Ulice

11.12.2010 14:13 MNIEJSZE KORKI NA PRADZE

Tramwajarze otworzyli Targową

SERWISY:

Koniec objazdów w rejonie skrzyżowania Targowej z 11 listopada. Od soboty ruch już odbywa się tam normalnie.

Tramwajarze zakończyli układanie krótkiego fragmentu torów, który w czasie budowy metra w rejonie Dworca Wileńskiego będzie stanowił część tramwajowego objazdu całej okolicy.

- Zostanie nam tylko podwiązanie nowego fragmentu do istniejących torów na obu ulicach. To jednak zrobimy dopiero, gdy teren budowy stacji Dworzec Wileński zostanie ogrodzony - mówi Teresa Kotwica z Tramwajów Warszawskich. - To zajmie jeden dzień - dodaje.

Autobusy wracają na trasy

- Targowa jest już przejezdna - usłyszeliśmy w Zarządzie Transportu Miejskiego. Wrócić na swoje stałe trasy mają autobusy jadące w kierunku placu Hallera. Zamiast Wileńską i Inżynierską pojadą Targową i Ratuszową (a 169 Targową i 11 listopada). Na stałą trasę wróci też 509.

Podziel się:

Bądź na bieżąco:
 • Optymista_Warszawski

  zgłoś naruszenie odpowiedz 10.12.2010 19:39 Optymista_…

  Najważniejsze, że przynajmniej w tym miejscu i choćby na pewien czas znikną utrudnienia.

 • róbmy swoje

  zgłoś naruszenie odpowiedz 10.12.2010 18:21 ~róbmy swoje

  Jak to często bywa informacja jest prawie pełna, a prawie robi wielką różnicę :-) Targowa będzie otwarta, ale nie w sobotę do południa tylko w sobotę o 23:30 więc tak naprawdę od niedzieli.

 • bigpiotrek

  zgłoś naruszenie odpowiedz 10.12.2010 17:12 bigpiotrek

  A co do jasnej ciasnej stało na przeszkodzie aby podłączyć nowe tory do obecnie używanych???? Stan na chwilę obecną jest taki, że położone są tory tylko po to żeby leżały. Za jakiś czas znów zamkną Targową, bo trzeba będzie podłączyć tory (zainstalować zwrotnicę).

 • KRISMAL

  zgłoś naruszenie odpowiedz 10.12.2010 16:43 ~KRISMAL

  No proszę wystarczy chcieć i nawet w nocy się popracowało no brawo (mały zgrzyt w tym że trzeba było koło tego zrobić tr4oszkę szumu ale widocznie tak się u nas w mieście załatwia sprawy)!!! Dzięki TVN Warszawa za reakcję na nasze prośby, bo naprawdę dość już mieliśmy tych objazdów.

 • ZASADY FORUM: Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN Warszawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Dodaj swój komentarz »

 • Zobacz wszystkie komentarze »

Absurdy

Dokąd zmierzasz, Ursusie?

Dokąd zmierzasz, Ursusie?

Mieszkańcy Ursusa nie chcą, by jedna z ulic nosiła nazwę Quo Vadis. Twierdzą, że tytuł powieści Henryka Sienkiewicza ma zbyt trudną pisownię. WIĘCEJ »

Zobacz więcej absurdów »

Byłeś świadkiem ciekawego wydarzenia?

Zostań Reporterem 24 - wyślij nam swój materiał przez Kontakt24 lub kontakt24@tvn.pl