Ulice

04.07.2015 12:28 pożar gasiły dwa zastępy strażackie

Spłonęła łódka przewożona
na przyczepie

SERWISY:


W sobotę na Trasie Siekierkowskiej doszczętnie spłonęła przewożona na przyczepie łódka. Nikt nie został ranny, akcja strażaków spowodowała niewielkie utrudnienia w ruchu.

Ogień wybuchł ok. 11.30 na Trasie Siekierkowskiej przed węzłem Marsa. - Najprawdopodobniej doszło do samozapłonu. Na przyczepie była przewożona łódka, której elementy były owinięte folią. Prawdopodobnie w wyniku długiego nagrzewania przez słońce zapaliły się wywołując pożar całej reszty - relacjonuje Artur Węgrzynowicz, reporter tvnwarszawa.pl. - Łódka spłonęła doszczętnie, nie ma po niej śladu. Przyczepa jest mocno uszkodzona - dodaje.

W akcji gaśniczej brały udział dwa zastępy strażaków. - Po godz. 12.00 sytuacja została opanowana - podaje st. kap. Michał Gigoła z zespołu prasowego straży pożarnej.


kś/b

Podziel się:

Bądź na bieżąco:
 • xyz

  zgłoś naruszenie odpowiedz 04.07.2015 20:00 ~xyz

  kiepa przez okno wyrzucał i tyle

 • Boom

  zgłoś naruszenie odpowiedz 04.07.2015 14:21 ~Boom

  Mało prawdopodobne by elementy owinięte folią osiągnęły temperaturę samozapłonu na słońcu. Jaką temperaturę mógł osiągnąć? 50-60 stopni? Co się samo zapala przy takiej temperaturze? Temperatura samozapłonu benzyny to jakieś 250 stopni.

 • art

  zgłoś naruszenie odpowiedz 04.07.2015 13:02 ~art

  I jeszcze po przeciwnej stronie dwóch kierowców oglądających zdarzenie też miało stłuczię.czarne mitsubishi wyjechało w tył jakiegoś białego SUWa

 • ZASADY FORUM: Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN Warszawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Dodaj swój komentarz »

 • Zobacz wszystkie komentarze »

Absurdy

Dokąd zmierzasz, Ursusie?

Dokąd zmierzasz, Ursusie?

Mieszkańcy Ursusa nie chcą, by jedna z ulic nosiła nazwę Quo Vadis. Twierdzą, że tytuł powieści Henryka Sienkiewicza ma zbyt trudną pisownię. WIĘCEJ »

Zobacz więcej absurdów »

Byłeś świadkiem ciekawego wydarzenia?

Zostań Reporterem 24 - wyślij nam swój materiał przez Kontakt24 lub kontakt24@tvn.pl