Ulice

30.05.2018 18:10 auta utknęły w kilkukilometrowym korku

Seria kolizji na S8. Na krótkim odcinku zderzyło się 10 aut

SERWISY:


Utrudnienia na trasie S8. Na wysokości Lasku na Kole zderzyły się cztery samochody osobowe. Kilkaset metrów dalej doszło do dwóch kolejnych kolizji. W sumie na krótkim odcinku drogi zderzyło się 10 samochodów.

Popołudnie przed długim weekendem upływa pod znakiem zakorkowanych ulic. Jednym z najmniej łaskawych dla kierowców miejsc była trasa S8.

Do pierwszego zderzenia doszło na wysokości Lasku na Kole na jezdni w kierunku Marek. - Przed godziną 16 zderzyły się cztery pojazdy: dacia, peugeot, skoda i opel - mówiła Monika Brodowska z Komendy Stołecznej Policji.

W niewielkiej odległości policjanci rozliczali kolejną stłuczkę. - Dosłownie kilka metrów dalej mamy kolejne zdarzenie. Doszło do kolizji forda i skody - dodała.

To jednak nie koniec utrudnień. Po godzinie 17 policja poinformowała o kolejnym zderzeniu na trasie S8.

- 400 metrów dalej doszło do zderzenia kolejnych czterech aut. Kierowcy jadący w kierunku Wisły muszą liczyć się z ogromnymi utrudnieniami - ostrzegała Brodowska.

Wszystkie zderzenia zostały zakwalifikowane jako kolizje. Nikt nie został ranny. Korek tworzył się już przy wjeździe do Warszawy.

Na tvnwarszawa.pl informowaliśmy też o zderzeniu z udziałem radiowozu w Wilanowie:

kk/b

Podziel się:

Bądź na bieżąco:
 • niedzielny drajwer

  zgłoś naruszenie odpowiedz 01.06.2018 08:19 ~niedzielny drajwer

  facepalm~facepalm

  kiedy ktoś się w końcu weźmie za przeprojektowanie tej beznadziejnie zaprojektowanej drogi na tym odcinku. Bez wydarzeń wielkie korki i wypadki praktycznie codziennie bo przenikanie się strumieni ruchu jest całkowicie niepraktyczne.


  Może po prostu trzeba dostosować styl jazdy do panujących warunków, a nie ciągle zwalać winę na źle zaprojektowane drogi, drzewa przy drodze, fotoradary itp.

 • facepalm

  zgłoś naruszenie odpowiedz 31.05.2018 16:46 ~facepalm

  kiedy ktoś się w końcu weźmie za przeprojektowanie tej beznadziejnie zaprojektowanej drogi na tym odcinku. Bez wydarzeń wielkie korki i wypadki praktycznie codziennie bo przenikanie się strumieni ruchu jest całkowicie niepraktyczne.

 • joj

  zgłoś naruszenie odpowiedz 31.05.2018 13:09 ~joj

  myslacy wolniejszy~myslacy wolniejszy

  (...) (w końcu większość S8 to środek Warszawy)?(...)

  Ty tak poważnie, czy pod wpływem?

 • myslacy wolniejszy

  zgłoś naruszenie odpowiedz 31.05.2018 11:20 ~myslacy wolniejszy

  Dalej jeździjcie na zderzaku - szybciej dojedziecie do miejsca docelowego. Kiedy wreszcie radary na S8 co 300 metrów? Oraz odcinkowe pomiary między węzłami z ograniczeniem prędkośći do 80 km/h (w końcu większość S8 to środek Warszawy)? Wolniej, ale płynniej - ale tego się w PL nie wymyśli.

 • sVGEGV

  zgłoś naruszenie odpowiedz 30.05.2018 22:24 ~sVGEGV

  rodowici ruszyli na długi łykend

 • Rysiek z Kranu

  zgłoś naruszenie odpowiedz 30.05.2018 22:22 ~Rysiek z Kranu

  kubatkubat

  Śledząc statystyki, na tą "S8" to już strach wjechać.

  Trochę racji masz, bo niestety orły nie potrafią korzystać z dróg, które mają więcej niż jeden pas ruchu w jednym kierunku.

 • Żoli

  zgłoś naruszenie odpowiedz 30.05.2018 20:50 ~Żoli

  benek~benek

  Czy są tam fotoradary? Jeżeli nie, to w jaki sposób jest egzekwowane prawo? Osobówkarze pozostają bezkarni i urządzają tam sobie wyścigi.

  benek zastanów się fotoradary po co tam się permanentnie stoi co najwyżej kamery wyłapujące wyprzedzające ciężarówki na zakazie

 • benek

  zgłoś naruszenie odpowiedz 30.05.2018 20:01 ~benek

  Czy są tam fotoradary? Jeżeli nie, to w jaki sposób jest egzekwowane prawo? Osobówkarze pozostają bezkarni i urządzają tam sobie wyścigi.

 • rsz

  zgłoś naruszenie odpowiedz 30.05.2018 18:57 ~rsz

  normalnie mistrzostwa świata

 • gorim1

  zgłoś naruszenie odpowiedz 30.05.2018 18:54 ~gorim1

  S8 stan umysłu...

 • ZASADY FORUM: Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN Warszawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Dodaj swój komentarz »

 • Zobacz wszystkie komentarze »

Absurdy

Dokąd zmierzasz, Ursusie?

Dokąd zmierzasz, Ursusie?

Mieszkańcy Ursusa nie chcą, by jedna z ulic nosiła nazwę Quo Vadis. Twierdzą, że tytuł powieści Henryka Sienkiewicza ma zbyt trudną pisownię. WIĘCEJ »

Zobacz więcej absurdów »

Byłeś świadkiem ciekawego wydarzenia?

Zostań Reporterem 24 - wyślij nam swój materiał przez Kontakt24 lub kontakt24@tvn.pl