Ulice

02.06.2011 18:57 awaria sygnalizacji

Sikorskiego / Sobieskiego:
dyskoteka na skrzyżowaniu

SERWISY:

Raz działają, raz nie. Gdy już się włączą, potrafią świecić wszystkimi kolorami na raz lub mrugać jak lampy na dyskotece. Sygnalizacja na rogu Sikorskiego i Sobieskiego dostarcza kierowcom wielu atrakcji. A lawety czekają już na tych, którzy się zagapią.

Jedno z największych skrzyżowań w południowej Warszawie wymaga skupienia nawet wtedy, gdy sygnalizacja działa prawidłowo. Gdy się psuje, przejazd staje się loterią, a cała okolica stoi w korku.

Tak właśnie jest od czwartkowego poranka. Sygnalizacja - prawdopodobnie zalana w czasie nocnej burzy - psuje się co chwilę. Jest wprawdzie prowizorycznie naprawiana, ale zaraz znów się psuje.

 

Pod wieczór została przestawiona w tryb pulsacyjny, a ruchem kierowała policja, która jednak zniknęła po dwóch godzinach. - Konserwatorzy próbują się uporać z awarią - relacjonował reporter tvnwarszawa.pl Tomasz Zieliński.

Z całego zamieszania zadowoleni są tylko właściciele lawet do holowania uszkodzonych aut. Ze stoickim spokojem obserwują zamieszanie, stojąc obok skrzyżowania i czekają, aż ktoś będzie zmuszony skorzystać z ich usług.

Z największymi utrudnieniami muszą liczyć się ci kierowcy, którzy jadą od strony mostu Siekierkowskiego w stronę Ursynowa.

Mapa Polski Targeo
Mapy dostarcza Targeo.pl

su/roody

Podziel się:

Bądź na bieżąco:
 • ew

  zgłoś naruszenie odpowiedz 14.06.2011 21:53 ~ew

  6 czerwca 2010 miałam wypadek samochodowy na tym skrzyżowaniu... 4 kolesi z Włocławka z prawego pasa skręcało w lewo na 3 pasmówce, my jechaliśmy lewym pasem... KTO MU DAŁ PRAWO JAZDY???!!!NIENAWIDZĘ TEGO SKRZYŻOWANIA!!!


  Tam ciągle są wypadki.

 • olin

  zgłoś naruszenie odpowiedz 03.06.2011 13:32 ~olin

  nie rozumiem, czemu na Tym skrzyzowaniu pierszenstwa nie maja samochody jadace Sikorskiego... przeciez to obwodnica, a jak sie zepsuja swiatla to jest masakra

 • WInner

  zgłoś naruszenie odpowiedz 03.06.2011 13:08 ~WInner

  I znów LLU zrzuciło hel na skrzyżowanie?

 • k

  zgłoś naruszenie odpowiedz 03.06.2011 13:04 ~k

  czy światła już działają? proszę o info, dzisiaj po 16 będę musiała przejechać przez tamto skrzyżowanie..

 • Smolensk Fan

  zgłoś naruszenie odpowiedz 03.06.2011 11:16 ~Smolensk Fan

  W drugiej minucie słychać strzały ...

 • p

  zgłoś naruszenie odpowiedz 03.06.2011 09:29 ~p

  czy światła już działają normalnie?

 • cała prawda

  zgłoś naruszenie odpowiedz 03.06.2011 08:56 ~cała prawda

  Sikorskiego ? na miejscu PiS zażądał bym komisji śledczej i dymisji szefa MSZ...

 • qwe

  zgłoś naruszenie odpowiedz 03.06.2011 08:11 ~qwe

  Prawdziwa wiejska dyskoteka, jak na stołeczną wiochę przystało.

 • www

  zgłoś naruszenie odpowiedz 03.06.2011 00:46 ~www

  Materiał bardzo słaby. W dodatku przez długi czas większe problemy były w kierunku przeciwnym do opisanego - od ulic Marynarskiej i Puławskiej w kierunku Sobieskiego. W dodatku przez dłuższy czas sprawą nie chciała się zainteresować policja, o czym również warto wspomnieć. Tego typu awaria jest istotnym utrudnieniem dla podróżujących, ale informacje przekazywane na stronie TVN Warszawa powinny być pełniejsze i bardziej rzetelne.

 • marolos

  zgłoś naruszenie odpowiedz 02.06.2011 23:51 ~marolos

  na rogu gorczewskiej i olbrachta bylo niezle walniecie - 2 straze pozarne i policja - niezle zakonczenie jak na zamkniecie na kilka dni:)

 • ZASADY FORUM: Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN Warszawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Dodaj swój komentarz »

 • Zobacz wszystkie komentarze »

Absurdy

Dokąd zmierzasz, Ursusie?

Dokąd zmierzasz, Ursusie?

Mieszkańcy Ursusa nie chcą, by jedna z ulic nosiła nazwę Quo Vadis. Twierdzą, że tytuł powieści Henryka Sienkiewicza ma zbyt trudną pisownię. WIĘCEJ »

Zobacz więcej absurdów »

Byłeś świadkiem ciekawego wydarzenia?

Zostań Reporterem 24 - wyślij nam swój materiał przez Kontakt24 lub kontakt24@tvn.pl