Ulice

29.07.2018 09:14 utrudnienia

Rozbił szklane bariery. Policja: miał 2,5 promila

SERWISY:

W samym centrum, na rondzie Dmowskiego, samochód osobowy uderzył w szklane bariery. - Nikomu nic się nie stało - powiedział nasz reporter. Jak podała policja, kierujący był pod wpływem alkoholu. Ale to nie jedyny poranny wypadek z udziałem pijanego kierowcy.

Do zdarzenia doszło po godzinie 8. - Osobowy, czarny citroen jechał Marszałkowską w kierunku placu Konstytucji. Uderzył w barierki znajdujące się przy wejściu do podziemi - opisywał Mateusz Szmelter z tvnwarszawa.pl.

Jak dodał, samochód miał uszkodzony bok. Szklane bariery zostały potłuczone. - Kierującemu nic się nie stało. Na miejscu pracuje policja i straż miejska, nie ma karetki pogotowia - informował około godziny 9.

Kierowca pod wpływem

Małgorzata Wersocka z sekcji prasowej Komendy Stołecznej Policji podała, że mężczyzna jadący samochodem był pod wpływem alkoholu. - Miał 2,5 promila we krwi. Zostanie przewieziony na izbę wytrzeźwień i po wytrzeźwieniu policja przeprowadzi z nim odpowiednie czynności - mówiła policjantka.

Przez kilkadziesiąt minut były utrudnienia w ruchu. - Zablokowany był lewy pas Marszałkowskiej w kierunku placu Konstytucji i prawy pas Alej Jerozolimskich w stronę Ochoty - informował Szmelter.

 

Wypadek w Konstancinie

Zdarzenie z udziałem nietrzeźwego kierowcy miało miejsce także w Konstancinie-Jeziornie. Na ulicy Długiej zderzyły się dwa samochody osobowe.

Jak podał Jarosław Sawicki z Komendy Powiatowej Policji w Piasecznie, ranna została 34-letnia kobieta jadąca właśnie Długą. Kierowca drugiego pojazdu, 46-letni mężczyzna wyjechał z ulicy podporządkowanej. - Był pijany, miał ponad 2 promile alkoholu. Kobieta została przetransportowana do szpitala - powiedział policjant.

Informację o tym wypadku dostaliśmy na Kontakt 24.

 

kw/pm

Podziel się:

Bądź na bieżąco:
 • K_J

  zgłoś naruszenie odpowiedz 30.07.2018 22:28 ~K_J

  jeśli biznesmeni z kościoła i posłowie są bezkarni jeżdżąc po pijanemu, prosty lud takie zachowanie uznaje za normę, więc nic się nie zmieni.

 • Bartek Wawa

  zgłoś naruszenie odpowiedz 30.07.2018 20:56 ~Bartek Wawa

  Na filmie widać, że jechał drugą stronę do Pl. Bankowego

 • ancyk

  zgłoś naruszenie odpowiedz 30.07.2018 12:07 ~ancyk

  benek~benek

  Może zabierać alkoholikom prawo jazdy?

  I uważasz że wtedy nie wsiąda za kółko ? Brawo, podobnym tokiem myślą polscy prawotwórcy ...... bez wyoraźni.

 • kier_owca

  zgłoś naruszenie odpowiedz 30.07.2018 10:43 ~kier_owca

  zaraza~zaraza

  Zdaje się, że kilka lat temu, w tym samym miejscu pewnej pani (też pod wpływem alkoholu) udało się jednak sforsować barierki i już bez przeszkód wjechała do podziemnego przejścia...


  Tylko ci się zdaje bo to było po przeciwnej stronie pod rotundą.

 • Jola

  zgłoś naruszenie odpowiedz 29.07.2018 19:29 ~Jola

  Czekam na mój komentarz, jest 17.38.. Mam nadzieję, że wyświetlicie co mam do powiedzena.

 • rsz

  zgłoś naruszenie odpowiedz 29.07.2018 19:26 ~rsz

  Jechał w kierunku Pl Konstytucji bronić Konstytucji

 • wiktor

  zgłoś naruszenie odpowiedz 29.07.2018 19:18 ~wiktor

  jakiej narodowości był ten wschodni sąsiad?

 • zaraza

  zgłoś naruszenie odpowiedz 29.07.2018 18:36 ~zaraza

  Zdaje się, że kilka lat temu, w tym samym miejscu pewnej pani (też pod wpływem alkoholu) udało się jednak sforsować barierki i już bez przeszkód wjechała do podziemnego przejścia...

 • galicja

  zgłoś naruszenie odpowiedz 29.07.2018 18:06 ~galicja

  I teraz najważniejsze pytanie - Jaką nagrodę przygotował mu polski wymiar sprawiedliwości za ten czyn (bo karą tego nazwać nie można) Czy sprawca jest już na wolności ? Czy teraz sąd obierze mu uprawnienia (nawet na 100 lat), czy może sprawca już ich nie miał i nie ma co mu zabrać ? Czy teraz ofiara tego z Piaseczna będzie musiała w sądzie udowadniać że jest nie winna i faktycznie została poszkodowana ? I wreszcie najważniejsze, czy sąd zrobi wszystko by sprawcy tych wypadków nie odsiedzieli nawet jednego tygodnia w więzieniu ?

 • benek

  zgłoś naruszenie odpowiedz 29.07.2018 17:04 ~benek

  Może zabierać alkoholikom prawo jazdy?

 • ZASADY FORUM: Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN Warszawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Dodaj swój komentarz »

 • Zobacz wszystkie komentarze »

Absurdy

Dokąd zmierzasz, Ursusie?

Dokąd zmierzasz, Ursusie?

Mieszkańcy Ursusa nie chcą, by jedna z ulic nosiła nazwę Quo Vadis. Twierdzą, że tytuł powieści Henryka Sienkiewicza ma zbyt trudną pisownię. WIĘCEJ »

Zobacz więcej absurdów »

Byłeś świadkiem ciekawego wydarzenia?

Zostań Reporterem 24 - wyślij nam swój materiał przez Kontakt24 lub kontakt24@tvn.pl