Ulice

23.11.2017 12:25 JEDNA OSOBA RANNA

Skoda wiozła krew.
Zderzyła się z mercedesem

SERWISY:

Skoda wioząca krew zderzyła się z mercedesem na skrzyżowaniu al. Niepodległości i Woronicza. W wypadku ranna została jedna osoba.

Samochody zderzyły się chwilę po 12. Na miejscu jest nasz reporter - Skoda to samochód wojewódzkiego szpitala zakaźnego, który przewoził krew. W środku jechały dwie osoby: kierowca i pasażer. Pasażer został ranny, pogotowie zabrało go do szpitala - relacjonuje Tomasz Zieliński z tvnwarszawa.pl.

Jak dodaje, drugie auto to mercedes. - Tym pojazdem podróżował tylko kierowca. Jemu nic się nie stało. Na miejscu pojawiły się pogotowie, policja i straż pożarna - zauważa nasz reporter.

Na skrzyżowaniu są duże utrudnienia. Zablokowany jest pas ruchu al. Niepodległości z centrum w kierunku Ursynowa.

 

md/mś

Podziel się:

Bądź na bieżąco:
 • Marius

  zgłoś naruszenie odpowiedz 24.11.2017 08:06 ~Marius

  @Się zapytowuję "A dlaczego skoda jest bezprawnie oznakowana na podobięństwo radiowozu Policji?
  Ten typ oznakowania mają w Unii tylko pojazdy Policji.Kiedyś straszaki miejskie chciały się podobnie oznakować to im nie pozwolono."
  Pytanie z tezą. Skąd wiesz, że Skoda jest oznakowana bezprawnie?

 • ndof

  zgłoś naruszenie odpowiedz 23.11.2017 18:43 ~ndof

  Się zapytowywuję~Się zapytowywuję

  A dlaczego skoda jest bezprawnie oznakowana na podobięństwo radiowozu Policji?
  Ten typ oznakowania mają w Unii tylko pojazdy Policji.Kiedyś straszaki miejskie chciały się podobnie oznakować to im nie pozwolono.

  Uwielbiam kapeluszników którzy widząc policje trzęsą gaciami i nagle hamują. Policjant też człowiek nigdy mnie nie zatrzymali jak jechałem 70-80 na 50 ba sami tak często jadą. No może nigdy nie wyprzedzałem radiowozu jadąc o wiele szybciej od nich, ale nieco szybciej nawet jak już oni przekraczali prędkość już tak, Więc nie widze w czym problem.

 • Edek

  zgłoś naruszenie odpowiedz 23.11.2017 18:13 ~Edek

  A ile lat mieli kierowcy, bo ostatnio jest taka moda na narzekanie na starszych kierowców mimo iż wg statystyk to właśnie starsi kierowcy powodują najmniej wypadków?

 • maxx

  zgłoś naruszenie odpowiedz 23.11.2017 16:31 ~maxx

  Widać, że trzeba się poważnie zabrać za to skrzyżowanie. To drugie miejsce (obok skrzyżowania Grójecka/Wawelska), w którym niemal nie ma dnia bez dzwona. Wczoraj tramwaj, dzisiaj to... Spece od zarządzania ruchem chyba nic nie robią, bo na tych węzłach nie było żadnej zmiany (czyt. poprawy) od wielu, wielu lat. Nie mówię, żeby od razu przerabiać to na rondo, ale czy nie ma tam czegokolwiek, co dawałoby się usprawnić??

 • Chrupki

  zgłoś naruszenie odpowiedz 23.11.2017 16:15 ~Chrupki

  Co za "Kowalski" prowadził tą skodę!!!

 • Się zapytowywuję

  zgłoś naruszenie odpowiedz 23.11.2017 14:57 ~Się zapytowywuję

  A dlaczego skoda jest bezprawnie oznakowana na podobięństwo radiowozu Policji?
  Ten typ oznakowania mają w Unii tylko pojazdy Policji.Kiedyś straszaki miejskie chciały się podobnie oznakować to im nie pozwolono.

 • ZASADY FORUM: Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN Warszawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Dodaj swój komentarz »

 • Zobacz wszystkie komentarze »

Absurdy

Dokąd zmierzasz, Ursusie?

Dokąd zmierzasz, Ursusie?

Mieszkańcy Ursusa nie chcą, by jedna z ulic nosiła nazwę Quo Vadis. Twierdzą, że tytuł powieści Henryka Sienkiewicza ma zbyt trudną pisownię. WIĘCEJ »

Zobacz więcej absurdów »

Byłeś świadkiem ciekawego wydarzenia?

Zostań Reporterem 24 - wyślij nam swój materiał przez Kontakt24 lub kontakt24@tvn.pl