, Mercedes i jakiś jeszcze inny samochód uderzyły w Daewoo i stojącego w pobliżu kierowcę Daewoo. Kierowca Daewoo został ciężko ranny. Wiadomo, że przy 30/h by się nic nie stało, ale na nieszczęście jest to trasa szybkiego ruchu.

 • maniak

  zgłoś naruszenie odpowiedz 12.02.2019 10:43 ~maniak

  Rocco~Rocco

  Na moje oko zbyt wolno jechali, albo zbyt duże odległości zachowywali od pojazdów poprzedzających, albo zbyt wcześnie sygnalizowali zamiar wykonania manewru, albo wszystko to na raz.

  wystarczył jeden któremu się wydaje że wolno to bezpiecznie.

 • jurek

  zgłoś naruszenie odpowiedz 11.02.2019 23:41 ~jurek

  tak zwani lewopasmowcy... jeden przyhamuje a reszta... efekt na filmie..

 • Rocco

  zgłoś naruszenie odpowiedz 11.02.2019 23:10 ~Rocco

  Na moje oko zbyt wolno jechali, albo zbyt duże odległości zachowywali od pojazdów poprzedzających, albo zbyt wcześnie sygnalizowali zamiar wykonania manewru, albo wszystko to na raz.

 • ZASADY FORUM: Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN Warszawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Dodaj swój komentarz »

 • Zobacz wszystkie komentarze »

Absurdy

Samotne auto pośród błękitu. "Trudno komentować głupotę"

Samotne auto pośród błękitu. "Trudno komentować głupotę"

Elegancki samochód osobowy stojący samotnie pośrodku wielkiej plamy błękitu wypatrzył jeden z naszych czytelników. Wysłał zdjęcia na Kontakt 24. WIĘCEJ »

Zobacz więcej absurdów »

Byłeś świadkiem ciekawego wydarzenia?

Zostań Reporterem 24 - wyślij nam swój materiał przez Kontakt24 lub kontakt24@tvn.pl