Ulice

19.04.2019 19:10 utrudnienia pod warszawą

S8 znów stanęła w gigantycznym korku. "Pożar samochodu"

SERWISY:

Na trasie S8 przy Radzyminie doszło do pożaru samochodu osobowego. Były duże utrudnienia w stronę Białegostoku. Drogowcy ostrzegali również przed korkami na innych drogach wylotowych ze stolicy.

Jak podała po godzinie 17 Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad, do "pożaru samochodu osobowego" doszło na odcinku Kobyłka - Wola Rasztowska. "Brak informacji o osobach rannych" - zaznaczała GDDKiA.

Lech Marcinczak z tvnwarszawa.pl precyzował, że całe zdarzenie miało miejsce na wysokości Radzymina. - Auto znajduje się na lawecie na skrajnym prawym pasie. Korek ma już długość około 10 kilometrów - relacjonował.

Ruch w kierunku Białegostoku odbywał się wyłącznie lewym pasem.

Korkują się wylotówki z Warszawy

W piątek kierowcy musieli również liczyć się z utrudnieniami w związku ze świątecznym szczytem na drogach wyjazdowych z Warszawy. Małgorzata Tarnowska, rzeczniczka mazowieckiego oddziału Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad informowała, że na głównych wylotówkach powstawały korki.

Jak dodała Ewa Szymańska-Sitkiewicz z Komendy Stołecznej Policji, na drogach znajdują się policjanci kierujący ruchem na drogach. - Starają się, by był lepszy przejazd, dbają o płynność ruchu - mówiła, apelując o cierpliwość kierujących.

- Działamy przez całe święta, policjanci z wydziału ruchu drogowego będą patrolować ulice. Będziemy kontrolować miejsca newralgiczne, tak żeby kierowcy mieli poczucie bezpieczeństwa - dodała.

Trasa S8 stała w korku również po południu w Warszawie. Wszystko dlatego, że konieczna była naprawa studzienki.

ab,PAP/ran

Podziel się:

Bądź na bieżąco:
 • Jano

  zgłoś naruszenie odpowiedz 19.04.2019 23:06 ~Jano

  To prawda że Nasi kierowcy nie umieją jeżdzić po drogach ekspresowych i autostradach, jeżeli są dwa albo nie daj Boże trzy pasy ruchu w jednym kierunku, ci którzy dwupasmówką jadą wolniej zajmują lewy a w przypadku jak są trzy pasy ruchu jadą pasem środkowym których trzeba wyprzedzać lewym lub w skrajnych przypadkach prawym co powoduje duże zagrożenie. Jak wyprzedzam te samochody które jadą środkowym pasem i spoglądam na ich twarze to w nich widzę że przecięż ja jadę OK. A przecież w kodeksie RD wyrażnie jest że trzeba jechać jak najbliżej prawej krawędzi jezdni. Jakby ta osoba kiedyś tak samo jechała w zachodniej europie i dostała wysoki mandat i nie znała języka to by nigdy nie dowiedziała się za co to było.

 • kkkkk

  zgłoś naruszenie odpowiedz 19.04.2019 22:23 ~kkkkk

  Problem w tym że S8 przez Warszawe nie ma żadnej alternatywy, jak stanie to nie ma jak objechać, nie licząc uliczek osiedlowych no i jednego norrmalnego mostu północnego w pobliżu.
  Może by tak w końcu pomyśleć o trasie mostu północnego? Bo jak Kaczor porobił plany pod most i zaczął temat rozwijać to Hania cóż obiecywała 5 mostów a tu nawet Poza mostem nie może prostej trasy zaplanować nawet, następca też korki ma gdzieś, lepiej zająć się LGBT i innymi pierdołami;)

 • a74

  zgłoś naruszenie odpowiedz 19.04.2019 22:21 ~a74

  Nie ma marki francuskiej jak już to produkcji

 • JaMłasica

  zgłoś naruszenie odpowiedz 19.04.2019 20:16 ~JaMłasica

  Wow. Pełna kultura. Brak tzw szeryfa na nagraniu. Brawo

 • elilili

  zgłoś naruszenie odpowiedz 19.04.2019 19:36 ~elilili

  Kraj ktory nie nadaje się do pewnych standardów. Społeczeństwo nie dojrzało do tego. Wybudowali im piękną trasę ale nie ma dnia żeby ta trasa się nie korkowała bo: ludzie nie umieją z niej korzystać (nie umieją jeździć, nie znają przepisów), bo jeżdżą zdezelowanymi trupami które rozpadają się w czasie jazdy, bo wielu kierowców nie myśli o innych tylko o sobie czyli brak dobrej woli kultury i pomyślunku.

 • remow

  zgłoś naruszenie odpowiedz 19.04.2019 18:44 ~remow

  Klima... duza szansa, ze to jakiś wóz marki francuskiej

 • ZASADY FORUM: Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN Warszawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Dodaj swój komentarz »

 • Zobacz wszystkie komentarze »

Absurdy

Dokąd zmierzasz, Ursusie?

Dokąd zmierzasz, Ursusie?

Mieszkańcy Ursusa nie chcą, by jedna z ulic nosiła nazwę Quo Vadis. Twierdzą, że tytuł powieści Henryka Sienkiewicza ma zbyt trudną pisownię. WIĘCEJ »

Zobacz więcej absurdów »

Byłeś świadkiem ciekawego wydarzenia?

Zostań Reporterem 24 - wyślij nam swój materiał przez Kontakt24 lub kontakt24@tvn.pl