Ulice

13.02.2017 21:50 POCIĄG RELACJI DĘBLIN - WARSZAWA

Śmiertelne potrącenie na torach

SERWISY:

Pociąg Kolei Mazowieckich potrącił osobę, która przechodziła przez tory w miejscu niedozwolonym, pomiędzy Warszawą Wschodnią a Warszawą Wawer. Wypadek spowodował utrudnienia w kursowaniu pociągów.

Pierwsze informacje o zdarzeniu dostaliśmy na Kontakt24. "Przy stacji Warszawa Olszynka Grochowska, doszło do wypadku śmiertelnego z udziałem osoby postronnej przechodzącej przez przejście nielegalnie" - napisał reporter24.

Informacje potwierdził Karol Jakubowski z PKP PLK. - Około godziny 18.30 pod pociąg relacji Warszawa - Dęblin weszła osoba. Została potrącona ze skutkiem śmiertelnym - poinformował rzecznik.

Wieczorem na miejscu pracowały policja i prokurator. Jak podawał ZTM, występowały utrudnienia w kursowaniu pociągów SKM linii S1 oraz KM w rejonie stacji Warszawa Wawer, a pociągi SKM linii S1 kursowały z pominięciem stacji Warszawa Olszynka Grochowska.

Wprowadzono wzajemne honorowanie biletów ZTM - KM w pociągach na odcinku Otwock - Warszawa Zachodnia w obu kierunkach.

md/r

Podziel się:

Bądź na bieżąco:
 • Janusz

  zgłoś naruszenie odpowiedz 21.03.2017 08:52 ~Janusz

  Nie dokońca jest to nielegalne przejście bo prowadzi do niego normalna leśna droga z płyt betonowych. Natomiast niefortunnie to przejście jest zaraz za zakrętem torów, więc nie widać nadjeżdżającego pociągu.
  Zaraz przy przejściu jest też zadaszony pomost dla rur ciepłowniczych gdzie często urządza sobie balangi lokalna wataszka dresiarstwa, możliwe, że chcieli tą osobę napaść a ta w ucieczce wpadła pod pociąg. 76% Rembertowa, żyje z zasiłków (oficjalne dane), więc menelestwa i młodocianych bandytów jest w tamtych okolicach wbród.

 • Xavery

  zgłoś naruszenie odpowiedz 14.02.2017 09:43 ~Xavery

  Trudno w obliczu tragedii sobie dworować no ale ciekaw jestem kto pierwszy się będzie wymądrzałże W-wa Olszynka Grochowska to nie stacja lecz p.o. a pociąg przecież nie mógł potrącić człowieka, co najwyżej człowiek wszedł (!) pod (!) pociąg:)
  Czyżbym ja był pierwszy? Nie wierzę:)

 • RMF

  zgłoś naruszenie odpowiedz 14.02.2017 08:51 ~RMF

  Jak w stanie wojennym PKP zamknęło przejazd przez tory na WIatracznej, to mieszkańcy mają po ładnych kilka kilometrów do najbliższego legalnego przejścia. Nic dziwnego, że nie chodzą naokoło. Wina w całości leży po stronie PKP TLK.

 • ZASADY FORUM: Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN Warszawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Dodaj swój komentarz »

 • Zobacz wszystkie komentarze »

Absurdy

Dokąd zmierzasz, Ursusie?

Dokąd zmierzasz, Ursusie?

Mieszkańcy Ursusa nie chcą, by jedna z ulic nosiła nazwę Quo Vadis. Twierdzą, że tytuł powieści Henryka Sienkiewicza ma zbyt trudną pisownię. WIĘCEJ »

Zobacz więcej absurdów »

Byłeś świadkiem ciekawego wydarzenia?

Zostań Reporterem 24 - wyślij nam swój materiał przez Kontakt24 lub kontakt24@tvn.pl