Ulice

23.04.2019 17:15 po zderzeniu trzech aut

Rozbite auta blokowały S8.
Dwie osoby trafiły do szpitala

SERWISY:


Po zderzeniu trzech samochodów na trasie S8 utworzył się gigantyczny korek. Na utrudnienia natrafili kierowcy jadący w stronę Poznania.

Do zderzenia doszło ok. godz. 16.15 na odcinku trasy między aleją Prymasa Tysiąclecia a ulicą Księcia Bolesława.

- W zdarzeniu uczestniczyły trzy samochody: opel, toyota i seat. Z relacji świadków wynika, że w zderzeniu brał udział także samochód ciężarowy, który oddalił się z miejsca zdarzenia. Ciężarówka miała uderzyć w tył toyoty, w wyniku czego kierująca nią kobieta straciła panowanie nad samochodem i zderzyła się z innymi pojazdami - relacjonował Tomasz Zieliński z tvnwarszawa.pl.

Na miejsce wezwane zostały pogotowie i policja. - Kierująca oplem i kobieta prowadząca seata trafiły pod opiekę ratowników medycznych - zaznaczył nasz reporter. Jak przekazała nam Małgorzata Wersocka z Komendy Stołecznej Policji, obie trafiły do szpitala. - Kierowcy byli trzeźwi - dodała.

Zator utworzył się na jezdni w kierunku Poznania. - Toyota stoi bokiem do kierunku jazdy. Jest mocno uszkodzona. Rozbite samochody i pojazdy służb zajęły dwa i pół prasa jezdni - zaznaczył Zieliński.

kk/b

Podziel się:

Bądź na bieżąco:

Absurdy

Dokąd zmierzasz, Ursusie?

Dokąd zmierzasz, Ursusie?

Mieszkańcy Ursusa nie chcą, by jedna z ulic nosiła nazwę Quo Vadis. Twierdzą, że tytuł powieści Henryka Sienkiewicza ma zbyt trudną pisownię. WIĘCEJ »

Zobacz więcej absurdów »

Byłeś świadkiem ciekawego wydarzenia?

Zostań Reporterem 24 - wyślij nam swój materiał przez Kontakt24 lub kontakt24@tvn.pl