Ulice

30.09.2011 17:03 utrudnienia na ulicach

Szczyt przyspieszył szczyt

SERWISY:

To było spotkanie na szczycie: Szczyt Partnerstwa Wschodniego zbiegł się z korkami w piątkowe popołudnie. Efekt: korki w całym mieście.

Przejazdy zagranicznych delegacji w kierunku lotniska mocno dały się we znaki kierowcom. Policja blokowała ruch, utworzyły się korki.

Według informacji, jakie uzyskaliśmy na specjalnej infolinii policyjnej (tel. 60-38-038), najgorzej było na Trasie Łazienkowskiej w kierunku centrum oraz na ulicach dojazdowych do trasy, na Żwirki i Wigury oraz Wawelskiej.

Zobacz przejazd kolumny policyjnej:

Piątkowe korki

Zakorkowane w popołudniowym szczycie są m.in.: Wisłostradzie, Towarowej na dojeździe do placu Zawiszy, w al. Jana Pawła, Marszałkowskiej pomiędzy Jerozolimskimi i Królewską. Wolniej przejedziemy tradycyjnie również Raszyńską czy Filtrową.

Utrudnienia wystąpiły też na rondzie Starzyńskiego: to efekt wypadku tira z samochodem osobowym oraz na Pięknej i Górnośląskiej, po zderzeniu samochodu i motocykla u zbiegu z ulicą Rozbrat.

bf/mz

Podziel się:

Bądź na bieżąco:
 • Kpina

  zgłoś naruszenie odpowiedz 01.10.2011 07:44 ~Kpina

  A to przepraszam bardzo, minister to nie człowiek? Niech stoi w korku jak inni! Co mnie obchodzi, że jest politykiem.

 • jh

  zgłoś naruszenie odpowiedz 01.10.2011 03:45 ~jh

  to była masakra totalna. za co oni nas mają? czym sobie zasłużyli zeby 1/4 miasta zablokować? trasa łazienkowska była największą porażką roku ;]

 • ania

  zgłoś naruszenie odpowiedz 01.10.2011 01:05 ~ania

  a także nadużycie władzy , radiowozy policyjne po południu (ok 18)jeździły na sygnale zajeżdżając do komendy na Waliców , mimo że nie konwojowały , nie były wezwane do nagłych zdarzeń , poprostu nas przepisy nie obowiązują , my jesteśmy ponad wszystko , jak nie chcemy stać w korku to włączamy koguta i z drogi , zamiast stanąć i rozładowywać korki , chociażby wstrzymywać baranów którzy wzjeżdżają na skrzyżowanie mimo że widzą że z niego nie zjadą

 • marcin

  zgłoś naruszenie odpowiedz 30.09.2011 23:21 ~marcin

  no i co tu debatowac-ludzie mieszkacie w stolicy i takie rzeczy sie tu dzieja, wszedzie na swiecie tak jest-wiec moze czas albo to zaakceptowac albo sie wyprowadzic.

 • df

  zgłoś naruszenie odpowiedz 30.09.2011 20:29 ~df

  za takie uturdnienia jaki dzisiaj rząd powinien zwracać ludziom podatek

 • Jacek

  zgłoś naruszenie odpowiedz 30.09.2011 20:20 ~Jacek

  Po dzisiejszym dniu wiem jedno - mojego głosu mieć nie będą.

 • trek

  zgłoś naruszenie odpowiedz 30.09.2011 20:15 ~trek

  Z Towarowej na 1-Sierpnia 1 godz. 30 min. a to tylko 5 km.

 • fred

  zgłoś naruszenie odpowiedz 30.09.2011 19:52 ~fred

  następnym razem niech szczytują u siebie w domu ...

 • .

  zgłoś naruszenie odpowiedz 30.09.2011 19:29 ~.

  Zadziwiająco mało komentarzy. Potraficie tylko komentować rowerzystów, Masę Krytyczną czy inne manifestacje, a boicie się skrytykować władzę? Czasy Jaruzelskiego (któremu nadal chronią tyłek) już nie wrócą.
  A może ludzie, których widać na zdjęciach jeszcze nie wrócili do domów?
  Ach przepraszam dziś piątek - zapomniałem że Warszawa wraca na wieś. Pozdrawiam wszystkich korkowych i doradzam im poszukać bardziej niezależnych środków. (to m.in. do Pana Daniela P.) :)

 • Jak

  zgłoś naruszenie odpowiedz 30.09.2011 19:21 ~Jak

  jakby nie można tych baranów na ciężarówkę wsadzić wszystkich razem i przewozić normalnie jak bydło.
  ...

  Ludzie w dobie takich zaawansowanych możliwości, co za problem każdego w eskorcie helikopterem na miejsce z lotniska dostarczyć. Traktują nas jak ciemną masę co światłami kogutów da się grzecznie i bez gadania zapędzać.

 • ZASADY FORUM: Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN Warszawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Dodaj swój komentarz »

 • Zobacz wszystkie komentarze »

Absurdy

Dokąd zmierzasz, Ursusie?

Dokąd zmierzasz, Ursusie?

Mieszkańcy Ursusa nie chcą, by jedna z ulic nosiła nazwę Quo Vadis. Twierdzą, że tytuł powieści Henryka Sienkiewicza ma zbyt trudną pisownię. WIĘCEJ »

Zobacz więcej absurdów »

Byłeś świadkiem ciekawego wydarzenia?

Zostań Reporterem 24 - wyślij nam swój materiał przez Kontakt24 lub kontakt24@tvn.pl