Ulice

02.02.2018 15:26 jedna osoba ranna

Renault najechał na nissana
na zjeździe z Siekierkowskiej

SERWISY:

Zderzenie dwóch samochodów na zjeździe z Trasy Siekierkowskiej w kierunku Pragi Południe. Jedna osoba została ranna.

- Kierująca renault najechała na nissana. Do zderzenia doszło na skręcie z alei Wieniawy-Długoszewskiego w ulicę Bora-Komorowskiego - precyzuje Tomasz Zieliński, reporter tvnwarszawa.pl.

To zjazd z Trasy Siekierkowskiej. Zablokowany był jeden pas ruchu w kierunku Pragi. - Kobieta z nissana zostanie zabrana do szpitala -  mówił Zieliński.

Na miejscu była policja, która badała okoliczności zderzenia. - Zgłoszenie otrzymaliśmy o godzinie 14.30. Zderzenie będzie kwalifikowane jako wypadek - mówił Piotr Świstak z sekcji prasowej Komendy Stołecznej Policji.

Wcześniej pisaliśmy też o zderzeniu dwóch samochodów na Wisłostradzie:

kk/r

Podziel się:

Bądź na bieżąco:
  • Maniek

    zgłoś naruszenie odpowiedz 02.02.2018 16:00 ~Maniek

    Kobiety to się bardzo śpieszą prowadząc samochód i powodują więcej wypadków niż osoby starsze. Brakuje im wyobraźni i zdolności przewidywania skutków swoich zachowań na drodze? TVN Warszawa codziennie informuje o kilku wypadkach. Raz czy dwa razy w miesiącu o pijanym czy naćpanym kierowcy, który spowodował wypadek. Dwa czy trzy razy w roku o starszym kierowcy, który spowodował wypadek. A mimo to czepialstwo widać w stosunku do starszych kierowców. Dlaczego tak się dzieje? Z głupoty czepiających się? Należy szybko opracować metodę jak badać mózgi młodocianych kierowców i tych w średnim wieku, wśród których też jest sporo małokumatych, czy nie mają skłonności do agresji na drodze, brawury, chlania czy ćpania? Statystyki wypadków świadczą o tym, że dla poprawy bezpieczeństwa takie badania są bardziej potrzebne niż badania starszych kierowców.

  • ZASADY FORUM: Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN Warszawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Dodaj swój komentarz »

  • Zobacz wszystkie komentarze »

Absurdy

Dokąd zmierzasz, Ursusie?

Dokąd zmierzasz, Ursusie?

Mieszkańcy Ursusa nie chcą, by jedna z ulic nosiła nazwę Quo Vadis. Twierdzą, że tytuł powieści Henryka Sienkiewicza ma zbyt trudną pisownię. WIĘCEJ »

Zobacz więcej absurdów »

Byłeś świadkiem ciekawego wydarzenia?

Zostań Reporterem 24 - wyślij nam swój materiał przez Kontakt24 lub kontakt24@tvn.pl