Ulice

05.06.2017 16:43 W Radzyminie

Przewrócona ciężarówka blokowała trasę S8

SERWISY:


Ciężarówka przewróciła się na bok na trasie S8 w Radzyminie. Leżąca na jezdni naczepa kilka godzin blokowała przejazd. Były duże utrudnienia w ruchu.

Jak informowała Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad, zablokowane były: jezdnia w kierunku Białegostoku i lewy pas w kierunku Warszawy. Ruch w kierunku Białegostoku kierowany był przez Radzymin.

- Policjanci wyznaczyli objazd tuż przed Radzyminem. Kierują kierowców na wiadukt do starej Drogi Krajowej numer 8 - mówiła nam Iwona Jurkiewicz ze stołecznej policji.

Jak doszło do kolizji? Według informacji przekazanych przez funkcjonariuszkę, w samochodzie ciężarowym jadącym do Warszawy, wystrzeliła opona.

- Kierowca stracił panowanie nad pojazdem. Był trzeźwy. Na szczęście nikomu nic się nie stało. Do momentu, kiedy ciężarówka nie zostanie odholowana, policja będzie kierować ruchem - zapewniała Jurkiewicz.

Na miejscu był reporter tvnwarszawa.pl. Jak relacjonował, chwilę po 18 trwała akcja podnoszenia ciężarówki na koła. - Na miejscu są służby, podnośnik i holownik. Na naczepie ciężarówki znajdował się kontener, który też się wywrócił - opisywał Zieliński.

Jak podawała GDDKiA, utrudnienia mogły potrwać do godz. 19, ale akcja służb przedłużyła się do godziny 20. Wtedy drogę udrożniono.

md/b

Podziel się:

Bądź na bieżąco:
 • piotr

  zgłoś naruszenie odpowiedz 06.06.2017 08:31 ~piotr

  ORGANIZACJA RUCHU W REJONIE PRZEBUDOWY OBWODNICY WOŁA O POMSTĘ DO NIEBA.. OSTRE ŁUKI, WĄSKO I BRAK ŚWIATEŁ WSKAZUJĄCYCH KIERUNEK RUCHU (W NOCY BARDZO POTRZEBNE...
  CO DO TIRÓW... WIĘCEJ KONTROLI I WIĘCEJ NAKŁADAĆ KAR..

 • zzx

  zgłoś naruszenie odpowiedz 05.06.2017 22:02 ~zzx

  JTk~JTk

  Opony run flat na przedniej osi powinny być obowiązkowe w ciężarówkach. Ważniejsze jednak są czujniki ciśnienia w osobówkach. Takie wypadki są dość częste

  ciekawe jakiej wielkości była by maszyna do montażu takiej opony.

  poza tym wystrzały się zdarzają z różnych powodów i żaden run - flat tego nie powstrzyma

 • kierowca

  zgłoś naruszenie odpowiedz 05.06.2017 21:23 ~kierowca

  Skandal ze na udrażnianie drogi "szybkiego" ruchu bez udziału prokuratora trwa az cztery godziny

 • Bemol

  zgłoś naruszenie odpowiedz 05.06.2017 17:29 ~Bemol

  Teraz dojeżdżaj codziennie do Wawy do pracy i wracaj do domu. Najgorzej pod tym względem jest za Serockiem, tam jechać na weekend to nieraz 3 godziny, a chałupy pobudowane kilkanaście lat temu do dziś stoją niewykończone bo nikt nie chce tam mieszkać, przez ten dojazd właśnie.

 • JTk

  zgłoś naruszenie odpowiedz 05.06.2017 17:22 ~JTk

  Opony run flat na przedniej osi powinny być obowiązkowe w ciężarówkach. Ważniejsze jednak są czujniki ciśnienia w osobówkach. Takie wypadki są dość częste

 • ZASADY FORUM: Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN Warszawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Dodaj swój komentarz »

 • Zobacz wszystkie komentarze »

Absurdy

Dokąd zmierzasz, Ursusie?

Dokąd zmierzasz, Ursusie?

Mieszkańcy Ursusa nie chcą, by jedna z ulic nosiła nazwę Quo Vadis. Twierdzą, że tytuł powieści Henryka Sienkiewicza ma zbyt trudną pisownię. WIĘCEJ »

Zobacz więcej absurdów »

Byłeś świadkiem ciekawego wydarzenia?

Zostań Reporterem 24 - wyślij nam swój materiał przez Kontakt24 lub kontakt24@tvn.pl