Ulice

03.03.2016 13:15 NIECODZIENNA SYTUACJA NA GROCHOWSKIEJ

Stanęła na ulicy i wypiła dwie "małpki".
Zatrzymała ją załoga karetki

SERWISY:

Załoga karetki pogotowie zatrzymała nietrzeźwą kobietę, która prowadziła samochód. - Miała ponad trzy promile w organizmie - informuje policja.

Kobieta jechała ulicą Grochowską w kierunku Dworca Wschodniego. Zauważyła ją załoga karetki pogotowia i przez pewien czas jechała za nią, bo podejrzewała, że jest nietrzeźwa. Ich podejrzenia potwierdziła sama zainteresowana i to w dość niecodzienny sposób.

- Zatrzymała się za ul. Gocławską, na jezdni, poszła do sklepu, kupiła jeszcze dwie "małpki", usiadła z tyłu samochodu i je wypiła - relacjonuje Tomasz Zieliński, reporter tvnwarszawa.pl.

Jak dodaje, obok przejeżdżał radiowóz nadzoru ruchu Tramwajów Warszawskich. Załoga pomogła ratownikom przypilnować kobiety. W końcu na miejsce dotarła policja. - Rzeczywiście, kobieta była nietrzeźwa. Miała 3,4 promila alkoholu w organizmie. Jak wytrzeźwieje, zostanie przesłuchana. Będzie odpowiadała za prowadzenie samochodu pod wpływem alkoholu - wyjaśnia Edyta Adamus z Komendy Stołecznej Policji.

Auto zablokowało lewy pas ruchu w kierunku Dworca Wschodniego. - Najprawdopodobniej zostanie odholowane - dodała policjantka.

ło/r

Podziel się:

Bądź na bieżąco:
 • Szybki123

  zgłoś naruszenie odpowiedz 04.03.2016 12:25 ~Szybki123

  Nie co to jest a kto to jest :P

 • Donalt

  zgłoś naruszenie odpowiedz 04.03.2016 09:26 ~Donalt

  yogidoo ~yogidoo

  Co to jest małpka???  Prezes PiSSu.

 • trzeźwy

  zgłoś naruszenie odpowiedz 04.03.2016 09:22 ~trzeźwy

  I to jest właśnie nasze głupie prawo . Prześcigacie się w komentarzach co jej zrobią , albo nie a w krajach islamskich w których dopuszczają kobiety do auta dostała by publiczną chłostę i wiele lat więzienia bez dmuchania , czy czegokolwiek. I TO JEST PRAWDZIWE PRAWO.

 • izka

  zgłoś naruszenie odpowiedz 04.03.2016 08:54 ~izka

  yogidoo ~yogidoo

  Co to jest małpka???


  zdrobniale od małpy

 • stonka

  zgłoś naruszenie odpowiedz 04.03.2016 07:49 ~stonka

  Portos~Portos

  Pije nałogowo z 15 lat --- I mówię wam że nie da się określić stężenia alkoholu , bo każdy organizm w innym tempie przyswaja alkohol.
  Alkoholik zaprawiony w boju dziesięć razy was przepije bo ma inna tolerancje na alkohol, rozumiecie to.Nie da się określić ile lat kto pije i nie ma takich badań,przestańcie głupoty pisać.
  Babka dorwie średnio ogarniętego adwokacika i ma sprawę wygraną jak wypłata w ZUS.

  A co wspólnego przyswajanie czy trawienie alkoholu z POMIAREM zawartości alkoholu we krwi? Pobierasz próbkę od zawodnika, przeprowadzasz pomiar i podajesz wynik. Otwierasz Kodeks Karny Art. 115 § 16 i masz odpowiedź.

 • stonka

  zgłoś naruszenie odpowiedz 04.03.2016 07:45 ~stonka

  milikx~milikx

  ...i taką Babę, która ledwo stoi na nogach i jest potencjalnym zabójcą w takim stanie za kółkiem, prawo traktuje na równi z kacykiem łapanym z rana który ma powiedzmy 0,26. Masakra...

  Doczytaj: Przestępstwo! art. 115 §16: Stan nietrzeźwości w rozumieniu tego kodeksu zachodzi, gdy:
  1) zawartość alkoholu we krwi przekracza 0,5 promila albo prowadzi do stężenia przekraczającego tę wartość lub
  2) zawartość alkoholu w 1 dm3 wydychanego powietrza przekracza 0,25 mg albo prowadzi do stężenia przekraczającego tę wartość.

  Wykroczenie: Stan po spożyciu:
  Określa się w sytuacji, gdy alkomat przy badaniu wykazuje wynik od 0,1 mg/l do 0,25 mg/l (czyli od 0,2‰ do 0,5‰). Kierowca prowadzący samochód w stanie po spożyciu dopuszcza się WYKROCZENIA.

 • Piotr WAWA

  zgłoś naruszenie odpowiedz 04.03.2016 07:38 ~Piotr WAWA

  yogidoo ~yogidoo

  Co to jest małpka???

  Setka wódki.

 • zoofillon

  zgłoś naruszenie odpowiedz 04.03.2016 07:06 ~zoofillon

  yogidoo ~yogidoo

  Co to jest małpka???

  mała małpa

 • yogidoo

  zgłoś naruszenie odpowiedz 04.03.2016 06:30 ~yogidoo

  Co to jest małpka???

 • Krzysiek

  zgłoś naruszenie odpowiedz 03.03.2016 22:49 ~Krzysiek

  bini ~bini

  Przepraszam wypiłam na tylni siedzeniu dwie flachy i co niewolno na tylni siedzeniu pić .  Celowo doprowadziła do sytuacji, gdy nie mogła kontynuować jazdy, a pozostawiła samochód w miejscu niedozwolonym - odholować na parking położony na zupełnym odludziu, wezwać saperów w brygady antyterrorystycznej nie sprawdzą czy nie ma bomby, policzyć za wszystko z dodatkiem za ekspres i ubezpieczenie - jak zapłaci może odebrać samochód.

 • ZASADY FORUM: Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN Warszawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Dodaj swój komentarz »

 • Zobacz wszystkie komentarze »

Absurdy

Dokąd zmierzasz, Ursusie?

Dokąd zmierzasz, Ursusie?

Mieszkańcy Ursusa nie chcą, by jedna z ulic nosiła nazwę Quo Vadis. Twierdzą, że tytuł powieści Henryka Sienkiewicza ma zbyt trudną pisownię. WIĘCEJ »

Zobacz więcej absurdów »

Byłeś świadkiem ciekawego wydarzenia?

Zostań Reporterem 24 - wyślij nam swój materiał przez Kontakt24 lub kontakt24@tvn.pl