Ulice

17.06.2011 16:02 złodziej zatrzymany

Skradziony tir zablokował wyjazd z Warszawy

SERWISY:

Porzucony samochód ciężarowy blokuje al. Piłsudskiego w Markach – zaalarmowali nas internauci. – Pojazd został skradziony, prowadziliśmy na miejscu czynności – wyjaśnia policja z Wołomina.

- Po południu dostaliśmy zgłoszenie, że z parkingu przy jednym z marketów w Ząbkach został skradziony tir – opowiada Tomasz Sitek, rzecznik policji w Wołominie. Jak dodaje właściciel widział, jak złodziej odjeżdża jego samochodem. Natychmiast zadzwonił na policję i przekazł jej wszystkie informacje.

Złodziej nie odjechał zbyt daleko. - Nasz patrol zablokował skrzyżowanie al. Piłsudskiego z ul. Szkolną w Markach. Kierowca został zatrzymany i przewieziony na komendę – dodaje Sitek.

Złodziej na komendzie, tir na drodze

Samochód został w al. Piłsudskiego i blokował przez kilkadziesiąt minut przejazd. Kierowcy utknęli w korku

- Musieliśmy przeprowadzić niezbędne czynności. Wiem, że jest piątek i kierowcy wyjeżdżają ze stolicy. Mogę ich tylko przeprosić – dodaje Sitek. Przed godz. 16.00 samochód został już odebrany przez właściciela.

par

Podziel się:

Bądź na bieżąco:
 • Zbycho z Fabrycznego..

  zgłoś naruszenie odpowiedz 18.06.2011 15:52 ~Zbycho z…

  To ja już wiem czemu połowa chłopaków na Targówku drapie się i narzeka na kleszcze...zarazili się od dziewczyny Warszawiaka...

 • q

  zgłoś naruszenie odpowiedz 18.06.2011 08:38 ~q

  oj buraczki ,buraczki

 • Pozdrawiam. Wawa

  zgłoś naruszenie odpowiedz 18.06.2011 00:51 ~Pozdrawiam. Wawa

  Jak tak narzekacie na tą Warszawę i Warszawiaków , to po co tu przyjeżdżacie? Idźcie , jedźcie zasiedlać inne miasta, spełniać sen o lepszym życiu. Korków nie będzie , drogi równiejsze , wszystkim będzie żyło się lepiej.

 • Roman z Ząbek

  zgłoś naruszenie odpowiedz 17.06.2011 23:24 ~Roman z Ząbek

  Warszawiak
  weź ją odstaw, jeszcze kleszczów nam nawiezie

 • Warszawiak

  zgłoś naruszenie odpowiedz 17.06.2011 21:20 ~Warszawiak

  Ja jestem Warszawiakiem od co najmniej 8 pokoleń i jest mi wstyd, brzydzę się i przeraża mnie nazywanie ludzi "słoikami". To WY, drodzy antysłoikowcy jesteście przyjezdnymi, bo wasi dziadkowie przyjechali tu po IIWŚ i, OK, macie prawo czuć się tutejsi, ale nikogo nie macie prawa obrażać tylko dlatego, że ten ktoś jest spoza Warszawy. Mam dziewczynę z Kleszczowa - najbogatszej gminy w Polsce i to dla nich Warszawa jest wiochą i biedą. Trochę oleju w głowie, bo żal d*** ściska jak się czyta wasze żałosne komentarze.

 • słoik

  zgłoś naruszenie odpowiedz 17.06.2011 19:50 ~słoik

  te komentarze nie dotyczą tematu artykułu, to po co takie bzdety pisać. Podejrzewam, że prawdziwy Warszawiak z dziada pradziada nie umieścił swoich wypocin, a urodzeni tylko w Warszawie. Zapewniam, że we wszystkich płynie krew słoików i dlatego tak wypisują. Ja też wyjeżdżam, w każdy piatek z Warszawy i nie do rodziny, bo ich nie mam na wsi, ale na działkę i nie wstydzę się tego, bo tam są normalni ludzie- prawdziwy chłop, a nie popapraniec i jak odpoczywam od tych chamów WARSZAWIAKÓW- których mam na co dzień i mówią ą, ę i jedzą bułkę przez bibułkę.

 • korek

  zgłoś naruszenie odpowiedz 17.06.2011 19:40 ~korek

  Wszystko prawda co piszesz, tylko niech zaczną płacić podatki w Warszawie a rodowici warszawiacy złego słowa na nich nie powiedzą.

 • Damyks

  zgłoś naruszenie odpowiedz 17.06.2011 18:58 ~Damyks

  do tych co podpisują się jako warszawiaki i inne antysłoiki...

  Nawet żal mi was nie jest. Oni chociaż mają gdzie jechać, mają znajomych, przyjaciół, rodzine która ich kocha, widzac Ciebie nikt nigdzie nie chce zaprosic i tak siedzisz w tych 4 kątach w bloku i marudzisz. Dodam jeszcze fakt że dużo warszawiaków wyjeżdża na weekend nad wodę, w góry i innych turystycznych miejscowości, nie tylko na wies do rodziny a ty tak dalej siedzisz, nudisz się, zazdroscisz że inni mają bliskich i kasę aby wyjechać a ty nawet nie wiesz co jest poza Wawą i taki zakompleksieniec jeden z drugim podnieca się anonimowo, widze że to jedyna rozrywka jaką znacie...
  Pomijając fakt że dużo rodowitych warszawiaków ucieka za miasto właśnie na tą wieś do domków z ogródkami i spokoju i ciszy a wy sflustrowancy siedzicie w tych blokowiskach i narzekacie...

 • Walenty

  zgłoś naruszenie odpowiedz 17.06.2011 18:01 ~Walenty

  Masowe wyjazdy do chorego teścia po zdrowe ziemniaczki oto prawdziwa przyczyna piatkowych koreczków.

 • Warszawiak

  zgłoś naruszenie odpowiedz 17.06.2011 17:58 ~Warszawiak

  Od dawna Warszawa jest największą wsią z prostej przyczyny. Najwięcej słoików przyjeżdża do warszawy a co za tym idzie ludzi ze wsi dalej idą tym tropem można dojść do wniosku dlaczego jest największą WSIĄ w Polsce.

  Mam nadzieję, że nie jest to zbyt skomplikowany tok myślenia jak dla Ciebie.

  Pozdrawiam i miłej drogi (a raczej stania w korkach)

 • ZASADY FORUM: Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN Warszawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Dodaj swój komentarz »

 • Zobacz wszystkie komentarze »

Absurdy

Dokąd zmierzasz, Ursusie?

Dokąd zmierzasz, Ursusie?

Mieszkańcy Ursusa nie chcą, by jedna z ulic nosiła nazwę Quo Vadis. Twierdzą, że tytuł powieści Henryka Sienkiewicza ma zbyt trudną pisownię. WIĘCEJ »

Zobacz więcej absurdów »

Byłeś świadkiem ciekawego wydarzenia?

Zostań Reporterem 24 - wyślij nam swój materiał przez Kontakt24 lub kontakt24@tvn.pl