Ulice

10.09.2019 20:43 Powstańców Śląskich / Wrocławska

Samochód na torowisku,
dwie osoby ranne

SERWISY:

Dwie osoby ranne, utrudnienia dla kierowców, wstrzymany ruch tramwajów, autobusy skierowane na objazdy to bilans wieczornego wypadku na Bemowie.

Ok. godz. 20 na skrzyżowaniu ulic Powstańców Śląskich i Wrocławskiej doszło do poważnego wypadku. Zderzyły się dwa samochody osobowe: mercedes i volkswagen.

- W wyniku zderzenia volkswagen wpadł na torowisko tramwajowe, przez co ruch tramwajów został wstrzymany. Dwie osoby z volkswagena zostały zabrane do szpitala: kierowca i pasażer - podała Magdalena Bieniak z Komendy Stołecznej Policji. I dodała, że kierowcy byli trzeźwi.

- Są duże utrudnienia w kierunku Bielan. Zablokowane jest też torowisko tramwajowe w obu kierunkach - przekazał Tomasz Zieliński, reporter tvnwarszawa.pl.

Na miejscu pracowały trzy zastępy straży pożarnej i dwie karetki pogotowia.

Utrudnienia dla tramwajów i autobusów

Jak podał Zarząd Transportu Miejskiego, zablokowany był przejazd tramwajów przez skrzyżowanie ulic Powstańców Śląskich i Wrocławskiej. Dlatego linie tramwajowe 10, 23, 24, 28 i autobusowe 122, 171, 184 były kierowane na trasy objazdowe. Utrudnienia trwały kilkadziesiąt minut.

em/b

Podziel się:

Bądź na bieżąco:
 • taki tam

  zgłoś naruszenie odpowiedz 11.09.2019 15:28 ~taki tam

  kdk~kdk

  Fatalne skrzyżowanie, co chwila tam wypadek. Ile jeszcze, zanim zostanie przeorganizowane?


  Od 1982 roku mieszkam na Bemowie i jeżdżę tą ulica dzień w dzień i nie mam problemów ale ostatnimi laty pojawiła się masa słoików którzy myślą że są w swoich rodzinnych stronach i wyczyniają cuda na tym skrzyżowaniu.

 • ratusz

  zgłoś naruszenie odpowiedz 11.09.2019 15:13 ~ratusz

  maniek~maniek

  To jakieś fatum nad Bemowem - codziennie wypadki. Kto tam mieszka???


  na pewno nie ty. Najwspanialsza dzielnica w całej WAW

 • marko

  zgłoś naruszenie odpowiedz 11.09.2019 14:43 ~marko

  Na tym skrzyżowaniu osobna dawka niebezpieczeństwa to rowerzyści. Brak ścieżki rowerowej a rowerzyści przeciskają się pomiędzy przechodniami nie zsiadając z rowerów. Jest to bardzo ruchliwe skrzyżowanie biorąc pod uwagę pieszych,osoby starsze, dzieci, rodzice z wózkami. Sytuacja bardzo niebezpieczna. Niestety policji i straży miejskiej tam nie widziałem.

 • maniek

  zgłoś naruszenie odpowiedz 11.09.2019 13:15 ~maniek

  To jakieś fatum nad Bemowem - codziennie wypadki. Kto tam mieszka???

 • nickFury

  zgłoś naruszenie odpowiedz 11.09.2019 10:38 ~nickFury

  ponad 20 lat temu było podobnie.. tam sie nic nie zmienia, pamiętam że zakopali tam piramidę żeby odciągnąć złą energię i przez chwilę było mniej wypadków, może w trakcie remontów ją wykopali ?

 • darkimage

  zgłoś naruszenie odpowiedz 11.09.2019 09:38 ~darkimage

  czamander~czamander

  Skrzyżowanie jest fatalne. Nie ma tygodnia aby coś się na nim nie działo. Bardzo źle zorganizowany jest skręt w lewo, zarówno w Powstańców śląskich (w kierunku Bielan) jak i we Wrocławską (w kierunku McD).

  To nie skrzyżowanie jest fatalne, ale sposób jazdy kierowców. Jak nie umiesz na tym skrzyżowaniu skręcić w lewo to jeździjcie objazdami. Zielone dla kierunku Powstańców Śląskich na południe jest dłuższe. Można spokojnie pokonać to skrzyżowanie.

 • Kader

  zgłoś naruszenie odpowiedz 11.09.2019 09:33 ~Kader

  Skrzyżowanie należy przebudowac, zrobic przejścia podziemne albo kładki, zjazdy górą...

 • Kracho

  zgłoś naruszenie odpowiedz 11.09.2019 09:18 ~Kracho

  Dostawić pantograf i będzie Volkswagen ID.

 • czamander

  zgłoś naruszenie odpowiedz 11.09.2019 09:04 ~czamander


  kdk~kdk

  Fatalne skrzyżowanie, co chwila tam wypadek. Ile jeszcze, zanim zostanie przeorganizowane?
  maniak~maniak

  fatalne to ty masz najwidoczniej umiejętności,bo temu skrzyżowaniu od dawna nic nie dolega,dokładniej to chyba już z 10 lat jak je przebudowali,a pewnie więcej.ale lepiej szukać winnych w przydrożnym drzewie.

  Skrzyżowanie jest fatalne. Nie ma tygodnia aby coś się na nim nie działo. Bardzo źle zorganizowany jest skręt w lewo, zarówno w Powstańców śląskich (w kierunku Bielan) jak i we Wrocławską (w kierunku McD).

 • Zgred

  zgłoś naruszenie odpowiedz 11.09.2019 08:27 ~Zgred

  Radom - nie Radom, ale tym skrzyżowaniu nie jest ani łatwo ani bezpiecznie.

 • ZASADY FORUM: Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN Warszawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Dodaj swój komentarz »

 • Zobacz wszystkie komentarze »

Absurdy

Dokąd zmierzasz, Ursusie?

Dokąd zmierzasz, Ursusie?

Mieszkańcy Ursusa nie chcą, by jedna z ulic nosiła nazwę Quo Vadis. Twierdzą, że tytuł powieści Henryka Sienkiewicza ma zbyt trudną pisownię. WIĘCEJ »

Zobacz więcej absurdów »

Byłeś świadkiem ciekawego wydarzenia?

Zostań Reporterem 24 - wyślij nam swój materiał przez Kontakt24 lub kontakt24@tvn.pl