Ulice

24.05.2019 19:02 W URSUSIE

Śmieciarka utknęła w dziurze

SERWISY:


W Ursusie pod ciężarówką przewożącą śmieci zapadł się asfalt. Konieczne było ściągnięcie specjalistycznego sprzętu, przy pomocy którego wyciągnięto pojazd z dziury.

Do zdarzenia doszło około godziny 14.50 w Ursusie na ulicy Zagłoby 35. - Ciężarówka zapadła się w dziurze o wymiarach mniej więcej dwa na dwa metry. Policja zabezpieczała miejsce zdarzenia, ale potrzebna była pomoc sprzętu specjalistycznego - przekazał Piotr Świstak z sekcji prasowej Komendy Stołecznej Policji.

Jak przekazał Wojciech Kapczyński ze straży pożarnej, pod jednym kołem śmieciarki zarwała się jezdnia. - Prawdopodobnie było to miejsce, gdzie jezdnia była wcześniej naprawiona. Ciężarówka utknęła w zagłębieniu, nikomu nic się nie stało. Na miejsce przyjechały trzy zastępy, w tym grupa techniczna, która pomogła wyciągnąć ten samochód z pomocą dźwigu - przekazał.

I dodał, że ciężarówka uszkodziła oponę. - Szybko została jednak wymieniona. Po akcji samochód samodzielnie odjechał - podsumował strażak.

Ostatni zastęp zakończył działania około godziny 17.30.

Na tvnwarszawa.pl pisaliśmy też o ciężarówce z paskiem, która wpadła w dwumetrową dziurę:

mp/b

Podziel się:

Bądź na bieżąco:

Absurdy

Dokąd zmierzasz, Ursusie?

Dokąd zmierzasz, Ursusie?

Mieszkańcy Ursusa nie chcą, by jedna z ulic nosiła nazwę Quo Vadis. Twierdzą, że tytuł powieści Henryka Sienkiewicza ma zbyt trudną pisownię. WIĘCEJ »

Zobacz więcej absurdów »

Byłeś świadkiem ciekawego wydarzenia?

Zostań Reporterem 24 - wyślij nam swój materiał przez Kontakt24 lub kontakt24@tvn.pl