Ulice

22.10.2011 15:27 korek w stronę centrum

Trasa Łazienkowska stanęła

SERWISY:

Dwa rozbite samochody i potężny korek na Trasie Łazienkowskiej. Dwa z trzech pasów były zablokowane. Kierowcy musieli omijać rozbite auta buspasem.

Kolizja całkowicie sparaliżowała ruch na Trasie Łazienkowskiej na kilkadziesiąt minut. – Teraz może być jeszcze jeden pas zablokowany, ale powoli sytuacja wraca do normy – poinformowała tuż po godz. 15.00 Dorota Tietz z stołecznej policji.

Wcześniej kierowcy stanęli w gigantycznym korku w Al. Jerozolimskich. Tam też powodem utrudnień była kolizja.

Mapa Polski Targeo
Mapy dostarcza Targeo.pl

par

Podziel się:

Bądź na bieżąco:
 • płynnie

  zgłoś naruszenie odpowiedz 25.10.2014 00:01 ~płynnie

  jechać płynnie panie i panowie, jechać płynnie myśląc o innych. śmieszą mnie podrywki i wyścigi gdzie światła są ustawione dla tych co jadą 50. jeśli będzie sugerowana predkość nie będziecie stali na światłach :) to takie proste i sprawdzone mamy niezły system zarządzania ruchem

 • agent_J

  zgłoś naruszenie odpowiedz 22.10.2011 21:35 ~agent_J

  @J23: w takim razie jak padnie autobus na buskwasie, to kierowcy nie będą wpuszczać innych autobusów co chcą go ominąć. Przecież tam jest linia ciągła.

  @waldi: nie tylko LLU. Kiedyś jak na Wisłostradzie stał patrol policji, to masa cymbałów (c)hamowała do 60km/h, mimo że tam jest 80. Ja sobie spokojnie wszystkich hamujących ominąłem prawym pasem.

 • ewa

  zgłoś naruszenie odpowiedz 22.10.2011 21:25 ~ewa

  Rozbite trzy samochody stały na lewym pasie. I jeszcze jakiś stał na prawym (buspasie) prawie na tej samej wysokości co totalnie zablokowało ruch w stronę Śródmieścia.
  Samochody wjeżdżające z Wisłostrady nie mogły wjechać na środkowy pas i jeśli dalej nie pojechały buspasem to blokowały przejazd autobusom jadącym od mostu buspasem.

 • J23

  zgłoś naruszenie odpowiedz 22.10.2011 20:35 ~J23

  Cię co kolizje omijali buspasem maja przesrane. Straz wiejska przegląda już monitorin i będzie wysyłać mandaty. Ratusz już się cieszy.

 • waldi

  zgłoś naruszenie odpowiedz 22.10.2011 20:02 ~waldi

  to co zauważyłem z obserwacji. Jak są tego typu wypadki na przeciwnym pasie zwalniają jedynie kierowcy pokroju LLU. Tylko takie coś jest żądne sensacji i ma głęboko gdzieś tych za sobą, chyba że wychodzi z założenia, że oni tak samo sobie popatrzą. U siebie na wsi takie zdarzenie i pół miejscowości się zbiega.

 • glowa

  zgłoś naruszenie odpowiedz 22.10.2011 19:52 ~glowa

  @Maciek

  A to nie powinien skrypt robić, zamiast człowieka? Tak jak kursy walut na tvn24...

 • iwan akimowicz

  zgłoś naruszenie odpowiedz 22.10.2011 18:52 ~iwan akimowicz

  korek na prage przez ogladaczy byl juz od GUSu lepiej bylo uciekac na siekierkoski.

 • kirowca

  zgłoś naruszenie odpowiedz 22.10.2011 18:45 ~kirowca

  A ci co się sparkowali na buspasie to powinni rozstrzelać. Po cholerę zajęli dwa pasy. Jak z jednego z pasów aut nie dało się usunąć, to pozostałe oczekujące na mundurowych powinny stanąć za albo przed rozbitymi autkami na TYM SAMYM pasie. Co do podglądania, to w Polsce na drogach plaga. Co da Ci człowieku jadącemu na most, że zobaczysz jak ktoś sobie auto skasował?

 • Maciek

  zgłoś naruszenie odpowiedz 22.10.2011 18:45 ~Maciek

  Daniel, zostały w TVN Warszawa ze 2 czy 3 osoby to nie mają czasu uaktualniac cen paliw.

 • g

  zgłoś naruszenie odpowiedz 22.10.2011 17:46 ~g

  Cioty w drugim kierunku muszą sobie popatrzeć bo przecież inaczej się nie da. Najlepiej jeszcze, żeby leżały jakieś trupy, krew i takie tam inne. Polskie społeczeństwo rządne sensacji z mózgami na poziomie gazety Fakt i SE.

 • ZASADY FORUM: Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN Warszawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Dodaj swój komentarz »

 • Zobacz wszystkie komentarze »

Absurdy

Dokąd zmierzasz, Ursusie?

Dokąd zmierzasz, Ursusie?

Mieszkańcy Ursusa nie chcą, by jedna z ulic nosiła nazwę Quo Vadis. Twierdzą, że tytuł powieści Henryka Sienkiewicza ma zbyt trudną pisownię. WIĘCEJ »

Zobacz więcej absurdów »

Byłeś świadkiem ciekawego wydarzenia?

Zostań Reporterem 24 - wyślij nam swój materiał przez Kontakt24 lub kontakt24@tvn.pl