Ulice

27.06.2011 14:18 kolizja na Pradze Południe

Seat wjechał w nissana

Wymuszenie pierwszeństwa przejazdu było najprawdopodobniej przyczyną wypadku, do którego doszło po 13.00 na skrzyżowaniu ulic Fieldorfa i ul. Nowaka-Jeziorańskiego.

Kobieta kierująca nissanem chciała skręcić z ul. Nowaka- Jeziorańskiego w lewo w ul. Fieldorfa. - Według relacji świadków wymusiła pierwszeństwo na nadjeżdżającym seacie i tak doszło do zderzenia- informuje Dawid Krysztofiński, reporter tvnwarszawa.pl. - Nikomu na szczęście nic się nie stało- dodaje

Kolizja nie spowodowała większych utrudnień w ruchu.

  

Mapa Polski Targeo
Mapy dostarcza Targeo.pl

su

Podziel się:

Bądź na bieżąco:
 • Big.x

  zgłoś naruszenie odpowiedz 28.06.2011 14:07 ~Big.x

  A Wy do znudzenia będziecie prowadzili te swoje małe wojny. Zajmijcie sie lepiej pisaniem petycji do służb, które mogą coś zrobić zamiast wylewać żale albo pluć jadem.

 • zygzak

  zgłoś naruszenie odpowiedz 28.06.2011 12:54 ~zygzak

  Impreza na Fieldorfa - wpadajcie!

 • pierwszy

  zgłoś naruszenie odpowiedz 28.06.2011 12:31 ~pierwszy

  do otwocczanki
  Burakiem to jesteś Ty i takim burakiem już zostaniesz. Nikogo nie wyzywam a Ty się od razu rzucasz i ubliżasz. Widać jaka tam cywilizacja u Ciebie w domu panuje, a o kulturze już nie wspomne. Weź jeszcze troche bluzg na Warszawę napisz a jutro pewnie przyjedziesz tu do pracy lub na zakupy. Żal mi jest takich ludzi jak Ty.

 • pierwszy

  zgłoś naruszenie odpowiedz 28.06.2011 12:26 ~pierwszy

  mi nie chodzi o miejsca pracy tylko o miejsca na drodze. Otwock ładny jest, nie przeczę ale różni się od Warszawy wielkością i niestety ale większość Waszych kierowców nie radzi sobie w dużej warszawie i powodują wypadki lub blokują lewy pas... bądź niektórzy uważają, że nadal są w domu w Otwocku i robią slalomy między autami jak szaleńcy. NIestety ale ludzie z po za warszawy z mniejszych miasteczek powinni robić kursy jeżdżenia po dużych aglomeracjach miejskich bo bez tego często giną ludzie. Nie dotyczy to tylko Otwocka, po prostu większy odsetek rejestracji WOT nie umie jeździć po mieście i nie rozumie zasad jeżdżenia. Podobnie jest z rejestracjami WWL, WMA, WPN (ci to zawsze gaz w podłoge) itp. Bez urazy ale osoba jeżdźąca pół życia po dojazdówkach i czasami na rynek się wybierze po wyjechaniu do dużego miasta staje się zagrożeniem z powodu braku umiejętności prawidłowego poruszania się po mieście oraz dodatkowo z powodu oszołomienia ilością dróg i aut. Tyle w temacie i nie mylcie tego z marudzeniem o miejsca pracy. Chodzi mi w 100% o bezpieczeństwo na drodze w moim mieście bo sam tymi ulicami jeżdżę codziennie.

 • otwocczanka

  zgłoś naruszenie odpowiedz 28.06.2011 07:54 ~otwocczanka

  do pierwszy
  od Otwocka wara.
  Sam jesteś burak i wieśniak z warsiawskiego blokowiska!
  Otwock to piękne miasto z piekną acz krótką historią.
  I słoików w przeciwieństwie do Warszawy, Piaseczna i Pruszkowa tam nie znajdziesz!!!

 • ja

  zgłoś naruszenie odpowiedz 27.06.2011 19:00 ~ja

  Do pierwszego. Akurat od Otwocka to Ty się odczep. Znam wielu Warszawiaków,co u nas pracują. Więc kto komu zabiera posady? A po drugie- Otwock należy do Aglomeracji Warszawskiej, więc tak jak warszawiacy mają prawo pracować w Otwocku, tak otwocczanie mają prawo pracować w Warszawie.

 • jes

  zgłoś naruszenie odpowiedz 27.06.2011 18:46 ~jes

  nauczcie się jeździć i przestańcie nam obywateli (też przyjezdnych) zabijać na drogach. I ubezpieczajcie auta w Wawie i tu płaćcie podatki.

 • Ślązaczka

  zgłoś naruszenie odpowiedz 27.06.2011 16:28 ~Ślązaczka

  Wielkomiejskie państwo swoje szlachectwo na każdym kroku podkreśla, a zapomina, że szlachta, jak świat stary, ze wsi się wywodzi (z prowincji w każdym razie. I tak oto sprawiedliwość dziejowa koło zatacza (a kto w mieście nie szlachcic, ten chłopo-robotnik w okresie powojennej odbudowy przybyły). A kto rodzony i z pokoleń Warszawiak, to od razu widać, bo się tak swoim mieszczaństwem nie wywyższa (bo to dla niego zupełnie normalne i żadna nowość)

 • pierwszy

  zgłoś naruszenie odpowiedz 27.06.2011 15:14 ~pierwszy

  Miejsce walki: Warszawa
  zawodnicy: Otwock vs Warszawa

  wynik: 0:1 dla Warszawy.

  właśnie dlatego słoików nie lubimy w Wwie. Bo nam niszczą auta i zagrażają życiu.

 • ZASADY FORUM: Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN Warszawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Dodaj swój komentarz »

 • Zobacz wszystkie komentarze »

Absurdy

Dokąd zmierzasz, Ursusie?

Dokąd zmierzasz, Ursusie?

Mieszkańcy Ursusa nie chcą, by jedna z ulic nosiła nazwę Quo Vadis. Twierdzą, że tytuł powieści Henryka Sienkiewicza ma zbyt trudną pisownię. WIĘCEJ »

Zobacz więcej absurdów »

Byłeś świadkiem ciekawego wydarzenia?

Zostań Reporterem 24 - wyślij nam swój materiał przez Kontakt24 lub kontakt24@tvn.pl