Ulice

19.02.2011 10:42 dwie osoby zginęły

Roztrzaskał się na słupie
Dwie osoby nie żyją

SERWISY:

Około godziny 7.00 w sobotę, na ulicy Puławskiej tuż przed Piasecznem, honda wpadła w poślizg i roztrzaskała się na słupie. Jedna osoba zginęła na miejscu, kierowca zmarł w szpitalu. 

- Kierowca hondy wpadł w poślizg. Stracił kontrolę nad kierownicą, "ściął" drzewo i wpadł na słup. Siła uderzenia była tak wielka, że samochód roztrzaskał się na dwie części - relacjonował z miejsca wypadku Marcin Gula, reporter TVN Warszawa. - Według relacji świadków honda ścigała się z innym pojazdem tej samej marki . Jechali bardzo szybko. Kiedy jedno z aut wpadło w poślizg i uległo wypadkowi, drugie odjechało - dodaje. 

26-letnia pasażerka auta zginęła na miejscu, 29-letni kierowca w stanie ciężkim został odwieziony do szpitala. Nie udało się go uratować.  

- Wszystko przez prędkość. To był sportowy model hondy, kierowca jechał o wiele za szybko - komentuje Tomasz Oleszczuk z Komendy Stołecznej Policji. 

 

Mapa Polski Targeo
Mapy dostarcza Targeo.pl

aq

Podziel się:

Bądź na bieżąco:
 • Turbulentny

  zgłoś naruszenie odpowiedz 07.03.2011 17:46 ~Turbulentny

  Kto z mistrzów niech pisze :D

 • ....

  zgłoś naruszenie odpowiedz 02.03.2011 23:53 ~....

  http://www.youtube.com/watch?v=hz-vlETDHK0&feature=player_embedded#at=320

 • cc

  zgłoś naruszenie odpowiedz 01.03.2011 00:33 ~cc

  ano byl i bylo z 300 osob

 • paris

  zgłoś naruszenie odpowiedz 28.02.2011 22:48 ~paris

  Dzisiaj był pogrzeb Doroty_______________

  _______________________________

  będziemy o niej pamiętać ________________

 • olo

  zgłoś naruszenie odpowiedz 27.02.2011 14:25 ~olo

  zrobił to na własne życzenie szkoda tylko tej dziewczyny. rok wczesniej rozbił się na motorze

 • cc

  zgłoś naruszenie odpowiedz 26.02.2011 10:46 ~cc

  http://nekrologi.wyborcza.pl/0,11,,88585,Dorota-Nowakowska-nekrolog.html

 • Lipek

  zgłoś naruszenie odpowiedz 26.02.2011 05:23 ~Lipek

  Uściślijmy to...Ś.P.Dorota zawarła umowę z firmą przewozową a nie z kierowcą....Dowodem tej umowy było zgłoszenie (zamówienie kursu) na centrali wykonane z jej numeru telefonu (potwierdzenie w bilingu). To firma powinna zapewnić mozliwie najbardziej bezpieczną formę transportu z punktu a do punktu b. A jakiego kierowcę zapewniła już wiadomo...To był nie pierwszy jego wybryk...

 • NooN

  zgłoś naruszenie odpowiedz 25.02.2011 22:08 ~NooN

  Przykro mi, że zginęli ludzie ale nie mogę oprzeć się wrażeniu, że kierowca jadący przez miasto z prędkością 150 km/h jest po prostu zabójcą. I nie interesuje mnie z jakiej jest i czy w ogóle jest z korporacji. Obowiązkiem każdego kierowcy jest w sposób bezpieczny dowieźć pasażera na miejsce. Młoda dziewczyna, która zawarła z nim umowę na przejazd do Piaseczna nie żyje bo panu kierowcy zabrakło wyobraźni. Nie umniejsza także jego winy fakt, że sam nie przeżył.

 • zzxx

  zgłoś naruszenie odpowiedz 25.02.2011 14:21 ~zzxx

  Ludzie ja rozumiem, zginął człowiek, żal go i to szczególnie znajomym, ale nie widzicie oczywistej głupoty?

  Nie widzicie, że auto jest rozwalone na 2 połowy? Nie można tego nazwać pechem czy losem. Wypadki są losowe, ale skutki - zależne od nas, od kierowców.. Ile trzeba było mieć na liczniku, żeby tak się rozbić? I nie chodzi o to, aby oczernić tego kierowcę, wszyscy tak jeździmy, może pora się zastanowić

 • Pama

  zgłoś naruszenie odpowiedz 25.02.2011 08:03 ~Pama

  Nieraz jechałam z tą firma jak i w dzień tak i w nocy i nie jeden kierowca nocny opowiadał, że oni to dostaja kursy przez telefon i nienadążają z ich realizacją, a dzienni to taka zapchaj dziura i co sobie złapią przez radio to dopiero mają.

 • ZASADY FORUM: Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN Warszawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Dodaj swój komentarz »

 • Zobacz wszystkie komentarze »

Absurdy

Dokąd zmierzasz, Ursusie?

Dokąd zmierzasz, Ursusie?

Mieszkańcy Ursusa nie chcą, by jedna z ulic nosiła nazwę Quo Vadis. Twierdzą, że tytuł powieści Henryka Sienkiewicza ma zbyt trudną pisownię. WIĘCEJ »

Zobacz więcej absurdów »

Byłeś świadkiem ciekawego wydarzenia?

Zostań Reporterem 24 - wyślij nam swój materiał przez Kontakt24 lub kontakt24@tvn.pl