Ulice

30.04.2016 08:12 "zakończymy w nocy z 3 na 4 maja"

Ruszyło frezowanie na placu Wilsona i Krasińskiego

SERWISY:

Na głównym placu Żoliborza ruszyła wymiana nawierzchni. Frezowanie ma potrwać do końca długiego weekendu majowego. ZDM informuje, że remont przejdzie również ulica Krasińskiego.

W związku z tym zarówno na placu, jak i na ul. Krasińskiego - od Wybrzeża Gdyńskiego w stronę placu Wilsona - wygrodzony został pas ruchu.

"Jeśli wszystko ułoży się zgodnie z planem i uda się zakończyć wszystkie planowe roboty, prace na ul. Krasińskiego rozpoczniemy w nocy z 29 na 30 kwietnia, a zakończymy w nocy z 3 na 4 maja" - zapowiadał Zarząd Dróg Miejskich.

Frezowanie rozpoczęło się w nocy z piątku na sobotę i będzie dwuetapowe. w czasie długiego majowego weekendu ma zostać wyfrezowana nawierzchnia ul. Krasińskiego, od Wybrzeża Gdyńskiego do placu Wilsona, a także nawierzchnia na samym placu.

Drugi etap robót – jezdnia od placu Wilsona do Wybrzeża Gdyńskiego – zaplanowany jest na miesiące letnie, razem z budową drogi rowerowej w tym rejonie.

 

Zobacz pierwsze frezowanie w tym roku:


ło/sk

Podziel się:

Bądź na bieżąco:
 • GrzegorzMarcin

  zgłoś naruszenie odpowiedz 01.05.2016 04:29 ~GrzegorzMarcin

  Czy przy okazji remontu ulicy kmioty musiały zniszczyć maszynami drogowymi wewnętrzny pas zieleni w dolnej części Krasińskiego?

 • antek

  zgłoś naruszenie odpowiedz 01.05.2016 00:58 ~antek

  za organizacje ruchu pałą z minusem. zamknięte 30 miejsc parkingowych na Mickiewicza, by dojechać do pięciu, dalej zamknięte. kupa pieniędzy na strzałki. Przejścia przy Czarnieckiego, 2 sprzeczne strzałki wskazujące kierunek "do przejścia" na drugie ze zwrotną strzałką. Skandal, za nasze pieniądze. nie wspomne o nagłej zmianie oznakowania, z zakazów parkowania zniknęła informacja "od godz 22" a zamiast niej pojawiła się straż miejska i holowniki.

 • lolo

  zgłoś naruszenie odpowiedz 30.04.2016 21:50 ~lolo

  Żoli~Żoli

  Czy ktoś pytał mieszkańców o zgodę na zwężenie jezdni na potrzeby ścieżki rowerowej ?


  pytał
  było nie oglądac klanu tylko sie zainteresowac

 • tubylec

  zgłoś naruszenie odpowiedz 30.04.2016 18:31 ~tubylec

  Napierniczali całą noc a od rana nic nie robią-czekają do nocy,ulice i tak zamknięte,to dlaczego tego w dzień nie robią?chyba to polska tzw nieżyczliwość bezinteresowna by ludzie sobie nie pospali.

 • Hocest

  zgłoś naruszenie odpowiedz 30.04.2016 14:55 ~Hocest

  JELCZ !!!! Tak się robiło kiedyś ciężarówki !! Łza się w oku kręci :)

 • Skl uj80

  zgłoś naruszenie odpowiedz 29.04.2016 14:40 ~Skl uj80

  To powinno dawno być zrobione bo tyle lat taka nawierzchnia to aż śmieszne.

 • metalart

  zgłoś naruszenie odpowiedz 29.04.2016 12:50 metalart

  No wreszcie się coś dzieje z Krasińskiego...

 • Michał

  zgłoś naruszenie odpowiedz 29.04.2016 12:35 ~Michał

  Michał~Michał

  A kiedy frezowana będzie Górczewska na wysokości Księcia Janusza / Góralska?


  No nie tak zaraz... Następne stacje (od Księcia Janusza w stronę Bemowa) to perspektywa 2022-2023 więc ładnych parę lat przed nami, a nawierzchnia na tym odcinku Górczewskiej jest w fatalnym stanie.

 • proste

  zgłoś naruszenie odpowiedz 29.04.2016 12:17 ~proste

  taka uwaga~taka uwaga

  Mam tylko nadzieję, że po frezowaniu "mistrzowie" prostej przyjeżdzający od Wyb. Gdyńskiego nie spowodują jakiejś tragedii. Do pl. Wilsona są zawsze wyścigi a przejście dla pieszych bardzo niebezpieczne. W drugą stronę zresztą to samo. Jak mogę, to omijam to przejście i rajdowców prostej.


  A to nie wystarczy poczekać aż przejadą? Przecież samochody są bardzo widoczne i słyszalne. Trzeba tylko myśleć, wyjąc słuchawki z uszu i zdjąć wzrok z telefonu.

 • Nini

  zgłoś naruszenie odpowiedz 29.04.2016 09:19 ~Nini

  Kiedy zwężenie Krasińskiego do 2 pasow i pas po parkowania

 • ZASADY FORUM: Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN Warszawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Dodaj swój komentarz »

 • Zobacz wszystkie komentarze »

Absurdy

Dokąd zmierzasz, Ursusie?

Dokąd zmierzasz, Ursusie?

Mieszkańcy Ursusa nie chcą, by jedna z ulic nosiła nazwę Quo Vadis. Twierdzą, że tytuł powieści Henryka Sienkiewicza ma zbyt trudną pisownię. WIĘCEJ »

Zobacz więcej absurdów »

Byłeś świadkiem ciekawego wydarzenia?

Zostań Reporterem 24 - wyślij nam swój materiał przez Kontakt24 lub kontakt24@tvn.pl