Ulice

21.04.2011 06:58 utrudniania w kierunku al. Wilanowskiej

Śmiertelne potrącenie
w Dolinie Służewieckiej

SERWISY:

 

Około godziny 6:00 rano mężczyzna, który przechodził przez Dolinę Służewiecką w niedozwolonym miejscu, został śmiertelnie potrącony przez tira. Zginął na miejscu. Były ogromne utrudnienia dla kierowców jadących w kierunku mostu Siekierkowskiego. Korek utworzył się także w drugą stronę. Utrudnienia trwały około 4 godzin.

- Kilka metrów za przystankiem autobusowym, na wysokości ul. Nowoursynowskiej, meżczyna przebiegał przez Dolinę Służewiecką - relacjonuje Marcin Gula, reporter tvnwarszawa.pl - Niestety potrącił go samochów ciężarowy. Mężczyzna zmarł - dodaje.

Przejezdny jest tylko jeden pas

Zablokowane były dwa z trzech pasów Doliny Służewieckiej w kierunku mostu Siekierkowskiego. Kierowcy mieli do dyspozycji tylko jeden pas, co stwarzało w tym miejscu bardzo napiętą sytuację.

- Korek sięgał już ul. Rzymowskiego - mówi Gula - Również pasażerowie autobusów musieli liczyć się z utrudnieniami, gdyż te były mocno opóźnione.

4 godziny utrudnień

Utrudnienia napotkali też kierowcy jadący Doliną Służewiecką w kierunku Puławskiej. W tę stronę korek zaczynał się już od ul. Czerniakowskiej. W korku kierowcy spędzili prawie 4 godziny. Przed godziną 10 udrożniono dwa zajętę pasy.

Mapa Polski Targeo
Mapy dostarcza Targeo.pl

as/mz

Podziel się:

Bądź na bieżąco:
 • paw

  zgłoś naruszenie odpowiedz 28.04.2011 00:57 ~paw

  tak ja go znałem -kolega

 • z nad snd

  zgłoś naruszenie odpowiedz 23.04.2011 22:12 ~z nad snd

  w tym miejscu wypadki sa codziennoscia, kiedys byl pomysl zeby ul, Nowoursynowska biegla tunelem przz Dolinke ale w tej chwili jest rozbudowywana w strone SGGW.

 • Sprawiedliwa

  zgłoś naruszenie odpowiedz 21.04.2011 22:44 ~Sprawiedliwa

  Uważam że każdy uczestnik ruchu powinien myśleć i zachować szczególna uwagę tam gdzie krzyżują się nasze drogi, w tym także na przejściach lub poza nimi.
  Nie trzymam strony ani kierowców ani ofiary, uważam że każda śmierć jest bolesna, a zwłaszcza przed świętami i wymaga uszanowania. Gorąca prośba do wszystkich Najmądrzejszych Kierowców i Pieszych - okażcie trochę powagi dla całej tej sytuacji. Szukanie winnych nie wróci życia Człowiekowi.

 • Bartek

  zgłoś naruszenie odpowiedz 21.04.2011 21:08 ~Bartek

  do dona: Ale ten pieszy przebiegał w miejscu NIEDOZWOLONYM!!!! Więc to co piszesz w tym przypadku jest bez sensu. Nawet jakby ten tir jechał przepisowo to myślisz, że ten bezmyślny pieszy by przeżył jakby taka masa go walnęła?

 • $$$

  zgłoś naruszenie odpowiedz 21.04.2011 19:47 ~$$$

  ...nieodpowiedzialne zachowanie jednego człowieka komplikuje życie setkom innym...kara najwyższa z możliwych :\ku przestrodze tym,którzy najpierw działają,następnie myślą...

 • don

  zgłoś naruszenie odpowiedz 21.04.2011 15:06 ~don

  Niestety niektórzy kierowcy jeżdżą koszmarnie, nie zwracając uwagi na innych uczestników ruchu. Szybko i niebezpiecznie, wjeżdżając np. na żółtym czy jeszcze czerwonym świetle. Codzienne jest się świadkiem w skandaliczny sposób jadący nie przepuszczają pieszego, przejeżdżając mu przed nosem, podczas gdy samochód obok przepuszcza pieszego!

 • L

  zgłoś naruszenie odpowiedz 21.04.2011 14:41 ~L

  Nie chciało się iść na pasy? Zgadzam się z nielicznymi, że ma to na własne życzenie... Poza tym - może to nie do końca wypadek...

 • wwa

  zgłoś naruszenie odpowiedz 21.04.2011 14:00 ~wwa

  dlaczego to trwało 4 godziny? jak go walną i zabito go to powinni go zabrać do kostnicy a tir powinien zjechac na bok.. a ci zablokowali całą drogę na 4 godizny!!! bez sensu!!!

 • asdasd

  zgłoś naruszenie odpowiedz 21.04.2011 13:00 ~asdasd

  akurat dzisiaj tamtędy przechodzilem o 8:00 i nie działają światła na żądanie dal pieszych, obstawiam że sie zdenerwował czekaniem i przeszedł jak zobaczył że samochody mają czerwone

 • Szczupak

  zgłoś naruszenie odpowiedz 21.04.2011 12:36 ~Szczupak

  Na pewno miał rejestrację LLU

 • ZASADY FORUM: Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN Warszawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Dodaj swój komentarz »

 • Zobacz wszystkie komentarze »

Absurdy

Dokąd zmierzasz, Ursusie?

Dokąd zmierzasz, Ursusie?

Mieszkańcy Ursusa nie chcą, by jedna z ulic nosiła nazwę Quo Vadis. Twierdzą, że tytuł powieści Henryka Sienkiewicza ma zbyt trudną pisownię. WIĘCEJ »

Zobacz więcej absurdów »

Byłeś świadkiem ciekawego wydarzenia?

Zostań Reporterem 24 - wyślij nam swój materiał przez Kontakt24 lub kontakt24@tvn.pl