Ulice

04.08.2011 12:51 ranny został policjant

Tramwajem w radiowóz

SERWISY:

Przed tunelem trasy W-Z w stronę Pragi tramwaj uderzył w radiowóz, który stał na torach. W wypadku ucierpiał policjant. Ruch tramwajowy w obie strony był wstrzymany. Kierowcy zmagali się z utrudnieniami zarówno w stronę placu Bankowego, jak i w stronę Pragi.

Jak dowiedział się na miejscu reporter tvnwarszawa.pl Tomasz Zieliński, radiowóz brał udział w zabezpieczaniu poprzedniego wypadku, z udziałem motocykla. Po skończeniu czynności, policjant wsiadł do radiowozu i chciał zawrócić przez torowisko na trasie W-Z. Wtedy uderzył w niego tramwaj linii 23.

- Funkcjonariusz został odwieziony do szpitala z urazem kręgosłupa i wstrząśnieniem mózgu - poinformowała Edyta Adamus ze stołecznej policji. Dodała, że policja ustala dokładny przebieg zdarzeń, który doprowadził do wypadku.

Zablokowany był ruch tramwajów. Z utrudnieniami zmagali się też kierowcy, bo w obu kierunkach trasy utworzyły się korki.

Zderzenie na rondzie Żaba

Po południu opóźnienia dotknęły także pasażerów tramwajów jadacych w kierunku Annopola. Około godz. 15.10 na rondzie Żaba tramwaj linii 25 zderzył się pojazdem linii 4. Tramwaje nie jeździły przez około 20 minut.

 

Mapa Polski Targeo
Mapy dostarcza Targeo.pl

mz/js

Podziel się:

Bądź na bieżąco:
 • miłośnik_motyk

  zgłoś naruszenie odpowiedz 11.08.2011 14:44 ~miłośnik_motyk

  ~don king On wykonywał czynności służbowe i zabezpieczał miejsce wypadku. A tramwajarz-gapa się w niego władował. I wszystko w temacie.

 • don king

  zgłoś naruszenie odpowiedz 08.08.2011 13:01 ~don king

  No niestety nasi" milicjanci" myślą ,że są świętymi krowami i wolno im robić wszystko tylko dlatego ,że noszą mundur.Mam nadzieje ,że za szkody spowodowane w tej kolizji pokryje policjant,bo niestety za głupote trzeba płacić,a jak wiadomo myślenie nie jest ich mocną stroną ,oczywiście nie wszystkich

 • .

  zgłoś naruszenie odpowiedz 06.08.2011 13:39 ~.

  a pasy to co

 • lysy_c

  zgłoś naruszenie odpowiedz 04.08.2011 23:32 ~lysy_c

  Tramwaj ma czarną skrzynkę. Te akurat mają słabą. Gdyby to był Swing, to nikt by nie pytał Policjanta o zdanie. Jest stado kamer rejestrujących wszystko i dodatkowo skrzynka jak w samolocie.

  Niestety 105N (tramwaj na zdjęciu) ma czeskie skrzynki, którym nawet ciężko powiedzieć, czy drzwi były zamknięte. :(

 • 4life

  zgłoś naruszenie odpowiedz 04.08.2011 22:49 ~4life

  EWIDENTNA wina motocyklisty z poprzedniego wypadku.

 • www.www.ww

  zgłoś naruszenie odpowiedz 04.08.2011 22:40 ~www.www.ww

  Nareszcie może się nauczą, że nie wszystko im wolno robić na drodze. Zawracał w miejscu nie dozwolonym i spowodował zagrózenie w ruchu drogowy. Za takie rzeczy mozna zabrać prawo jazdy na kilka lat.

 • mm

  zgłoś naruszenie odpowiedz 04.08.2011 22:31 ~mm

  Przy takich zniszczeniach radiowozu, taaaakie uszkodzenia ciała funkcjonariusza??? Jeśli nawet to nie jest próba udu...nia motorniczego to i tak KIA powinna pozwać Policję za koloryzowanie

 • Nadinspektor Gadżet

  zgłoś naruszenie odpowiedz 04.08.2011 21:26 ~Nadinspekt…

  Myślę, że policja zgodnie z prawdą stwierdzi, że to jednak nie wina policjanta, a tramwaju, który wyprzedzał na trzeciego.

 • ja

  zgłoś naruszenie odpowiedz 04.08.2011 20:45 ~ja

  a to Policji nie obowiązują już przepisy ruchu drogowego?? od kiedy tam można zawracać?? jeżeli nie jechał "na sygnale" to był normalnym uczestnikiem ruchu...

 • mysza

  zgłoś naruszenie odpowiedz 04.08.2011 20:07 ~mysza

  Pechowa dziś ta trasa W-Z...

 • ZASADY FORUM: Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN Warszawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Dodaj swój komentarz »

 • Zobacz wszystkie komentarze »

Absurdy

Dokąd zmierzasz, Ursusie?

Dokąd zmierzasz, Ursusie?

Mieszkańcy Ursusa nie chcą, by jedna z ulic nosiła nazwę Quo Vadis. Twierdzą, że tytuł powieści Henryka Sienkiewicza ma zbyt trudną pisownię. WIĘCEJ »

Zobacz więcej absurdów »

Byłeś świadkiem ciekawego wydarzenia?

Zostań Reporterem 24 - wyślij nam swój materiał przez Kontakt24 lub kontakt24@tvn.pl