Ulice

06.03.2015 10:41 wypadek na ochocie

Radiowóz skosił drzewo.
Policjanci ranni, auto do kasacji

SERWISY:

Dwóch policjantów w szpitalu i zniszczony radiowóz - to skutki wypadku, do którego doszło w piątek przed 10.00 na ul. Wawelskiej.

- O godz. 9.36 mitsubishi zderzyło się z oznakowanym radiowozem na sygnałach na skrzyżowaniu Grójeckiej i Wawelskiej. Dwóch policjantów trafiło do szpitala. Są utrudnienia w ruchu w stronę Grójeckiej - poinformowała Agnieszka Hamelusz ze stołecznej policji.

Po wypadku zablokowany był skrajny prawy pas jezdni w kierunku ul. Grójeckiej. - To buspas, więc utrudnienia nie są zbyt duże, ale trzeba liczyć się z wolniejszym przejazdem w tym rejonie - relacjonował Lech Marcinczak, reporter tvnwarszawa.pl.

Jak podał nasz reporter, po zderzeniu z osobówką, radiowóz skosił słupki na poboczu, wpadł na drzewo, złamał je i zatrzymał się na latarni. Strażacy musieli usunąć powalone drzewo.

Kierowcy trzeźwi

Policjanci pracowali na miejscu wypadku. - Służby zabezpieczyły teren i spisały zeznania świadków - informował Marcinczak. Funkcjonariusze ustalają, z czyjej winy doszło do wypadku.

Edyta Adamus ze stołecznej komendy podała, że wszyscy uczestnicy zdarzenia zostali przebadani alkomatem. Byli trzeźwi.

 

Czytaj też na portalu Kontakt24.

jk/lulu

Podziel się:

Bądź na bieżąco:
 • Romek

  zgłoś naruszenie odpowiedz 19.04.2015 22:52 ~Romek

  PATRZCIE, RADIOWOZ SKOSIL MOCNE DRZEWO I TYLKO MASKA TROCHE POGIETA, A BRZOZA W SMOLENSKU, CHOC ZNANA Z NAJMIEKSZZGO DREWNA ROZWALILA MOCNA WOJSKOWA KONSTRUKCE TUPOLEWA I ROZBIL SIE NA MIEKKIM BAGIENNYM TERENIE W DROBNY MAK, CIEKAWE...

 • jozek

  zgłoś naruszenie odpowiedz 08.03.2015 14:30 ~jozek

  a dlaczego nie ma informacji o uszkodzeniach 2 pojazdu ? sesja zdjeciowa radiowozu, a gdzie 2gi pojazd?

 • michauer

  zgłoś naruszenie odpowiedz 07.03.2015 16:08 ~michauer

  Tak trudno ustalić sprawę jak nasi "oberwali"? Jakoś w przypadku innych przychodzi im to z większą łatwością. Wstyd i hańba polskiej Policji.

 • antek

  zgłoś naruszenie odpowiedz 07.03.2015 13:29 ~antek

  Dużo szczęścia mieli Policjanci, to drzewko ma przegniły pień, inaczej nie ustąpiłoby, a radiowóz owinąłby się na nim. A gdyby go wycięto, owinąłby się na latarni. Tak więc raz jedyny niedbałość służb miejskich uratowała policjantów, gdyż wtracili prędkość kosząc spruchniały pień.

 • olo

  zgłoś naruszenie odpowiedz 07.03.2015 10:21 ~olo

  jeszcze będzie bezwypadkowa od pierwszego właściciela, salon - polska.

 • dno

  zgłoś naruszenie odpowiedz 07.03.2015 09:38 ~dno

  kara dla właściciela drzewa za zniszczenie mienia i za wycinkę bez pozwolenia

 • alig

  zgłoś naruszenie odpowiedz 07.03.2015 08:38 ~alig


  [/cytat_2117535]
  W artykule jest błąd... wypadek miał miejsce przed skrzyżowaniem. Radiowóz jechał na sygnale busbasem a osobówka przez ciągłą linię wjechała na busbas spychając radiowóz na drzewo i latarnię... Jak czytam niektóre komentarze to jestem przerażony bezkresem głupoty ludzkiej...
  [/cytat_2117823]
  A szanowni panowie polucjanci nie wiedza co to zasada ograniczonego zaufania?

 • niezdziwiony

  zgłoś naruszenie odpowiedz 07.03.2015 07:37 ~niezdziwiony

  Aaa, to ci miglance renówką... No proszę, doigrali się. Parę dni temu widziałem, jak robili rodeo w Alejach Ujazdowskich - gnali na sygnale od Rozdroża, minęli Piękną, lizak przez okno i na dwa zawrócili przed ambasadą amerykańską, żeby z piskiem skręcić w miniętą dopiero co Piękną. Widocznie zobaczyli korek na Placu Trzech Krzyży i woleli objechać Kruczą. Stali sobie spokojnie kilka chwil póżniej przy ślimaku na Poniatoszczaku, razem z innymi policjantami regulującymi ruch.

 • Makiks

  zgłoś naruszenie odpowiedz 07.03.2015 01:02 ~Makiks

  A taki ładny, amerykansky był,

 • sfdgsdfg

  zgłoś naruszenie odpowiedz 07.03.2015 00:37 ~sfdgsdfg

  Ala~Ala

  Jeśli wypadek miał miejsce na skrzyżowaniu Wawelskiej z Grójecką, to jakim cudem radiowóz znalazł się na Wawelskiej, ale na pasie zieleni pomiędzy Grójecką a Glogera? W dodatku uderzenie musiałoby go odwrócić o 180 stopni. Coś tu nie gra chyba.

  W artykule jest błąd... wypadek miał miejsce przed skrzyżowaniem. Radiowóz jechał na sygnale busbasem a osobówka przez ciągłą linię wjechała na busbas spychając radiowóz na drzewo i latarnię... Jak czytam niektóre komentarze to jestem przerażony bezkresem głupoty ludzkiej...

 • ZASADY FORUM: Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN Warszawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Dodaj swój komentarz »

 • Zobacz wszystkie komentarze »

Absurdy

Dokąd zmierzasz, Ursusie?

Dokąd zmierzasz, Ursusie?

Mieszkańcy Ursusa nie chcą, by jedna z ulic nosiła nazwę Quo Vadis. Twierdzą, że tytuł powieści Henryka Sienkiewicza ma zbyt trudną pisownię. WIĘCEJ »

Zobacz więcej absurdów »

Byłeś świadkiem ciekawego wydarzenia?

Zostań Reporterem 24 - wyślij nam swój materiał przez Kontakt24 lub kontakt24@tvn.pl