Ulice

20.06.2011 12:46 nikomu nic się nie stało

Straż Miejska spowodowała kolizję. "Było ślisko"

SERWISY:

Około godziny 11:00 doszło do kolizji dwóch samochodów i radiowozu Straży Miejskiej na Puławskiej, na wysokości ul. Żołny.

- Samochód Straży Miejskiej nie zachował odpowiedniej odległości i uderzył w stojącą na światłach toyotę. Toyota natomiast walnęła w audi - relacjonuje z miejsca zdarzenia Lech Marcinczak, reporter tvnwarszawa.pl. - Strażnicy twierdzą, że było ślisko, hamowali, ale to nic nie dało - dodaje.

Bez większych utrudnień

 - Samochody szybko zjechały z ulicy i zajęły część jezdni między pasami. Jedynie ciekawscy kierowcy zwalniają, żeby popatrzeć co się stało i tworzy się zator - dodaje reporter.

Mapa Polski Targeo
Mapy dostarcza Targeo.pl

as/mz

Podziel się:

Bądź na bieżąco:
 • as

  zgłoś naruszenie odpowiedz 20.06.2011 19:50 ~as

  No co Wy nie widzicie ewidentnie kapsle ze sm to poszkodowani jak śmią inni kierowcy jeździć kiedy jadzie furmanka ze sm-to wina toyoty , że nie ustąpiła im miejsca co prawa nie znacie w Warszawie oni są po to aby być i kroić a wy by płacić ; było za ślisko -żałosny bełkot pa na wyborach

 • hiho

  zgłoś naruszenie odpowiedz 20.06.2011 19:37 ~hiho

  straż miejska na LLU

 • karlson

  zgłoś naruszenie odpowiedz 20.06.2011 19:35 ~karlson

  Ograniczyć prawa straży miejskiej! Mają pilnować porządku na ulicach i w parkach! Po co im samochody i to z fotoradarami??? Rowery im wystarczą!

 • artb

  zgłoś naruszenie odpowiedz 20.06.2011 19:25 ~artb

  E ja to widziałem i NIE hamowali bo uważali , że mają pierwszeństwo ponieważ jechali do straszliwego zdarzenia. Pragnę wyjaśnić : babcia 90 letnia handlowała marchewką po 2 zyla za kilo aby dorobić do kosmicznie wysokiej na 500 złotych emerytury. Więc strażnicy pędzili jak wiatr aby owa bandytka nie uciekła a oni statystyki sobie poprawili.

 • Flower-

  zgłoś naruszenie odpowiedz 20.06.2011 19:17 ~Flower-

  buahaha MANDATY ZA COKOLWIEK hehe dobre. Do anonim: Koleś jeszcze nie słyszałam żeby ktoś dostał mandat za cokolwiek! Z tego co mi wiadomo to ustawodawca jasno i precyzyjnie ustala za co i w jakich przypadkach można nałożyć mandat karny!!!
  Ludzie zapominacie się troszeczkę, popełniacie wykroczenia i jesteście zaskoczeni i oburzeni, że ktoś śmiał Was złapać i ukarać!!! Rozumiem, że rodzice nie wpoili Wam żadnych zasad, to świadczy tylko o tym z jakich domów się wywodzicie.

 • dziadek

  zgłoś naruszenie odpowiedz 20.06.2011 18:52 ~dziadek

  STOP wszystkim idiotom piszącym na forum TVN Warszawa. Weźcie się za jakąś robotę darmozjady a nie tylko wylewacie swoje frustracje i poprawiacie sobie samopoczucie głupimi tekstami, niedowartościowane głąby!

 • x

  zgłoś naruszenie odpowiedz 20.06.2011 18:37 ~x

  ~anonim popieram ograniczyc im władze i tak nic nie robią

 • Gorzkiewski

  zgłoś naruszenie odpowiedz 20.06.2011 18:23 ~Gorzkiewski

  A przypadkiem nie jest to "niedostosowanie prędkości do warunków jazdy"? :/

 • ziko

  zgłoś naruszenie odpowiedz 20.06.2011 16:55 ~ziko

  baba kierowała...

 • Współkonsument drogowy

  zgłoś naruszenie odpowiedz 20.06.2011 16:12 ~Współkon…

  Skoro jechali za szybko to napewno fotoradar który wieżli w bagażniku zrobił im zdjęcie :-).
  Teraz kolega wypisze mandat a drugi kolega go anuluje.

 • ZASADY FORUM: Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN Warszawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Dodaj swój komentarz »

 • Zobacz wszystkie komentarze »

Absurdy

Dokąd zmierzasz, Ursusie?

Dokąd zmierzasz, Ursusie?

Mieszkańcy Ursusa nie chcą, by jedna z ulic nosiła nazwę Quo Vadis. Twierdzą, że tytuł powieści Henryka Sienkiewicza ma zbyt trudną pisownię. WIĘCEJ »

Zobacz więcej absurdów »

Byłeś świadkiem ciekawego wydarzenia?

Zostań Reporterem 24 - wyślij nam swój materiał przez Kontakt24 lub kontakt24@tvn.pl